شلوار صورتی روشن را چطور ست کنیم؟

اگر به دنبال استایلی ظریف و خانمانه هستید تا در پوشش روزمره خود به کار ببرید به شما توصیه می‌کنیم این مقاله را تا انتها بخوانید. امروز تصمیم گرفتیم پیشنهادهایی را برای ست کردن شلوار صورتی روشن برای روزهای بهاری پیش رو آماده کنیم. خبر خوش این است که رنگ صورتی ملایم و روشن به تمام افراد می‌آید و بدون توجه به رنگ پوست یا رنگ مو، هر خانمی می‌تواند از لباس‌های صورتی روشن در استایل خود استفاده بکند. شلوار صورتی روشن را چطور ست کنیم؟

انتخاب ژاکت‌ها و کت‌های زنانه

اگر می‌خواهید ظاهری رسمی داشته باشید می‌توانید شلوار صورتی کم رنگ خود را با یک پیراهن سفید دکمه‌دار کلاسیک و کت خوش دوختی به رنگ پاستل ست کنید. برای رنگ کیف و کفش خود می‌توانید از رنگ‌های خنثی استفاده کنید. همچنین شما می‌توانید یک رنگ را برای پوشش خود به کار ببرید و تنها کیف خود را به رنگ مشکی یا طرح‌دار انتخاب کنید تا تنها جزء دارای کنتراست ترکیب لباس شما باشد. لباس‌های صورتی روشن هماهنگی خوبی با لباس‌های سرمه‌ای دارند. شما می‌توانید پیراهن خال خالی سفید و سرمه‌ای را با شلوار صورتی روشن و کت جین و کفش تخت ست کنید.

شلوار صورتی روشن را چطور ست کنیم؟

رنگ صورتی فوق العاده است ولی شاید ست کردن آن با دیگر رنگ‌ها سخت به نظر برسد. انتخاب یکی از اجزای لباس‌هایتان به رنگ صورتی، مانند تی شرت، شلوار، یا ژاکت را می‌توانید با رنگ‌های خنثی یا رنگ‌هایی مثل سفید، خاکی و مشکی تکمیل کنید.

 شلوار صورتی روشن را چطور ست کنیم؟

رنگ صورتی روشن با سبز زیتونی هماهنگی خوبی دارد، در روزهای ابتدای بهار از کاپشن یا کت سبز رنگ می‌توانید استفاده کنید.

شلوار صورتی روشن را چطور ست کنیم؟

اگر می‌خواهید ظاهری کژوال داشته باشید می‌توانید شلوار صورتی روشن را با بلوز جین و کفش تخت قهوه‌ای یا طلایی و یک کیف کوچک ست کنید.

اگر صورتی روشن را با طوسی ست می‌کنید به جای کفش طلایی از کفش‌های نقره‌ای یا کفش‌های اسپرت سفید کمک بگیرید. در صورتی که دوست دارید از رنگ‌های زنده در پوشش خود استفاده کنید ‌می‌توانید شلوار صورتی خود را با پلیور یا پیراهن قرمز رنگ هماهنگ کنید.

شلوار صورتی روشن را چطور ست کنیم؟

 مطالب مرتبط:

۱- چطور پالتوی صورتی بپوشید؟

۲- چطور صورتی بپوشیم؟

۳- ست‌های لباس صورتی برای خانم‌ها

ساناز شمس
نویسنده: ساناز شمس


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :