مشکلات لباس پوشیدن خانم‌ها در زمستان

۲ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۲۷

توسط مهفام میرزایی

مشکلات لباس پوشیدن خانم‌ها در زمستان

با پایان تابستان فصل های سرد سال پیش رو هستند و در این فصل ها علاوه بر هوای سرد و آزار دهنده با مشکلات مد مخصوص فصل سرد نیز مواجه خواهیم شد مثل لکه های آب باران روی لباس ها، پرز دادن لباس های گرم و لباس هایی که به تن ما نمی نشینند. مشکلات لباس پوشیدن خانم‌ها در زمستان

پوشیدن شلوار و پوتین

شلوار و پوتین از لباس هایی هستند که جور کردن آن ها با هم همیشه سخت است به خصوص اگر با شلوار پارچه ای سر و کار داشته باشیم چون قرار دادن آن ها داخل پوتین غیر ممکن و از اشتباهات مد است است و بیرون گذاشتن آن نیز باعث می شود شلوار شما کثیف و گلی شود. پس برای رفع این مشکل از پوتین های ساق کوتاه استفاده کنید و ترجیحا آن ها را با شلوار راسته یا تنگ بپوشید تا از این مشکل جلوگیری کنید.

مشکلات مد در زمستان و راه حل آن ها

 

لباس های گرم بی شکل

برای این که با کاپشن های زمستانی خود بی شکل و نامتناسب دیده نشوید باید نکاتی را رعایت کنید. نکته اصلی ایجاد تناسب است، اگر از زانو به بالا پفی و بی شکل هستید باید از زانو به پایین لاغر دیده شوید به طور مثال پوشیدن شلوار جین نسبتا تنگ که با پوتین های شما هم جور در بیاید چاره کار است و یا اگر با شلوار تنگ مشکل دارید یک کمربند به کاپشن زمستانی خود اضافه کنید به همین سادگی.

مشکلات مد در زمستان و راه حل آن ها

 

کفش های لک شده

استفاده از اسپری های ضد آب روی کفش ها قبل از پوشیدن ان ها می تواند از بروز این مشکل پیشگیری کند اما اگر برای این کار دیر شده باشد استفاده از محلول های لکه بر چرم می تواند به پاک کردن لکه کمک کند و پس از ان می توناید از اسپری ضد آب استفاده کنید. این راه حل برای همه محصولات چرم و جیر قابل استفاده است.

مشکلات لباس پوشیدن خانم‌ها در زمستان

 

مشکل پاشنه بلند و سر خوردن روی یخ

بسیاری از خانم ها حاضر نیستند کفش های پاشنه بلند خود را در زمستان کنار بگذارند و پوتین های پاشنه بلند نیز به همین دلیل اختراع شده اند اما با خطر سر خوردن روی برف و یخ چه باید کرد؟ یک راه  حل همراه داشتن کفش های محبوب در کیف و پوشیدن پوتین مخصوص برف و یخ در بیرون است. راه دیگر انتخاب پوتین هایی است که پاشنه عریض تری دارند و هم مناسب برف و یخ هستند و هم شیک و مجلسی.

مشکلات لباس پوشیدن خانم‌ها در زمستان

 

الکتریسیته ساکن

پوشیدن لباس های گرم روی هم باعث مشکلی به نام الکتریسیته ساکن روی لباس ها می شود که بسیار آزار دهنده است و باعث می شود لباس ها و موهای شما به هم بچسبد و با دست زدن به سطوح رسانا دچار شوک شوید! تعدادی محصول برای حل این مشکل وجود دارد مثل اسپری مو و دستمال های خشک کن که می تواند به خنثی کردن الکتریسیته کمک کند.

مطالب مرتبط:

1- انتخاب پالتوی زنانه با توجه به فرم بدن

2- اصول روی هم پوشیدن لباس ها

3- ترکیب لباس خانم ها برای پاییز

آرایش آرایش صورت آرایش چشم استایل استایل آقایان استایل بازیگران استایل زنانه استایل مردانه اصول انتخاب لباس اصول انتخاب لباس مناسب اصول انتخاب کفش مردانه اصول خوش پوشی اصول درست لباس پوشیدن اصول شیک پوشی اصول لباس پوشیدن افراد مشهور انتخاب رنگ لباس انتخاب ساعت مچی انتخاب شلوار جین انتخاب لباس عروس انتخاب لباس مجلسی انتخاب لباس مردانه انتخاب پیراهن مردانه انتخاب کت و شلوار مردانه اکسسوری برند لاکچری برند مشهور برندهای مشهور برندهای مشهور جهان برندهای مشهور مد بوت زنانه ترفند خوشتیپ شدن تناسب اندام جواهرات خوشتیپ خوشتیپ بودن خوش تیپ بودن خوشتیپ شدن خوشتیپ شدن آقایان خوش پوشی راهنمای خرید رنگ لباس رنگ مو ساعت مچی شلوار جین شلوار جین زنانه شلوار زنانه طراح لباس طراحی لباس عطر عطر و ادکلن عینک آفتابی لباس لباس زمستانی لباس زنانه لباس شب لباس عروس لباس مجلسی,مدل لباس مجلسی,لباس شب,مدل لباس شب لباس مجلسی زنانه لباس مردانه مانتو,مدل مانتو,مانتو مجلسی,مدل مانتو مجلسی مانتو مجلسی مدل لباس شب مدل لباس مجلسی مدل مانتو مدل مانتو مجلسی مدل مو مد و فشن مراقبت از مو مراقبت از پوست نکات خوشتیپ شدن پالتوی زنانه چی بپوشیم کت و شلوار کت و شلوار مردانه کفش زنانه کفش مردانه کفش پاشنه بلند کمد لباس کیف زنانه

©چی بپوشم / بازنشر مطالب تنها با کسب اجازه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب و همچنین ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است