۳ روش ساده برای بستن شال گردن مردانه

شال گردن‌های بافت و یا پارچه‌ای یکی از مهم‌ترین اکسسوری آقایان برای محافظت در مقابل سرمای فصل‌های سرد سال است. حقیقیت این است که اگر شال گردن درست به کار برده شود و گره مناسب بخورد می‌تواند استایل شما را چند برابر جذاب کند.در این مقاله سه روش پرکاربرد گره شال گردن مردانه را به شما عزیزان معرفی خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

ad banner

روش تک حلقه:
این روش بستن شال گردن، برای فصل زمستان و روزهای سرد مناسب است. این مدل گره شال، همراه با یک کت چرم مثل بندیکت کامبریج یک ایده خوب خواهد بود، روش بستن آن به این صورت است که، شال گردن را از وسط تا کنید و دور گردنتان بیندازید، سپس دو طرف آزاد شال را داخل قسمت حلقه بسته شده‌ی شال انداخته و تا جایی که راحت هستید گره را محکم نمایید.

۳ روش ساده برای بستن شال گردن مردانه
روش چرخشی:

این روش محبوب ایوان مک گرگور با شال گردن‌هایی به رنگ زغالی است. اگر از آن دسته افرادی هستید که به لباس‌هایی با رنگ خنثی یا سر تا پا یک رنگ علاقه‌مند هستید، سبک ایوان مک گرگور برای شما بسیار مناسب است. روش بستن آن به این صورت است، شال را به دور گردن خود بیندازید به طوری که،  یک طرف آن بلندتر از طرف دیگر باشد، سپس طرف بلندتر را یک دور به دور گردنتان بیندازید و در قسمت جلوی گردن صاف کنید. سعی کنید دو طرف شال در قسمت جلوی گردن‌تان به یک اندازه باشند.

۳ روش ساده برای بستن شال گردن مردانه
روش باز و بسته:
اگر به دنبال روش گره شال گردن مردانه هستید تا آن را با یک کت و شلوار با پارچه‌ای ست کنید، خیلی ساده است کافیست شال گردن خود را باز بگذارید و به کمک کت خود آن را محکم نگه دارید. این روش بستن شال برای حفاظت قفسه سینه از سرما مناسب است.

۳ روش ساده برای بستن شال گردن مردانه

مطالب مرتبط:

1- معرفی چند تیپ مردانه با شال

2- انواع پرکاربرد پالتو زنانه

3- بافت زنانه مناسب برای زمستان امسال

درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

نرگس حسین زاده
نویسنده: نرگس حسین زاده


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :