مهفام میرزایی در
0

نگاهی به برند اکنی استودیوز

نگاهی به برند اکنی استودیوز

اکنی استودیوز یک برند لاکچری سوئدی است که در تولید محصولات مختلف مد از لباس و کیف و کفش تا اکسسوری های مردانه و زنانه فعالیت می کند. این برند نسبتا تازه تاسیس به خاطر طراحی های خاص خود در مدت کم توانست به موفقیت های بزرگی برسد. در این مطلب نگاهی به برند اکنی استودیوز تاریخچه کوتاه و طراحی های آن می اندازیم.

نگاهی به برند اکنی استودیوز

اکنی استودیوز در سال 1996 در استکهلم سوئد تاسیس شد. این استودیو بخشی از یک پروژه طراحی گرافیک، طراحی محصول و تبلیغات بود و نام آن از حروف اول عبارت Ambition to Create Novel Expressions  گرفته شده است. در سال 1997 یکی از موسسان به نام یونی یوهانسون صد عدد شلوار جین با کوک قرمز رنگ طراحی و تولید کرد و با برند اکنی به دوستان و آشنایان خود هدیه داد. مجله ووگ پاریس به سرعت اخبار این جین ها را پوشش داد و این اتفاق سرآغاز شهرت برند اکنی استودیوز شد.

نگاهی به برند اکنی استودیوز

در سال 2006 کمپانی اکنی استودیوز به یک شرکت مستقل طراحی مد تبدیل شد و از بخش های دیگر آن جدا شد. سپس در شهرهای پاریس، لندن و نیویورک به تاسیس شعبه پرداخت و به یک برند فشن جهانی تبدیل شد. شرکت در هفته های مد سالانه و ارائه محصولات جالب و جذاب سود سالانه این شرکت را به 120 میلیون دلار در سال 2013 رساند.

نگاهی به برند اکنی استودیوز

امروزه برند اکنی استودیوز در تولید لباس های آماده مردانه و زنانه به خصوص شلوار های جین، کفش و اکسسوری های مختلف فعالیت می کند. این برند از برند های حافظ محیط زیست است و محصولات آن کیفیت عالی و عمر بسیار بالایی دارند. آن ها در مجموعه های خود محصولاتی با عنوان “همیشه موجود در انبار” تولید می کنند که از پنبه ارگانیک و سایر موادی که آسیب بسیار کمی به محیط ریست می زند تهیه می شوند. این برند مجله مخصوص خود با نام اکنی پیپر را نیز هر دوسال یک بار منتشر می کند و مقلاتی درباره مد، طراحی، هنر و فرهنگ به چاپ می رساند.

نگاهی به برند اکنی استودیوز

مطالب مرتبط:

1-  نگاهي به برند ايو سن لورن

2-  نگاهي به برند بولگاري

3-  نگاهي به برند لانوين

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :