بهراد در
0

عصر شکوفایی مد در گجت های پوشیدنی

عصر شکوفایی مد در گجت های پوشیدنی

تا حالا خیلی از گجت های پوشیدنی روانه بازار شدن که طرفدارای زیادی هم داشتن ولی مالکین این قطعات عموما متهم میشدن که افراد عضق تکنولوژی هستن ولی اگه عصر شکوفایی مد در گجت های پوشیدنی فرا برسه، اون زمانه که بازی تغییر میکنه. ولی کی؟ با چی بپوشم همراه باشید.

مقاله عصر شکوفایی مد در گجت های پوشیدنی رو با یک سوال شروع میکنیم. فرض کن یک روز برفی توی خونه نشستی و باید بزودی باید تشریف ببری سر کار ولی وقتی در رو باز میکنی از سرما یخ میزنی و به اصطلاح خودمونی تر به غلط کردم میوفتی که خونه گرم و نرمت رو ترک کردی. حالا فرض کن کتی داشته باشی که وقتی بپوشیش و دکمه روشنش رو بزنی، گرمت کنه؟ میشه؟

شاید یاد تبلیغ تو تلویزیون بیوفتی که خرسه به پشتش رادیاتور وصل کرده. دقیقا یک چیزی و همون مایه ها. ولی همین رو با پارچه و دوخت Loro Piana مخلوط کن. این ایده ای بود که به ذهن رعنا نخال سوکست رسید و به کمک شرکت Emel + Aris که خودش بنیانگذارش بوده، ایجاد کرده. ایده این کت خیلی ساده هست. سیستم گرمایش انفرادی این کت در داخل لایه آستر اون قرار گرفته و توسط یک باتری به اندازه یک جیب که در اصل پشت جیب کت قرار میگیره، تغذیه میشه. همین باعث میشه دیگه لرزشی تو زمستون خیلی سخت هم نداشته باشید.

عصر شکوفایی مد در گجت های پوشیدنی

این کت که به کت هوشمند معروفه دارای سه درجه بندی کم، متوسط و زیاد میشه که برای گرمایش از اونها استفاده می کنند. حالا اگه فکر می کنید که این اولین نمونه از این کت ها بوده، سخت در اشتباهید چرا که قدیم هم نمونه هایی بوده که … چطور باید گفت، فقط یک دلقک می پوشیدشون (اگر هم صاحب یکی از اون نمونه ها هستید که واقعا تاسف باره) چرا که بجای گجت پوشیدنی، باید اسمشون گجت نپوشیدنی میشد. ما این نسخه با توجه به نام طراحش، واقعا برگ رو برگردونده. شاید بشه گفت وقتی این پاییز این 4 مدل کت بیرون بیان، عصر شکوفایی مد در گجت های پوشیدنی فرا رسیده.

خواهشا فقط نپرسید از کجا بخریم. این هنوز تو اروپا و آمریکا فروش شروع نشده چه برسه به تهران. شما فعلا یخ بزنید عمو ببینه، تا بعد.

مطالب مرتبط:

1- شش گجت پوشیدنی برای افرادی که از گجت ها متنفرند

2- لیوایز و گوگل نسل جدید پوشاک را تولید می کنند

3- آقایان: چگونه لباس مناسب بخریم؟

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :