مصی روشن در
2,779

این بازیگران ایرانی خاص‌ترین مانتوها را پوشیدند!

این بازیگران ایرانی خاص‌ترین مانتوها را پوشیدند!

چند سالی می‌شود که بازیگران ایرانی برای حضور در جشن‌ها، مراسم مختلف سینمایی و اکران فیلم‌ها اهمیت بیشتری قائل می‌شوند و سعی می‌کنند استایل خاص و چشمگیری داشته باشند. بازیگران زن هم اغلب بیشتر از مردان به پوشش خود توجه کرده و گاهی  متفاوت و غافلگیرانه نسبت به خود قبلی‌شان و یا نسبت به دیگران ظاهر می‌شوند. در این مطلب به چند مانتوی خاص از چند بازیگر زن توجه کرده‌ایم که به عنوان آیتم اصلی پوشش آنها را کمی متفاوت‌تر از همیشه نشان داده است.

خاص ترین مانتوهای سلبریتی ها

دختری ساده با مانتویی خاص

ترانه علیدوستی که در اغلب موارد با ظاهری ساده در مراسم و موقعیت‌های مختلف ، البته جز فرش قرمز جشنواره‌های بزرگ، ظاهر می‌شود در سال 2017 در آخرین روز نمایش آثارش در ژاپن مانتویی جلو باز با زمینه آبی- خاکستری و گل‌های درشت گلبهی صورتی پوشیده بود که این مانتو در قسمت جلو کوتاه و پشت آن تا مچ پاهایش می‌رسید.

خاص ترین مانتوهای سلبریتی ها

ترانه این مانتو را برای نمایش فیلم «فروشنده» در سینمای بونکامورای توکیو پوشیده بود. او با وجود پوشیدن این مانتوی متفاوت سادگی همیشگی استایل خودش را حفظ کرده و شلوار جین و صندل‌ و البته آرایش ملایمش باعث شده بود که با وجود کمی تفاوت ولی از سادگی و راحتی پوشش خود دور نشود.

سمفونی با مانتوی رنگارنگ

بهنوش بختیاری در جشنواره فیلم فجر سال  97 برای اکران فیلم «سمفونی» با مانتوی رنگارنگ متفاوتی ظاهر شده بود. بهنوش که از آن دسته بازیگران خانمی است که رنگ به ویژه رنگ‌های گرم و تند را خیلی جسورانه در استایلش به کار می‌برد و کمتر با رنگ‌های سفید و مشکی و خنثی سرو کار دارد این بار با انتخاب خوبش مورد توجه قرار گرفت.

خاص ترین مانتوهای سلبریتی ها

او این مانتو را با نیم‌بوت جلو باز نارنجی و کیف دستی سبز و آبی رنگ ست کرده بود که گزینه بدی نبودند و به طور کلی تقریبا استایل ماکسیمال را برای بهنوش ایجاد کرده بودند.

خاص ترین مانتوهای سلبریتی ها

همیشه شیک با مانتوی آبی و زرد

نازنین بیاتی که در اکثر مواقع پوشش شیک و قابل توجهی دارد برای اکران سریال «مانکن» هم مانتویی خاص و متفاوت تنش کرده بود. این مانتوی ترکیب دو رنگ آبی و زردش از دو جنس مختلف دوخته شده بود.

خاص ترین مانتوهای سلبریتی ها

ولی هوشمندی نازنین در انتخاب کیف و کفش بسیار مناسب برای ست کردن با این مانتو بود. کفش پاشنه بلند و کیف کلاچ زرد او زیبایی ظاهرش را چند برابر کرده بود. به طور کلی نازنین از گروه بازیگرانیست که در انتخاب کیف و کفش خیلی خوب عمل می‌کند و ظاهرش با این انتخاب‌های خوب بیشتر به چشم می‌آید.

خاص ترین مانتوهای سلبریتی ها

مانتوی مشکی با شانه و کمر رنگی

نیوشا ضیغمی  در مراسم جشن حافظ با مانتوی مشکی بلندی بود که در قسمت شانه و کمر رنگ‌های سفید و قرمز داشت. او این مانتو را با کیف دوشی قرمز رنگ که به احتمال زیاد از برند «دیور» ست کرده بود که اگر اهل گشت و گذار در شبکه‌های مجازی و دقت به برندها باشید مدلی شبیه به کیف او را ماریون کوتیار هم داشته.

خاص ترین مانتوهای سلبریتی ها

نیوشا که همیشه در عکس‌ها و مراسم همراه همسرش است البته بیشتر مواقع مانتوهای مزونی می‌پوشد که طرح‌های خاص- نه به معنای خوب و عالی- دارند. از مانتوی طرح گیپور گرفته تا همین عکس‌ها که می‌بینید.

خاص ترین مانتوهای سلبریتی ها

مانتوی سفید با ماهی لطیف

مانتوی سفید بلند لاله مرزبان که دم آستین‌هایش کار شده و تک ماهی‌‌های قرمز در قسمت پایین تنه دارد در عین سادگی یکی از شیک‌ترین، لطیف‌ترین و زیباترین مانتوهایی است که می‌شود برای فصل بهار و تابستان انتخاب کرد. لاله هم که از بازیگران زن خوش‌پوش سینما و تلویزیون به حساب می‌آید کیف دستی آبی رنگی را با شال چند رنگی ست کرد که هم رنگ آبی و هم نباتی که همخوان با رنگ دسته‌های کیف بود در خودش داشت و با این ترکیب ظاهری گیرا، دلنشین و البته جذابی را به وجود آورد.

خاص ترین مانتوهای سلبریتی ها

مدل مانتوی لاله البته جلو بسته و در اصل پیراهنی جلو بسته بود که این سال ها در میان خانم حسابی طرفدار دارد با اینکه نسبت به مانتوهای دیگر دست و بال آدم را برای حرکت می بندد.

مانتوی فست موشن: متین ستوده

متین ستوده که در اکثر مواقع استایل و ظاهر متفاوت و البته شیکش حاشیه ایجاد می‌کند  برای اکران فیلم «گرگ بازی»؛ یک مانتوی چهار رنگ سرمه‌ای، آبی، زرد و سفید راسته و بلند پوشیده بود.

خاص ترین مانتوهای سلبریتی ها

شما اگر با محصولات فست فشن آشنا باشید حتما اسم « SHEIN» را شنیدید.این کمپانی چینی عرضه‌ کننده انواع لباس فست فشن در سال 2008 تأسیس شده و لباس‌های زیادی با همین ترکیب رنگ به مشتریانش عرضه می‌کند. البته برندهای مختلفی هم با این ترکیب یا خیلی نزدیک به آن لباس تولید می‌کنند. بنابراین به نظر می‌رسد این چهار رنگ در عرصه مد و پوشاک ترکیب رنگ برنده‌ و پرطرفداری باشند.

مانتوی پروانه دار: آزاده صمدی

آزاده صمدی در یکی از حضورهایش روی فرش قرمز جشن حافظ با مانتوی ساده سبزرنگ  ظاهر شد که لبه‌های پایین مانتو با اشکال پروانه در اندازه‌های مختلف کار شده بود. آزاده ترجیح داده بود بقیه آیتم‌‌های پوشش و کیفش مشکی باشند تا این مانتوی شیک  بیشتر به چشم بیاید.

خاص ترین مانتوهای سلبریتی ها

یکی از مانتوهای جالب پریناز ایزدیار مربوط به زمانی می‌شود که در مراسم جشن حافظ شرکت کرده بود. روی این مانتوی ساده با گل‌هایی به رنگ‌های سفید و آبی و صورتی کار شده بود که در قسمت بالا تنه فقط روی بخش میانی آستین این گلها دیده می‌شدند ولی در قسمت پایین تنه بیشتر استفاده شده بودند  و تراکم‌شان به سمت لبه پایینی مانتو خیلی زیاد بود.

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شما

س در تاریخ 05 آوریل 2023

بوت جلو باز اسمش سامربوتهارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :