ساعت مچی کلاسیک مردانه گران‌قیمت ولی مقرون‌به‌صرفه

ساعت کلاسیک ساعتی است که با گذشت زمان هیچ‌وقت از مد نمی‌افتد. بیشتر ساعت‌های مردانه به علت برند خاص، طراحی خاص در زمان خودشان و یا حتی بر اساس قیمت بالایی که داشته‌اند، کلاسیک نامیده می‌شوند. برای کلاسیک بودن قیمت بالا یکی از دلایل اصلی می‌باشد. اگر درآمد ماهانه شما تقریباً چیزی در حدود سه هزار دلار باشد، می‌توانید به اضافه کردن یک ساعت کلاسیک به مجموعه خود فکر کنید؛ اما اگر پول کافی نداشته باشید یا نخواهید این مقدار هزینه برای یک ساعت کنید، راه حل دیگری هم وجود دارد. چگونه ساعت مچی کلاسیک مردانه گران‌قیمت ولی مقرون‌به‌صرفه انتخاب کنیم؟ همراه «چی بپوشم» باشید.

 

ساعت مچی کلاسیک مردانه اصل یا تقلبی؟

خریدن مدل تقلبی یک ساعت مچی کلاسیک کار اشتباهی است. تقلبی بودن ساعت تنها مشکل اصلی نیست، بلکه دلیل اصلی این است که شما به ازای یک ساعت تقلبی پولی مشابه اصل همان ساعت را پرداخت می‌کنید. این نشان می‌دهد که بیشتر خریداران ساعت‌های کلاسیک تقلبی و اصلی توجهی به خود ساعت ندارند و فقط می‌خواهند مبلغ هنگفتی برای داشتن ساعت خرج کنند. علاوه بر این بر اساس تجربه، خریدن لوازم تقلبی به صورت زیاد و بدون برنامه، باعث ایجاد نوعی عادت خرید بد در شما خواهد شد. شاید عجیب باشد ولی بر اساس تحقیقات انجام شده، اگر شما مدتی ساعت تقلبی بخرید، دیگر تمایزی میان تقلبی واصلی نخواهید دید.

به جای خریدن یک ساعت کلاسیک یا دستبند چرم گران‌قیمت می‌توانید مانند و مشابه آن‌ها را خریداری کنید. ساعت مچی کلاسیک مردانه مشابهی که ما از آن حرف میزنیم، ساعتی است که یک شرکت دیگر (اصلی) بر اساس و الهام گرفته از مدل کلاسیک ساخته است. توجه داشته باشید که قصد ما خریدن ساعتی همانند و کپی ساعت اصلی نیست. بلکه می‌خواهیم برای استایل کلاسیک خودمان ساعتی بی‌نهایت مشابه با ساعت کلاسیک و شیک موردعلاقه‌مان را داشته باشیم. این ساعت‌ها را ساعت ارزان جایگزین می‌گوییم. به جای خرج کردن هزار دلار فقط صد دلار خرج کنید. هرچند صد دلار هم ارزان نیست ول مقرون‌به‌صرفه تر از هزار دلار است. ساعت ارزان‌تر بااینکه در جزییات و دست‌ساز بودن به‌پای رقیب خود نمی‌رسد اما می‌تواند جایگزین خوبی برای مردانی باشد که می‌خواهد شیک به نظر برسند و انتظاری جز دانستن ساعت ندارند.

اگر به دنبال ساعت مچی کلاسیک مردانه ارزان‌قیمت هستید، برای شما چهار ساعت شیک پیشنهاد خواهیم داد. برای اطلاع از نام دقیق ساعت‌ها به نوشته‌های تصاویر استناد کنید.

 

ساعت کلاسیک گران‌قیمت، کارتیه مدل تانک

طرح ساعت کلاسیک تانک در سال ۱۹۱۸ و بر اساس تانک‌های رنو در جنگ جهانی یک الهام گرفته و ساخته ‌شده است. طراح این ساعت لوئیس کارتیه بود که در خلال جنگ جهانی و مشاهداتش در میدان نبرد این ساعت را طراحی نموده است. ساعت کلاسیک کارتیه مکانیکی است و از چرخ‌دنده و شاه‌فنری استفاده شده است که سبک و در عین حال دقیق کار کند. علاوه بر این صفحه ساعت گونه ای طراحی شده است که در هنگام دست روی دست گذاشتن، دید زیبایی ایجاد کند. از جمله کسانی که این ساعت را به دست کرده اند، گری کوپر است. قیمت ساعت در حدود ۲۵۰۰ دلار است.

ساعت مچی کلاسیک مردانه گران‌قیمت ولی مقرون‌به‌صرفه

جایگزین ساعت مچی کلاسیک مردانه سیکو مدل SUP۸۸۰

 

 

ساعت مچی کلاسیک مردانه گران‌قیمت ولی مقرون‌به‌صرفه

ساعت جایگزین، سیکو SUP۸۸۰ است، شکل و طراحی ساعت همانند ساعت گران‌قیمت است. حتی برای تشابه بیشتر از اعداد رومی و همچنین صفحه مستطیلی دقیقا هم‌اندازه استفاده شده است. این ساعت بر خلاف ساعت کارتیه کوارتزی است و از باطری برای حرکت استفاده میکند. تنها اشکال ساعت صدای تیک‌تاکی است که در مدل گران تر با آن مواجه نبودیم. با این حال ساعت‌های کواتز دوام بیشتری نسبت به ساعت‌های مکانیکی دارند.

 

ساعت کلاسیک گران‌قیمت، رولکس مدل زیردریایی

از جیمز باند بخاطر به شهرت رساندن این ساعت باید ممنون و متشکر باشیم. ساعت رولکس غواصی از مشهور ترین ساعت‌های رولکس و کلاسیک است. در سری‌های جیمز باند، از زمان سریال دکتر NO تا به حال همیشه جیمز ساعت‌هایی از این نوع (ضد آب و مخصوص شیرجه روی) به دست داشته است. در فیلم‌های ابتدایی مامور مخفی ۷، ساعت رولکس غواصی استفاده شد. وقتی مردی در مورد خرید ساعت رولکس موردعلاقه‌اش صحبت می‌کند، به‌احتمال زیاد در مورد رولکس غواصی است؛ اما قیمت این ساعت ۸۰۰۰ دلار است.

ساعت مچی کلاسیک مردانه گران‌قیمت ولی مقرون‌به‌صرفه

جایگزین، ساعت مچی کلاسیک مردانه اینوکتا من مدل ۸۹۲۶OB Pro Diver

ساعت جایگزین، برای این مدل همانند شهرتش فراوان است. ساعت‌هایی به‌مراتب ارزان‌تر و همانند که در همه مغازه‌های ساعت‌فروشی می‌توانید مانندشان را پیدا کنید. یکی از این ساعت‌ها اینوکتا من ۸۹۲۶OB است که به قیمت خوب ۸۵ دلار، انتخاب مقرون‌به‌صرفه‌ای است.

 

 

ساعت مچی کلاسیک مردانه گران‌قیمت ولی مقرون‌به‌صرفه

 

 

ساعت کلاسیک گران‌قیمت، امگا مدل سرعت‌سنج

این ساعت همان ساعتی است که توسط فضانوردان آپولو و گمینی (Gemini) در سال های ۱۹۵۰ و ۱۹۶۰ مورد استفاده قرارگرفته است. اولین ساعتی که پایش به ماه رسیده است همین ساعت بود. آرمسترانگ و همکارش هرکدام یکی از این ساعت‌ها را به دست داشتند و اولین قدم روی ماه را با این ساعت برداشتند. برای اینکه همانند این فضانوردان بشوید باید بین سه هزار تا پنج هزار دلار بپردازید.

ساعت مچی کلاسیک مردانه گران‌قیمت ولی مقرون‌به‌صرفه

جایگزین، ساعت مچی کلاسیک مردانه تیمکس آمریتوس مدل گرنوگراف

ساعت جایگزین، اما اگر می‌خواهید فقط کمی شباهت داشته باشید و پول زیادی هم ندارید تایم آمریتوس گرنوگراف را می‌توانید به دست ببندید. نمونه‌های مشابه این ساعت فراوان وجود دارد ولی این یکی بسیار شبیه‌تر و زیباتر ساخته‌شده است. این ساعت دارای زمان‌سنج و تایمر است؛ بنابراین شما می‌توانید سرعت و فاصله را هم‌اندازه گیری کنید. ساعت به صورت باتری دار و کوارتزی است و برای نشستن روی ماه طراحی نشده است. ایا مسافر ماه هستید؟

ساعت مچی کلاسیک مردانه گران‌قیمت ولی مقرون‌به‌صرفه

 

 

 

 

ساعت کلاسیک گران‌قیمت، بریتلینگ مدل نیویتایمر

ساعتی که برای اولین بار شرکت ساعت‌سازی اقدام به نصب کورنوگراف و تچی متر کرد، مدل فوق‌العاده پیشرفته خلبانی بریتلینگ بود. این مدل دارای عقربه و همچنین کنار شمارنده‌های صفحه اصلی برای تنظیم سوخت هواپیما، تبدیل واحد، سرعت، فشار و سایر المآن‌هایی که برای یک خلبان لازم است، می‌باشد. تنها کامپیوتری که می‌توانید به دست داشته باشید!

ساعت مچی کلاسیک مردانه گران‌قیمت ولی مقرون‌به‌صرفه

 

جایگزین، ساعت مچی کلاسیک مردانه روتاری مدل کرنوگراف

جایگزین، شما برای خلبانی می‌توانید روتاری کورنوگراف باشد. این ساعت شباهت بی‌نظیری در صفحه و امکانات دارد و قیمتی در حدود ۱۵۰ دلار دارد. با استفاده از این ساعت می‌توانید سوخت هواپیما فرضی یا واقعی خودتان را کنترل کنید.

ساعت مچی کلاسیک مردانه گران‌قیمت ولی مقرون‌به‌صرفه

 

مطالب مرتبط:

۱- ساعت مچی ضد آب ؛ با ۹ +۱ مدل ساعت مچی شیک و بادوام آشنا شوید

۲- با تاریخچه ساعت لوکس پانرای بیشتر آشنا شوید

۳- آموزش کوتاه کردن بند ساعت مچی

امید جعفری
نویسنده: امید جعفری
امید هستم. اعتقاد دارم لباس ها جان دارند و قبل از خود ما با دیگران سخن می گوید.حرف هایی در گوشی در مورد ما و شما. پس باید در انتخاب انها نهایت دقت را داشته باشیم. چه جایی بهتر از چی بپوشم برای دانستن نکات شیک پوشی می تواند وجود داشته باشد؟


دیدگاه شما

مرسا حسینی در تاریخ 22 آوریل 2018

چقدر زیبا هستند ولی حیف گرون

امید جعفری در تاریخ 22 آوریل 2018

سعی کرده ایم ارزان ترین مدل را در کنار مدل اصلی معرفی کنیم.ارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :