رازهای استایل خانم‌های بریتانیایی

بریتانیا همیشه از کشورهای پیشرو در زمینه مد بوده است و مردم بریتانیا به ویژه خانم‌های بریتانیایی استایل خاصی در لباس پوشیدن دارند که خاص آن هاست و همیشه شیک و جذاب و بدون تلاش به نظر می رسد. کارا دلواین، کیت میدلتون، الکسا چانگ، رزی هانتینگتون، اما واتسون و ویکتوریا بکهام همه خانم‌های بریتانیایی خوش لباسی هستند که روش خاصی در لباس پوشیدن دارند اما راز آن‌ها چیست؟ رازهای استایل خانم‌های بریتانیایی را در این مطلب بخوانید.

ad banner

پیراهن سفید دکمه‌دار

این لباس شیک کلاسیک جزء ثابت لباس‌های خانم‌های بریتانیایی به شمار می‌رود که آن را در استایل رسمی یا راحتی خود مانند اما واتسون به کار می‌برند.

رازهای استایل خانم‌های بریتانیایی

کفش پاشنه بلند

خانم‌های بریتانیایی هم مثل بقیه خانم‌های جهان کفش پاشنه بلند می‌پوشند اما نه فقط در مهمانی‌ها و مراسم بلکه مثل رزی هانتینگتون ویتلی در هر موقعیتی از آن استفاده می‌کنند.

رازهای استایل خانم‌های بریتانیایی

کت روی پیراهن دکمه دار

کت و بلیزر هم یکی از لباس‌های مهم استایل بریتانیایی است به ویژه ترکیب آن با پیراهن سفید که بسیار شیک است و الکسا چانگ هم از آن استفاده می‌کند.

ترکیب استایل زنانه با مردانه

ترکیب لباس‌هایی مثل کت استایل مردانه با پیراهن زنانه و کفش پاشنه بلند از ترفندهایی است که خانم‌های بریتانیایی مثل سیه نا میلر آن را به کار می برند.

رازهای استایل خانم‌های بریتانیایی

استفاده از جواهرات کم و ساده

لیلی دونالدسون مدل بریتانیایی جواهرات خود را تنها به دو مدال ساده کوچک محدود کرده است، کاری که بیشتر خانم‌های بریتانیایی انجام می‌دهند.

رازهای استایل خانم‌های بریتانیایی

شلوار گشاد

ویکتوریا بکهام که یکی از شیک پوش‌ترین زنان بریتانیا است با انتخاب یک شلوار گشاد که هم راحت و هم شیک است و ترکیب آن با بلوز استایل زیبایی به وجود آورده است.

رازهای استایل خانم‌های بریتانیایی

مطالب مرتبط:

۱-  استایل شخصی چیست؟

۲-  توصیه هایی از استایلیست های فرانسوی

۳- چگونه تیپ کلاسیک داشته باشیم؟

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :