چگونه برای محل کار کتانی بپوشیم؟

اگر کمی دقت کنید کسانی دور و برمان هستند که این گونه تیپ زدن را دوست دارند. پوشیدن کتانی واقعا موقعیت خاصی نمی خواهد و کسانی که احساس راحتی با آن می کنند می توانند در اکثر موقعیت ها از آن استفاده کنند‌ (‌البته با دانستن اصول آن) . ما در مقاله های اخیر هم مواردی داشتیم که حتی ست کردن کت و شلوار با کتانی را هم برایتان آسان کردیم و این غول بزرگ که “کتانی زیبایم را نمی توانم با تیپ رسمی ام بپوشم “را در ذهن شما از بین بردیم. با چی بپوشم همراه باشید. 

ad banner

چه آقایان و چه خانم ها کافیست نکات ساده ای را رعایت کنید:‌

چگونه برای محل کار کتانی بپوشیم؟

۱- حتما کتانی های جدید و تمیز بپوشید

حال که روی همه ی ترس هایتان پا گذاشته اید و دارید کتانی می پوشید بهتر است بهترین آن را بپوشید. یک جفت کتانی تمیز که شما را منظم نشان دهد و اگر بتوانید یک جفت نو بخرید که زدگی ها یا پارگی آن موجب کاهش اعتماد به نفستان نشود بهتر است. سعی کنید همیشه پاک کننده های کتانی را بسته به جنس آن همراه داشته باشید تا در صورت بروز مشکل سریعا آن را تمیز کنید.

چگونه برای محل کار کتانی بپوشیم؟

۲- حتی الامکان شلوار مشکی به تن داشته باشید

تنها جایی که شلوار جین شاید کاربردی نداشته باشد همین موقعیت است. برای داشتن یک تیپ رسمی زیبا یک دست پیراهن خوشگل را در زیر بلیزر خوش رنگتان به تن کنید و سپس شلوار مشکی را برای ست کردن با کتانی زیبایتان انتخاب کنید. این گونه یک ست خوب برای محل کار درست کرده اید.

چگونه برای محل کار کتانی بپوشیم؟

۳- بهترین کیفتان را همراه ببرید

بهترین اکسسوری ها را انتخاب کنید. مثلا کیف تان را برای محل کار طوری انتخاب کنید که چشم ها به آن خیره شود و بقیه فکر کنند وقت زیادی برای انتخاب آن صرف کرده اید. این گونه شاید کمی استرس شما از نگاه های دیگران به کتانی تان کم تر شود و اعتماد به نفستان بیشتر.

چگونه برای محل کار کتانی بپوشیم؟

۴- ست کنید

اولا سعی کنید کتانی های برند را انتخاب کنید و دوما در انتخاب رنگ و طرح آن و ست بودنش با شلوارتان دقت کنید.

۵- سعی کنید داشتن این تیپ را در افکار خودتان لذت بخش کنید 

باز هم تاکید می کنیم که این تیپ مورد علاقه ی شماست و شما می خواهید به همه ثابت کنید که در آن راحت هستید. پس چرا این کار برایتان لذت بخش نباشد. آرام باشید و لبخند بزنید و از نشان دادن شخصیتتان به دیگران لذت ببرید.

۶- سفید و مشکی را هم امتحان کنید

از رنگ های روشن برای کتانی مثل صورتی، قرمز یا آبی که جلب توجه می کند دوری کنید. رنگ های سفید و مشکی یا حتی رنگ پوست می تواند بهترین گزینه برای شما باشد.

مطالب مرتبط:

1- ۱۱ مدل کتانی مناسب برای پوشیدن با کت وشلوار 

2- ست کردن شلوار جین و کت بلیزر

3- انتخاب کفش مناسب برای پوشیدن با کت و شلوار

درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

محمد رضا اهوارکی
نویسنده: محمد رضا اهوارکی
چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :