چند ایده برای ست کردن لباس‌ با رنگ‌های خنثی

هر فصلی زیبایی و ویژگی‌های مخصوص خود را دارد و همه خانم‌ها علاقه دارند متناسب با فصلی که پیش رو دارند لباس بپوشند. برای همه ما پیش آمده است که در اواسط فصل از لباس‌های خود خسته می‌شویم و به دنبال تنوع هستیم. ما برای این مشکل راه حل‌هایی به شما پیشنهاد می‌کنیم، به عنوان مثال ما فقط به کمی ایده جدید نیاز داریم تا با همان لباس‌های قدیمی خود، ست‌های زیبا و متفاوتی را بسازیم و از آن‌ها نهایت لذت را ببریم. در این مقاله چند ایده برای ست کردن لباس‌ با رنگ‌های خنثی را به شما معرفی می‌کنیم.

اگر از پوشیدن شلوارهای جین خود خسته شده‌اید و به نظرتان تکراری هستند، با بستن یک کمربند زیبا بر روی آن و یا حتی با تا زدن پاچه‌های شلوارتان، آن را به یک شلوار جدید تبدیل کنید و با همراه کردن یک بلوز یقه اسکی و کفش همرنگ کمربند‌تان، زیبایی خود را دو چندان کنید.

در فصل زمستان پوشیدن کت‌های بلند ضخیم بسیار مناسب است. شما با عوض کردن یکی از جزئیات ست خود می‌توانید، جلوه آن را کاملا تغییر دهید. به عنوان مثال سعی بر هماهنگ کردن تمام لباس‌های خود نداشته باشید، به تن کردن یک شلوار جین همراه با یک شومیز بسیار ایده‌آل است، به شرطی که رنگ شومیز شما با رنگ کت‌تان یک رنگ نباشد و یا حتی تضاد رنگی با آن داشته باشد تا زیبایی بیشتری را پدید آورد.

چند ایده برای ست کردن لباس‌ با رنگ‌های خنثی

 

گاهی با استفاده از یک شال گردن که به ست شما جلوه خاصی می‌دهد و یا حتی کیف و کفشی که رنگی متضاد با لباس‌تان را دارا هستند، می‌توانید بسیار جذاب‌تر و چشمگیر‌تر به نظر برسید.

چند ایده برای ست کردن لباس‌ با رنگ‌های خنثی

اگر به دنبال آن هستید که ست لباس‌تان را از سادگی در بیاورید، با پوشیدن یک بلوز طرح‌دار به استایل‌تان زیبایی بیشتری بدهید.

چند ایده برای ست کردن لباس‌ با رنگ‌های خنثی

بر هم زدن عادت‌ها و سبک لباس پوشیدن‌تان هم می‌تواند به شما کمک کند. به عنوان مثال شما می‌توانید بلوز و شلواری ورزشی به تن کنید به همراه کفش اسپرت و در عین حال پالتوی بلند پشمی خود را بر روی آن‌ها امتحان کنید، مطمئن باشید پشیمان نمی‌شوید.

چند ایده برای ست کردن لباس‌ با رنگ‌های خنثی

معمولا لباس‌های به رنگ سفید مخصوص تابستان هستند، ولی پوشیدن آن‌ها در زمستان باعث متفاوت به نظر رسیدن شما می‌گردد. پس همیشه طبق گفته‌های طراحان مد عمل نکنید و سلیقه شخصی خود را نیز به کار ببرید.

 

انتخاب ست لباسی تماما به یک رنگ می‌تواند انتخاب بسیار محبوب و جذابی باشد. مخصوصا اگر این رنگ، رنگ مشکی باشد. شما می‌توانید با اضافه کردن جزئیاتی مانند یک کلاه جذابیت خود را بیشتر کنید.

چند ایده برای ست کردن لباس‌ با رنگ‌های خنثی

اگر شما جزو آن دسته افرادی هستید که وقت خود را زیاد بیرون از محیط بسته صرف نمی‌کنید و لباس گرم برای شما اهمیت ندارد، این ست بسیار به شما پیشنهاد می‌شود. پوشیدن شلوار جینی و به تن کردن بلوزی همجنس کفش‌هایتان که می‌تواند جیر و یا حتی چرم نیز باشد، بسیار متفاوت و زیبا به نظر می‌رسد.

چند ایده برای ست کردن لباس‌ با رنگ‌های خنثی

به تن کردن لباس‌های متفاوت، نیازمند اعتماد به نفس بالا است. برای مثال به پا کردن شلوار چرم همراه با ژاکتی بلند و گشاد استایلی بسیار زیبا به شما می‌بخشد.

 

بیشتر خانم‌ها چکمه‌های بلند را به همراه دامن برای مهمانی‌ها به تن می‌کنند، ولی پوشیدن شلوار جذب در کنار این چکمه‌ها بسیار چشمگیر به نظر می‌رسد و همچنین تنوعی نیز برای شما محسوب می‌شود.

چند ایده برای ست کردن لباس‌ با رنگ‌های خنثی

هارمونی رنگ‌ها همیشه زیبا بوده‌اند. رنگ‌های کرم، قهوه‌ای و سایه روشن آن‌ها می‌تواند ست بسیار جذابی را پدید آورد که با به پا کردن کفش‌های پلنگی زیبایی این ست تکمیل می‌شود.

گاهی به تن کردن لباس‌های طرح‌دار بسیار مناسب است. به عنوان مثال همراه کردن کت شطرنجی سفید و مشکی با بلوز و شلوار تیره بسیار پیشنهاد می‌شود.

چند ایده برای ست کردن لباس‌ با رنگ‌های خنثی

مطالب مرتبط:

۱- اصول رنگ بندی لباس ها

۲- ست کردن رنگ لباس

۳- رنگ هایی که بعد از برنزه کردن باید بپوشید

حانیه محمد علی
نویسنده: حانیه محمد علی
علاقمند به دنیای مد و هنر. من آينده را دوست دارم، چون بقيه عمرم را بايد در آن بگذرانم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :