مهفام میرزایی در
0

چطور مثل براد پیت لباس بپوشید

چطور مثل براد پیت لباس بپوشید

براد پیت چهره مطرح و شناخته شده حال حاضر سینمای امریکا را علاوه بر فیلم‌های مهمی که بازی کرده و یا تهیه کنندگی کرده است و البته ازدواجش با آنجلینا جولی با تیپ جذاب و چهره دوست داشتنی‌اش می‌شناسند. او که در آستانه 53 سالگی هنوز هم خوش تیپ و جذاب محسوب می‌شود روش خاصی برای لباس پوشیدن دارد که می‌تواند الگوی مناسبی برای علاقمندانش باشد. این مقاله را بخوانید تا بدانید چطور مثل براد پیت لباس بپوشید. 

تیپ کلی براد پیت

بر خلاف آن چه در فیلم‌ها از او دیده ایم براد پیت استایل راحت و دم دستی دارد و بدون در نظر گرفتن علاقه غیرعادی اش به کلاه فدورا می‌توان به راحتی استایل او را بازسازی کرد مثل یک تی شرت و شلوار برای تابستان و یک اورکت و سوئیشرت برای زمستان. به همین دلیل در این مطلب به بررسی تیپ براد در دو فیلم شاخص او می‌پردازیم.

چطور مثل براد پیت لباس بپوشید

تیپ پیت در نقش تایلر داردن

در فیلم باشگاه مشت زنی براد پیت به عنوان یک نمونه موجود بی‌نقص ظاهر می‌شود که البته کپی کردن جز به جز لباس‌های تایلر داردن فقط برای مراسم هالووین مجاز است و بهتر است خلاقیت خودتان را در این استایل به خرج دهید مثل ترکیب کاپشن چرم و پیراهن طرح‌دار با مدل موی مناسب.

چطور مثل براد پیت لباس بپوشید

تیپ براد پیت در فیلم متحد

مدرنیزه کردن تیپ براد در فیلم‌های تاریخی او نیز کار سختی نیست مثلا در فیلم متحد که در سال 2016 اکران شده بر خلاف لحظات تنش زای جنگ جهانی براد پیت تیپی رسمی و آراسته دارد که از یک کت و شلوار سبک و پیراهن با کفش رسمی و گاهی با پاپیون که یادآور جیمز باند در چند دهه قبل از ظهورش است. در این فیلم او با استایل راحتی هم ظاهر می‌شود و از یک کت جیر و ژاکت بافتنی برای رسیدن به این هدف کمک می‌گیرد که لباس مرسوم آن دهه بوده است.

چطور مثل براد پیت لباس بپوشید

چطور مثل براد پیت لباس بپوشید چطور مثل براد پیت لباس بپوشید

چطور مثل براد پیت لباس بپوشید

مطالب مرتبط:

1- بررسی تیپ جیمز لبرون از گذشته تا کنون

2- راز خوش تیپ بودن دیوید گندی چیست؟

3- چطور مثل جیمز دین افسانه ای لباس بپوشید

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :