المیرا فلاحیان در
3,171

بازیگران مرد ایرانی با گریم زنانه؛ با این تصاویر شگفت زده می‌شوید

بازیگران مرد ایرانی با گریم زنانه؛ با این تصاویر شگفت زده می‌شوید

اخیرا تصاویری از حسین مهری با گریمی زنانه در یک فیلم کوتاه به نام مزون کار، در فضای مجازی وایرال شده است. ظاهر متفاوت این بازیگر در این فیلم کوتاه، با وتکنش‌های متفاوت روبه‌رو بوده است. به همین بهانه نگاهی انداخته‌ایم به بازیگران مرد ایرانی با گریم زنانه در سینما و تلویزیون ایران.

single_content ad banner

حسین مهری با گریم زنانه

امین حیائی – مزاحم

فیلم سینمایی مزاحم، به کارگردانی سیروس الوند در فروردین سال 81 در سینماها اکران شد. امین حیای در سکانس‌هایی از این فیلم با گریم زنانه ظاهر شد.حیایی در این فیلم در نقش جوانی ظاهر شده که به همراه همسرش در حال بازی در یک فیلم مستند هستند.

امین حیایی با گریم زنانه

اکبر عبدی – آدم برفی

 

گریم اکبر عبدی در فیلم آدم برفی را شاید بتوانیم اولین گریم زنانه یک بازیگر مرد در سینمای ایران بدانیم. این گریم زنانه کم نظیر حتی با گذشت سال‌ها از اکران فیلم نیز، هنوز در خاطر مردم مانده و به عنوان یکی از بهترین گریم‌های سینمای ایران نیز شناخته می‌شود.

اکبر عبدی با گریم زنانه

ارژنگ امیرفضلی – لازانیا

لازانیا یکی دیگر از فیلم‌های سینمایی بود که یکی از بازیگران مرد سینما، با گریمی زنانه در آن حضور یافت. ارژنگ امیرفضلی، که در این فیلم، هم نقش یک مرد را بازی می‌کند و هم ایفاگر نقش یک زن است، با گریمی بسیار متفاوت و جنجالی جلوی دوربین حسین قناعت ظاهر شد.

ارژنگ امیرفضلی با گریم زنانه

امیرحسین رستمی – مرد خاکستری

گریم‌های زنانه بازیگران مرد تنها محدود به فیلم‌های سینمایی نمی‌شود. امیرحسین رستمی در تله فیلمی به نام مرد خاکستری، با گریمی متفاوت و جنجالی حضور یافت. گفته می‌شود رستمی بازی در این تله فیلم را در وهله اول به دلیل جذابیت گریم زنانه پذیرفته است.

امیرحسین رستمی با گریم زنانه

حسین یاری – معادله

فیلم معادله محصول سال 82، به کارگردانی ابراهیم وحیدزاده است که در آن حسین یاری نقش کاراکتری به نام بیژن را ایفا می‌کند. گریم زنانه روی این بازیگر، که معمولا در نقش‌های جدی حضور می‌یابد، ظاهر متفاوت و خاصی از او را به نمایش گذارده بود.

گریم زنانه حسین یاری

مجید صالحی – شاخه گلی برای عروس

مجید صالحی یکی دیگر از بازیگران سینما و تلویزیون ایران است که با گریم زنانه مقابل دوربین حاضر شده است. فیلم شاخه گلی برای عروس، فیلم کمدی دیگری است که در آن بازیگری با گریم زنانه حضور یافته است. مجید صالحی در این فیلم با کلاه گیس و لباس زنانه مقابل دوربین رفته است.

مجید طالحی با گریم زنانه

رضا شفیعی جم – دم سرخ‌ها

گریم زنانه رضا شفیعی جم در فیلم سینمایی دم سرخ‌ها نیز بسیار جنجالی شده بود. این بازیـگر کـه معمـولا در نقـش‌های متـفاوتی ظاهر می‌شود، در دم سرخ‌ها، به کارگردانـی آرش معیریان، نقـش جـوانی به نـام نادر را بازی می‌کند، که بنا به دلایلی در رونـد فیلم، لباس‌های زنانه بر تن می‌کند.

رضا شفیعی جم با گریم زنانه

نادر سلیمانی – پسر تهرونی

یکی دیگر از بازیگران مرد ایرانی با گریم زنانه، نادر سلیمانی است. گریم نادر سلیمانی را نیز می‌توانیم یکی دیگر از جنجالی‌ترین گریم‌های زنانه سینمای ایران بدانیم. این بازیگر در فیلم سینمایی پسر تهرونی،به کارگردانی کاظم راست گفتار، با گریمی زنانه جلوی دوربین رفت. تصویری که میبینید توسط خود این بازیگر در صفحه شخصی‌اش منتشر شد.

گریم زنانه نادر سلیمانی

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :