پیشنهاد 10 ترکیب رنگی عالی برای سال جدید

گاهی اوقات مجموعه‌ای از انواع رنگ‌های جذاب را در کمد لباس‌مان داریم و نمی‌دانیم چطور و با چه رنگی می‌توانیم آن را ست کنیم. در این مطلب سعی داریم تا با پیشنهاد چند ترکیب رنگی ساده و فوق العاده ایده‌هایی برای استایل شما در سال جدید داشته باشیم. پیشنهاد 10 ترکیب رنگی عالی برای سال جدید.

ترکیبی گرم و زنده از دو رنگ زرد و سبز

هیچ چیز شفاف‌تر از بوی چمن‌های تازه کوتاه شده در یک روز آفتابی نیست. سبز روشن در کنار رنگ زرد با انواع رنگ پوست عالی به نظر می‌رسد، اگر پوست گرمی دارید بهتر است خردلی و سبز تیره را ترکیب کنید و اگر پوست شما سرد است روشن ترین زردها در کنار سبز رنگین کمانی عالی خواهد بود.

یک بلیزر زرد رنگ در کنار دامن یا شلوار جین سبز رنگی ترکیب خوبی خواهد شد، گاهی هم کافی است سبز را در کنار اکسسوری‌های طلایی قرار دهید و یا به ترکیب زرد و سبزتان کمی سفید اضافه کنید و از یک ترکیب روشن بهاری لذت ببرید. به چنین استایل‌هایی کالربلاکینگ color blocking می‌گویند، این سبک بهترین راه برای طراوت بخشیدن به ترکیب‌های روزمره و تکراری است. چند رنگ از گروه رنگ‌های قوی و خالص به کمدتان اضافه کنید و از ترکیب کردن آنها نترسید.

پیشنهاد 10 ترکیب رنگی عالی برای سال جدید

آبی و صورتی پاستلی خوشمزه

بهار مختص رنگ‌های پاستلی است. صورتی و آبی ملایم ترکیبی لطیف و البته چشم نواز و خیره کننده می‌سازند و درکنار هم تداعی کننده رایحه شیرین گل یاس و نسیم گرم بهاری هستند. یک ژاکت پشمی آبی روشن در کنار شلواری صورتی برای آخرین روزهای زمستان و رفتن به استقبال بهار بی نظیر است. از اینکه تکه‌های پاستلی زیادی را کنار هم قرار دهید واهمه نداشته باشید، همچنین می‌توانید دو رنگ مشکی و سفید را به نوعی در جزئیات یا اکسسوری‌ها به این ترکیب اضافه کنید.

قرمز و آبی یا سرخابی

همراهی قرمز و آبی برخلاف آنچه در فوتبال اتفاق می‌افتد از ترکیب‌های جذاب و همه پسندی است که می ‌توان در درجات مختلف رنگی آن‌ها را ست کرد، برای مثال به یک جین آبی در کنار بلیزری قرمز و یک جفت کفش پاشنه بلند قرمز فکر کنید چطور می‌توان آن را نپوشید و جذاب نبود. یکی از پیشنهادها این است که به ترکیب‌های قرمز و آبی‌تان لباس‌های راه‌راه سفید و مشکی اضافه کنید.

آبی‌های دوست داشتنی، کبالت و فیروزه‌ای

ترکیب این دو رنگ یک بازی رنگی قدرتمند است، به فیلم “صبحانه در تیفانی” فکر کنید و با ظرافت آبی کبالت و فیروزه‌ای را کنار هم بچینید. درمورد این ترکیب نیازی نیست که آن را با کمی سفید یا کرمی متعادل کنید ضمن اینکه این ترکیب با هر دو رنگ نقره‌ای و طلایی برای اکسسوری عالی خواهد بود، ترکیبی همه کاره و جذاب که اگر نتوانید با آن ارتباط برقرار کنید بهتر است روی قوه تخیل و فانتزی‌های ذهنی‌تان کمی کار کنید. شاید گاهی اضافه کردن یک تکه جین به این ترکیب بد نباشد.

پیشنهاد 10 ترکیب رنگی عالی برای سال جدید

نارنجی و آبی، پرتقالی و اقیانوسی

نارنجی و آبی هم از رنگ‌های معروف کالربلاکینگ هستند، برای اینکه ترکیب‌های جذاب‌تری بسازید می‌توانید از طیف‌های تیره این دو رنگ استفاده کنید. یک جفت کفش کرم رنگ پوست، کمی سفید یا مشکی و اکسسوری‌های طلایی رنگ با ترکیب پرتقالی و اقیانوسی شما ظاهری فوق العاده خواهند ساخت.

پیشنهاد 10 ترکیب رنگی عالی برای سال جدید

عمیق و خنثی، مارون و برنزه

استایل کردن با رنگ برنزه و دیگر رنگ‌های روشن خنثی مثل رنگ پوست کار سختی است آن هم بدون اینکه ظاهر شما یکنواخت و کسل کننده به نظر برسد اما ترکیب آن با رنگی غنی و فاخر همچون قرمز مارونی می‌تواند ظاهری رویایی برای شما به وجود آورد. برای اینکه مطمئن شوید این ترکیب به انواع رنگ پوست می‌آید بهتر است به ترکیب بافت و رنگ دقت کنید، بافت‌های مختلف انعکاسی متفاوت از رنگ‌ها ایجاد می‌کنند.

پیشنهاد 10 ترکیب رنگی عالی برای سال جدید

نارنجی و مشکی، جسورانه و مرموز

هیچ چیز به اندازه رنگی جسورانه و قوی همچون نارنجی نمی‌تواند مشکی را بیش از پیش جذاب جلوه دهد. از پوشیدن رنگ روشنی همچون نارنجی برای تکه هایی مثل شلوار خجالت زده نباشید. برای آنکه ترکیب بی نقص شما بیش از پیش برازنده به نظر برسد کمی آیتم لوکس و اکسسوری‌های جذاب به آن اضافه کنید.

پیشنهاد 10 ترکیب رنگی عالی برای سال جدید

صورتی و خاکستری، کاربردی و محبوب

این دو رنگ ترکیبی چند منظوره و پرطرفدار هستند که هیچ محدودیتی در تعداد تکه‌ها و طیف رنگی آن‌ها وجود ندارد. برای آنکه بتوانید تنالیته‌های بیشتری از این دو رنگ را به ترکیب صورتی و خاکستری‌تان بیافزایید بهتر است سراغ اکسسوری‌ها بروید. بازهم رنگ‌های خنثی سفید، مشکی و رنگ پوست از گزینه‌هایی هستند که براساس سلیقه شخصی می‌توانید به صورتی و خاکستری‌های استایل‌تان اضافه‌شان کنید.

پیشنهاد 10 ترکیب رنگی عالی برای سال جدید

به رنگ بنفشه و مرجان دریایی

شاید تا به حال رنگ مرجان دریایی را تنها در رنگ‌های لوازم آرایشی محبوب شما بوده باشد اما پوشیدن بنفش درکنار این رنگ استایلی با اعتماد به نفس برای روزهای بهاری و تابستانی شما خواهد ساخت. رنگ مرجان دریایی با گستره وسیعی از رنگ پوست هماهنگ است و بنفش تنها برای ایجاد کنتراست در کنار این رنگ قرار می‌گیرد، بنابراین می‌توانید بنفش را در جزئیات یا اکسسوری‌ها اضافه کنید.

پیشنهاد 10 ترکیب رنگی عالی برای سال جدید

سفید و بنفش، ترکیبی لطیف و زنانه

درست است که سفید با هر رنگی هماهنگ می‌شود اما در کنار بنفش از هر ترکیبی بی نقص‌تر است. این ترکیب باعث می‌شود پوست شما کرمی به نظر برسد و منعکس کننده احساسات لطیف و ظرافت‌های زنانه است. اتحاد این دو رنگ استایلی چند منظوره و تطبیق پذیر می‌سازد. می‌توانید بنا برسلیقه شخصی اکسسوری نقره‌ای یا طلایی در کنار آن‌ها بچینید و این ترکیب کاربردی را در یک قرار دوستانه در طول روز و یا مهمانی شب استفاده کنید.

پیشنهاد 10 ترکیب رنگی عالی برای سال جدید

مطالب مرتبط:

1-شلوار صورتی روشن را چطور ست کنیم؟

2-نحوه ست کردن لباس سفید رنگ

3-چند ایده برای ست کردن لباس‌ با رنگ‌های خنثی

 

فاطمه نظیفی
نویسنده: فاطمه نظیفی


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :