مشکلات لباس پوشیدن خانم‌ها در زمستان

با پایان تابستان فصل های سرد سال پیش رو هستند و در این فصل ها علاوه بر هوای سرد و آزار دهنده با مشکلات مد مخصوص فصل سرد نیز مواجه خواهیم شد مثل لکه های آب باران روی لباس ها، پرز دادن لباس های گرم و لباس هایی که به تن ما نمی نشینند. مشکلات لباس پوشیدن خانم‌ها در زمستان

پوشیدن شلوار و پوتین

شلوار و پوتین از لباس هایی هستند که جور کردن آن ها با هم همیشه سخت است به خصوص اگر با شلوار پارچه ای سر و کار داشته باشیم چون قرار دادن آن ها داخل پوتین غیر ممکن و از اشتباهات مد است است و بیرون گذاشتن آن نیز باعث می شود شلوار شما کثیف و گلی شود. پس برای رفع این مشکل از پوتین های ساق کوتاه استفاده کنید و ترجیحا آن ها را با شلوار راسته یا تنگ بپوشید تا از این مشکل جلوگیری کنید.

مشکلات مد در زمستان و راه حل آن ها

 

لباس های گرم بی شکل

برای این که با کاپشن های زمستانی خود بی شکل و نامتناسب دیده نشوید باید نکاتی را رعایت کنید. نکته اصلی ایجاد تناسب است، اگر از زانو به بالا پفی و بی شکل هستید باید از زانو به پایین لاغر دیده شوید به طور مثال پوشیدن شلوار جین نسبتا تنگ که با پوتین های شما هم جور در بیاید چاره کار است و یا اگر با شلوار تنگ مشکل دارید یک کمربند به کاپشن زمستانی خود اضافه کنید به همین سادگی.

مشکلات مد در زمستان و راه حل آن ها

 

کفش های لک شده

استفاده از اسپری های ضد آب روی کفش ها قبل از پوشیدن ان ها می تواند از بروز این مشکل پیشگیری کند اما اگر برای این کار دیر شده باشد استفاده از محلول های لکه بر چرم می تواند به پاک کردن لکه کمک کند و پس از ان می توناید از اسپری ضد آب استفاده کنید. این راه حل برای همه محصولات چرم و جیر قابل استفاده است.

همین الان به چالش ۷ کیلو لاغری در یک ماه ملحق شو و مشاوره رایگان بگیر.

مشکلات لباس پوشیدن خانم‌ها در زمستان

 

مشکل پاشنه بلند و سر خوردن روی یخ

بسیاری از خانم ها حاضر نیستند کفش های پاشنه بلند خود را در زمستان کنار بگذارند و پوتین های پاشنه بلند نیز به همین دلیل اختراع شده اند اما با خطر سر خوردن روی برف و یخ چه باید کرد؟ یک راه  حل همراه داشتن کفش های محبوب در کیف و پوشیدن پوتین مخصوص برف و یخ در بیرون است. راه دیگر انتخاب پوتین هایی است که پاشنه عریض تری دارند و هم مناسب برف و یخ هستند و هم شیک و مجلسی.

مشکلات لباس پوشیدن خانم‌ها در زمستان

 

الکتریسیته ساکن

پوشیدن لباس های گرم روی هم باعث مشکلی به نام الکتریسیته ساکن روی لباس ها می شود که بسیار آزار دهنده است و باعث می شود لباس ها و موهای شما به هم بچسبد و با دست زدن به سطوح رسانا دچار شوک شوید! تعدادی محصول برای حل این مشکل وجود دارد مثل اسپری مو و دستمال های خشک کن که می تواند به خنثی کردن الکتریسیته کمک کند.

مطالب مرتبط:

1- انتخاب پالتوی زنانه با توجه به فرم بدن

2- اصول روی هم پوشیدن لباس ها

3- ترکیب لباس خانم ها برای پاییز

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :