۶ رنگ‌ لاک ناخن مناسب پاییز

برای پشت سر گذاشتن روزهای سرد پاییز و زمستان رنگ‌های گرم و لاک ناخن های براق و درخشان پیشنهاد ما به شماست. یکی از موضوعات مرتبط با مد که برای دوستداران فصل پاییز نیز جالب است، رنگ لاک مناسب این فصل است. فرقی نمی‌کند در خانه یا یک سالن آرایشی مجلل کار مانیکور ناخن‌هایتان را انجام می‌دهید، بهتر است رنگی مناسب با فصل انتخاب کنید. چی بپوشم در این مقاله، رنگ‌ لاک ناخن مناسب پاییز ۹۶ را معرفی می‌کند.

ad banner

لاک ناخن سبز تیره

لاک‌های قرمز و قهوه‌ای خود را با سبز تیره یا سبز ارتشی، تعویض کنید. این رنگ لاک ناخن، مناسب پاییز ۹۶ است و به راحتی با هر رنگ پاییزه‌ای، هماهنگ می‌شود. این رنگ‌ برای پوست‌های روشن بسیار مناسب است.

رنگ‌ لاک ناخن مناسب پاییز ۲۰۱۷

لاک ناخن نارنجی آجری

هماهنگ کردن سایه‌هایی از نارنجی سوخته و متمایل به قهوه‌ای، یکی از بهترین گزینه‌ها برای رنگ لاک ناخن در فصل پاییز است. نارنجی رنگی پرهیجان و در عین حال ملایم دارد.

رنگ‌ لاک ناخن مناسب پاییز ۲۰۱۷

رنگ لاک ناخن بژ

این رنگ نه کاملا بی‌رنگ و نه کاملا قهوه‌ای است، لاک بژ یک رنگ طبیعی، برای فصل پاییز است. با این رنگ مانیکور طبیعی و روشنی خواهید داشت. تناژ مختلف این رنگ در بازار موجود است.

رنگ‌ لاک ناخن مناسب پاییز ۲۰۱۷

رنگ لاک ناخن سرخ یاقوتی

قرمز سیر، همیشه در بین رنگ‌‌های لاک ناخن مناسب فصل پاییز، قرار داشته است. ولی این بار تن براق آن، که بسیار خوشرنگ و چشم‌نواز است را معرفی می‌کنیم. تناژ تیره و سیر رنگ سرخ برای پوست‌های روشن مناسب است و رنگ‌هایی نزدیک به بنفش، پوست‌های تیره را روشن‌‌تر نشان می‌دهد.

رنگ‌ لاک ناخن مناسب پاییز ۲۰۱۷

رنگ‌های متالیک 

اگر می‌خواهید لاک‌های ناخن درخشان و متفاوت را امتحان کنید به سراغ رنگ‌های متالیک بروید. صورتی متالیک، به عنوان یک رنگ پایه می‌‌تواند به اندازه طلایی و نقره‌ای کلاسیک و جذاب به نظر برسد. این رنگ‌ها، درخشش طبیعی ناخن را بیشتر می‌کند.

رنگ‌ لاک ناخن مناسب پاییز ۲۰۱۷

لاک ناخن بنفش دودی

این سایه خنثی از رنگ بنفش و یاسی، یک رنگ غیر منتظره و خاص است که با هر چیزی هماهنگ می‌شود.

 رنگ‌ لاک ناخن مناسب پاییز ۲۰۱۷

 

 

مطالب مرتبط:

نرگس حسین زاده
نویسنده: نرگس حسین زاده


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :