برگزیدگان جایزه مد بریتانیا در سال ۲۰۱۷ معرفی شدند

۱۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۲۴

توسط مهفام

585 بازدید

برگزیدگان جایزه مد بریتانیا در سال ۲۰۱۷ معرفی شدند

مراسم جایزه مد بریتانیا ۲۰۱۷ در شهر لندن برگزار شد. در این مراسم که هر ساله برگزار می‌شود مدیران برندهای پیشرو صنعت مد و لباس، طراحان، مدل‌ها و روزنامه‌نگاران مد حضور دارند. در مراسم جایزه مد بریتانیا سال ۲۰۱۷ دوناتلا ورساچه به عنوان آیکن مد انتخاب شد و ادوا آبوا برترین مدل سال شد. معرفی برگزیدگان جایزه مد بریتانیا در سال ۲۰۱۷ ، گزارش این رویداد و جزئیات آن را در چی بپوشم بخوانید. 

مراسم جایزه مد بریتانیا که یکی از معتبرترین مراسم‌های دنیای مد است و هر سال برگزار می‌شود شب گذشته با مشارکت بسیاری از افراد مشهور حوزه مد و لباس برگزار شد. نامزدهای دریافت این جایزه توسط شورای مد بریتانیا شناسایی و انتخاب می‌شوند و جوایز خود را در این مراسم باشکوه دریافت می‌کنند. در جشن جایزه مد بریتانیا از افراد و برندهای بریتانیایی و بین المللی که برحسته‌ترین کمک‌ها را به صنعت مد و لباس در طول سالیان دراز انجام داده‌اند تقدیر می‌شود. این جشن توسط شورای مد بریتانیا سازماندهی می‌شود و تامین کننده اصلی مالی بنیاد آموزشی BFC است. BFC یک موسسه خیریه است که از دانش آموزان مستعد و توانمند در حوزه مد و لباس حمایت می‌کند. جوایز مد ۲۰۱۷ با همکاری سواروسکی در رویال آلبرت هال برگزار شد. اولین دوره جوایز مد بریتانیا در سال ۱۷ اکتبر ۱۹۸۹ برگزار شد در آن مراسم پرنسس دایانا با لباسی از برند کاترین واکر حضور داشت.

برگزیدگان جایزه مد بریتانیا در سال ۲۰۱۷

طراح برتر سال

طراح برتر سال این مراسم از بین طراحانی انتخاب می‌شود که مجموعه‌های نوآورانه‌اش تاثیر فابل توجهی بر صنعت مد و روند جهانی مد داشته باشد. راف سیمونز به عنوان طراح برتر سال ۲۰۱۷ در این مراسم معرفی شد. راف سیمونز (Raf Simons) تا سال ۲۰۱۵ مدیر خلاقیت برند Christian Dior بوده است و اکنون مدیر خلاقیت برند کلوین کلاین است.

برگزیدگان جایزه مد بریتانیا در سال ۲۰۱۷ معرفی شدند

برگزیدگان جایزه مد و لباس بریتانیا در سال ۲۰۱۷ – راف سیمونز

برترین طراح اکسسوری

طراح برتر اکسسوری این رویداد از میان طراحانی انتخاب می شود که در اتقاء سطح طراحی‌های اکسسوری و اتقاء مهارت در طراحی و خلاقیت و شناساندن برند خود به عنوان یک پیشگام در این عرصه تلاش کرده باشد. جاناتان ویلیام اندرسون به عنوان برترین طراح اکسسوری سال ۲۰۱۷ در این مراسم معرفی شد. جاناتان ویلیام اندرسون در سال ۱۹۸۴ در دهکده‌ای در ایرلند شمالی به دنیا آمد و بزرگ شدن در جایی کوچک و محروم به وی انگیزه زیادی برای موفقیت و یپشرفت داد. او از ابتدا قصد نداشت طراح شود و رویای بازیگر شدن در سر داشت اما به تدریج به لباس‌ها علاقمند شد و در کالج مد لندن در رشته طراحی لباس مردانه تحصیل کرد و به عنوان طراحی ویترین یکی از فروشگاه‌های

برگزیدگان جایزه مد بریتانیا در سال ۲۰۱۷ معرفی شدند

برگزیدگان جایزه مد و لباس بریتانیا در سال ۲۰۱۷ – جاناتان ویلیام اندرسون

برند و کسب و کار پیشرو

این جایزه به مدیرعامل یا برندی اهدا می‌شود که موفق به ارائه طرح‌های خلاقانه و تجاری در یک سال شده باشد. جایزه کسب و کار پیشرو سال ۲۰۱۷ به مارکو بیزاری از برند گوچی تعلق گرفت.

برگزیدگان جایزه مد بریتانیا در سال ۲۰۱۷ معرفی شدند

برگزیدگان جایزه مد و لباس بریتانیا در سال ۲۰۱۷ – مارکو بیزاری

استعداد نوظهور طراحی لباس زنانه

این جایزه به طراحی تعلق می گیرد که در طول ۱۲ ماه تاثیر عمده ای بر طراحی لباس های زنانه در جهان داشته باشد. مایکل هالپرن برگزیده استعداد نوظهور طراحی لباس زنانه در سال ۲۰۱۷ بود.

برگزیدگان جایزه مد بریتانیا در سال ۲۰۱۷ معرفی شدند

برگزیدگان جایزه مد بریتانیا در سال ۲۰۱۷ – مایکل هالپرن

استعداد نوظهور طراحی لباس مردانه

این جایزه به طراحی تعلق می‌گیرد که مجموعه‌های لباس مردانه‌اش توجه جهانی را به خود جلب کرده باشد. چارلز جفری برگزیده استعداد نوظهور طراحی لباس مردانه در سال ۲۰۱۷ شد.

طراح سال – لباس زنانه

در این دسته‌بندی جاناتان ویلیام اندرسون به دلیل طرح‌های خلاقانه برندش جی دبلیو اندرسون، به عنوان بهترین طراح لباس زنانه سال ۲۰۱۷ معرفی شد.

طراح سال – لباس مردانه

در این دسته بندی کریگ گرین به عنوان بهترین طراح لباس زنانه سال ۲۰۱۷ معرفی شد. کریگ گرین در سال ۱۹۸۶ در لندن متولد شد او خط تولید لباس‌های مردانه و برند شخصی خود را از سال ۲۰۱۲ راه اندازی کرده است.

برگزیدگان جایزه مد بریتانیا در سال ۲۰۱۷ معرفی شدند

برگزیدگان جایزه مد بریتانیا در سال ۲۰۱۷ – کریگ گرین

جایزه ویژه نوآوری در مد 

جایزه ویژه نوآوری در مد این مراسم هم به استلا مک کارتنی تعلق گرفت. استلا در سنین نوجوانی به مد علاقمند شد. وقتی ۱۳ سال داشت برای خود یک ژاکت طراحی کرد و سه سال بعد کار مد را آغاز کرده  و نزد کریستین لاکروا کارآموزی کرد. سپس در کالج طراحی و ارتباطات ریونبرون تحصیل کرد و در سال ۱۹۹۵ فارغ التحصیل شد. بلافاصله پس از فارغ التحصیلی اولین مجموعه خود را معرفی کرد که این لباس ها توسط مدل های مهمی مثل نائومی کمپل و کیت ماس پوشیده شده بودند.

برگزیدگان جایزه مد بریتانیا در سال ۲۰۱۷ معرفی شدند

جایزه سواروسکی

جایزه سواروسکی سال ۲۰۱۷ به ماریا گرازیا چیوری طراح معروف و موفق ایتالیایی تعلق گرفت.

برگزیدگان جایزه مد بریتانیا در سال ۲۰۱۷ معرفی شدند

برگزیدگان جایزه مد بریتانیا در سال ۲۰۱۷ – ماریا گرازیا چیوری

جایزه ایزابلا بلو

جایزه ایزابلا بلو سال ۲۰۱۷ به پت مک گراث که بارها به عنوان حرفه‌ای‌ترین آرایشگر دنیا در مجلات معتبر مد معرفی شده است، تعلق گرفت.

برگزیدگان جایزه مد بریتانیا در سال ۲۰۱۷ معرفی شدند

برگزیدگان جایزه مد بریتانیا سال ۲۰۱۷ – پت مک گراث

برترین مدل سال ۲۰۱۷

در این مراسم ادوا آبوا به عنوان برترین مدل سال ۲۰۱۷ انتخاب شد.

برگزیدگان جایزه مد بریتانیا در سال ۲۰۱۷ معرفی شدند

برگزیدگان جایزه مد بریتانیا سال ۲۰۱۷ – ادوا آبوا

مطالب مرتبط: 

۱- طراحان مطرح دنیای مد از گذشته تا به حال

۲- مدرسه پارسونز و طراحان مشهورش

۳- چگونه در طراحی لباس حرفه ای شویم؟

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...
دیدگاه خود را ارسال کنید ( ۱ دیدگاه )

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

 • عالی بود چی بپوشم

 • کانال تلگرام چی بپوشم

  .: درباره ما :.

  چه بخواهید چه نخواهید، بیشتر مردم عقلشان به چشمشان است و از روی ظاهر قضاوت می کنند. چیزی که معمولاً در نگاه نخست به چشم می آید، لباس شماست. کارشناسان اعتقاد دارند که ۹۰ درصدِ نظر مردم راجع به شما در ۹۰ ثانیه اول ملاقات شما شکل می گیرد و شما هیچ وقت فرصت دیگری برای تغییر دادنِ تاثیر اولیه به دست نخواهید آورد. تحریریه چی بپوشم در تمام محتوای تولیدی خود به فرهنگ ایرانی اسلامی توجه داشته و از ارایه محتواهای خلاف قوانین رایج کشور جدا خودداری خواهد نمود.

  .: خـبرنامه :.

  با عضویت در خبرنامه “ چی بپوشم ” میتوانید از آخرین مقالات آمــوزش ها, ست لباس فصلی و...زودتر از دیگران با خبر شوید کافیست لیمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید و بر روی ثبت نام کلیک کنید تا در خبرنامه ما عضو شوید

  آرایش صورت آرایش چشم استایل بازیگران اصول انتخاب لباس اصول انتخاب لباس مناسب اصول انتخاب کفش مردانه اصول خوش پوشی اصول درست لباس پوشیدن اصول شیک پوشی اصول لباس پوشیدن انتخاب رنگ لباس انتخاب رنگ کت و شلوار انتخاب ساعت مچی انتخاب شلوار جین انتخاب لباس عروس انتخاب لباس مجلسی انتخاب لباس مردانه انتخاب پیراهن مردانه انتخاب کت و شلوار انتخاب کت و شلوار مردانه اکسسوری برند لاکچری برند مشهور برندهای مشهور برندهای مشهور جهان برندهای مشهور مد بوت زنانه ترفند خوشتیپ شدن تناسب اندام جواهرات خوشتیپ خوشتیپ بودن خوش تیپ بودن خوشتیپ شدن خوشتیپ شدن آقایان خوش پوشی راز خوشتیپ شدن آقایان رازهای زیبایی و شیک پوشی راهنمای خرید رنگ لباس ساعت مچی ست کردن رنگ لباس سلامت پوست شلوار جین شلوار جین زنانه شلوار زنانه طراح لباس عطر عطر و ادکلن عینک آفتابی لباس لباس زمستانی لباس زنانه لباس شب لباس عروس لباس مجلسی,مدل لباس مجلسی,لباس شب,مدل لباس شب لباس مجلسی زنانه لباس مردانه مانتو,مدل مانتو,مانتو مجلسی,مدل مانتو مجلسی مانتو مجلسی مدل لباس شب مدل لباس مجلسی مدل مانتو مدل مانتو مجلسی مدل مو مراقبت از مو مراقبت از پوست نکات خوشتیپ شدن پالتو پالتوی زنانه چی بپوشیم کاهش وزن کت و شلوار کت و شلوار مردانه کفش زنانه کفش مجلسی کفش مردانه کفش پاشنه بلند کمد لباس کیف زنانه
 • logo-samandehi
 • ©چی بپوشم / بازنشر مطالب تنها با کسب اجازه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب و همچنین ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است

  This site is protected by wp-copyrightpro.com