چه لباس‌هایی ارزش خریدن دارند؟

با افزایش قیمت کالاهای مختلف به خصوص پوشاک در این روزها، آیا خرید هر نوع لباسی منطقی است؟ چگونه می‌توانی در خرید پوشاک صرفه جویی کنیم؟ چه لباس‌هایی ارزش خریدن دارند؟

ad banner

۱- کت و شلوار مردانه

اگر بخواهیم یک لباس ضروری مردانه به شما معرفی کنیم که از همه مهم تر است همین کت و شلوار را معرفی می‌کنیم. یک کت و شلوار با کیفیت می‌تواند شما را مرد کند ولی کت و شلواری بی کیفیت در مقابل می‌تواند شما را از مرد بودن به یک پسربچه در مجالس مختلف تبدیل کند. در خرید آن ۲ مورد خیلی مهم است: جنس و دوخت. اگر جنس را ارزان انتخاب کنید کت روی تن شما زار می‌زند و این موجب کاهش اعتماد به نفس شما می‌شود. از طرفی اگر دوخت آن نامتناسب باشد شما با سرشانه‌هایی افتاده و آستین‌هایی گشاد طرف خواهید شد که مسلما مطلوب نخواهد بود.

چه لباس‌هایی ارزش خریدن دارند؟

چه لباس‌هایی ارزش خریدن دارند؟

۲- لباس ورزشی مردانه

در این مقاله بعد از معرفی لباس رسمی نوبت را به لباس‌های ورزشی دادیم. که شاید در زندگی روزمره شما تاثیری زیادی ندارد ولی ارزش پول خرج کردن را دارد. لباس‌های ورزشی با کیفیت کمک بزرگی به تناسب اندام شما می‌کنند. اگر این لباس‌ها از نوع با کیفیت و بادوام انتخاب شوند می‌توانند عمر چندساله برای شما داشته باشند.

چه لباس‌هایی ارزش خریدن دارند؟

۳- اورکت مردانه

دو دلیل برای خریدن اورکت مردانه: اول اینکه به مد ربطی ندارند و چند سال با خیال راحت می‌توانید آن را بپوشید و دیگر اینکه شاید پول نسبتا زیادی برایش بپردازید ولی در عوض کل زمستان را نمی لرزید. علاوه بر این که یک اورکت پشمی مناسب بهترین گزینه برای گرم کردن بدن شماست یک کاپشن با جنس خوب و کیفیت بالا نیز برای مواقعی که باد شدید به همراه سوز و سرما وجود دارد مناسب شماست.

چه لباس‌هایی ارزش خریدن دارند؟

چه لباس‌هایی ارزش خریدن دارند؟

۴– تی شرت مردانه

تی شرت‌ها مرتبا در حال ایجاد شوک و دگرگونی در دنیای مد هستند و به همین دلیل قیمت آن‌ها نسبتا ارزان است. به طوری که قابلیت تعویض سالیانه برای افراد با توانایی مالی مختلف وجود خواهد داشت. اما مدل‌هایی را انتخاب کنید که قدرت جذب عرق داشته باشند و به پوست شما اجازه  تنفس بدهند.

چه لباس‌هایی ارزش خریدن دارند؟

۵- شلوار جین

از گذشته شلوار جین مد بوده و هست و به شکل یک نیاز همیشگی حس می‌شود. هزینه کردن برای آن و خرید یک شلوار جین کار درستی است. حال که می‌خواهید برایش هزینه کنید حتما از جنس‌های خوب آن استفاده کنید که مدت زمان زیادی برای شما کار کند.

چه لباس‌هایی ارزش خریدن دارند؟ چه لباس‌هایی ارزش خریدن دارند؟

۶- لباس زیر مردانه

یک لباس زیر مردانه خوب می‌تواند از خیلی جهات به نفع بدن شما باشد و خودتان از آن مطلع نباشید. چی بپوشم هزینه کردن برای خرید یک لباس زیر خوب را پیشنهاد می‌کند. از برندهای معروف استفاده کنید و حواستان باشد که هرگز لباس زیر تنگ نخرید چرا که بعدها مشکلات فراوانی را برایتان بوجود خواهد آورد.

مطالب مرتبط:

1- ۲۲ نکته درباره انتخاب کت و شلوار

2- چگونه یک اورکت برای فصل سرما انتخاب کنم؟

3- نکاتی برای خرید شلوار جین

محمد رضا اهوارکی
نویسنده: محمد رضا اهوارکی
چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.


دیدگاه شما

hamid reza در تاریخ 16 مارس 2017

با شلوار خاکی رنگ کتان چه کفشی بهتره بپوشیم ؟

حامد نامداری در تاریخ 17 مارس 2017

رنکهای سفید ، شتری و قهوه ای کم رنگ بنظرم مناسب تر است واسه شلوار خاکی رنگ
مشکی هم بد ترینه

حامد نامداری در تاریخ 17 مارس 2017

آقا رضا پستهای خوبی میزاری
مرسیارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :