چطور پالتوی صورتی بپوشید؟

0

صورتی از رنگ‌هایی است که محبوبیت زیادی میان خانم‌ها دارد و بیشتر کارشناسان هم پوشیدن این رنگ پاستل را توصیه می‌کنند و معتقدند برای هر کسی یک طیف از صورتی که مناسب او باشد وجود دارد. رنگ صورتی در لباس‌های زمستانی هم می‌تواند کاربرد داشته باشد به ویژه پوشیدن یک پالتوی صورتی می‌تواند جلوه خوبی به استایل شما بدهد اما این لباس را باید با چه رنگ‌هایی بپوشیم؟ به خاطر یک پالتوی صورتی شما نباید سرتاپا صورتی شوید. این مطلب را بخوانید تا بدانید چطور پالتوی صورتی بپوشید؟

رنگ‌های سفید و خاکستری

ترکیب طوسی و صورتی و همین طور سفید و صورتی از ترکیب‌های زیبای شناخته شده است که لطافت خاصی دارد. شما می‌توانید پالتوی صورتی خود را با هر لباس طوسی و سفید بپوشید مثل پوتین طوسی یا کیف سفید و یا شال خاکستری.

چطور پالتوی صورتی بپوشید؟

جین و پلنگی

پالتوی صورتی با شلوار جین ترکیب زیبایی می‌سازد. طرح پلنگی نیز طرحی است که به دلیل تضاد رنگی مناسب جلوه خوبی با رنگ صورتی خواهد ساخت. پس شلوار جین و بوت پلنگی می‌تواند کامل کننده پالتوی صورتی شما باشد.

چطور پالتوی صورتی بپوشید؟

کمی طلایی یا خردلی

رنگ‌های خانواده زرد مثل طلایی و خردلی و شتری کامل کننده رنگ صورتی است. بنابراین یک بوت شتری یا شال خردلی ترکیب رنگی خوبی با پالتوی صورتی می‌سازد.

چطور پالتوی صورتی بپوشید؟

زرشکی و بنفش

اگر دوست دارید از رنگ‌های هم خانواده صورتی استفاده کنید زرشکی و بنفش از بهترین انتخاب‌ها است. شلوار زرشکی، شال بنفش می‌تواند کامل کننده استایل شما با پالتوهای صورتی چرک باشد.

چطور پالتوی صورتی بپوشید؟ چطور پالتوی صورتی بپوشید؟

سبز تیره

سبز از رنگ‌هایی است که تناسب خوبی را با رنگ صورتی دارد و شما می‌توانید پالتوهای صورتی کمرنگ خود را با پوتین یا شال سبز تیره بپوشید.

چطور پالتوی صورتی بپوشید؟

مطالب مرتبط:

1- اصول رنگ بندی لباس ها

2- ست کردن رنگ لباس

3- رنگ هایی که بعد از برنزه کردن باید بپوشید

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :