بهراد در
0

برندهای معتبر کفش با قیمت پایین

برندهای معتبر کفش با قیمت پایین

بعضی اوقات تنها چیزی که بهش نیاز دارید یه جفت کفش هست که بشه بهش اطمینان کرد. کفش های ما باید در عین راحتی و زیبایی، بسیار شیک و با دوام باشند. وقی حرف دوام و قیمت به میون میاد، معمولا یاد بده بستون یا همون Trade off میوفتیم. اما باید دونست که برندهای معتبر کفش با قیمت پایین هم وجود دارند. پس با کارشناسان چی بپوشم همراه باشید تا لیستی از برترین برندهای معتبر کفش با قیمت پایین رو بهون معرفی کنیم.

single_content ad banner

معمولا همه ما دوران سختی از لحاظ مالی رو داشته یا داریم ولی بازم دلیل نمیشه که نتونیم از امکانات حداقلی یا مناسب برخوردار نباشیم. نکته ای که در اشاره به این لیست وجود داره این هست که ما سعی می کنیم متوسط قیمت کفش های این برند رو به دلار هم ذکر کنیم. بازم یادتون باشه هر چند کفش های این برندهای معتبر کفش با قیمت پایین عرض می شوند ولی کلمه قیمت پایین میتونه گاهی اوقات گول زننده باشه. فکر کنم منظورم رو فهمیدید. پس میریم سراغ اصل مطلب.

شماره 1- Miista

برندهای معتبر کفش با قیمت پایین

کارخانه این برند در شهر لندن که یک شهر جوان هست واقع شده و بر همین اساس پر از ایده های جوان برای کفش های خودشون هستند. تقریبا تمام کفش های این کمپانی با ایده های طراحان جوان تولید شده و همونطور که سعدی شاعر بزرگ کشورمون میگه: “آنچه از دل بر آید لاجرم بر دل نشیند”. این کمپانی کفش کالج، پوتین و کفش ساق بلند تولید میکنه و میتونه گزینه مناسبی برای خرید شما باشه. قیمت چند تا کفش های خوش استایل این برند در حدود 175$ هستش.

شماره 2- Akira

برندهای معتبر کفش با قیمت پایین

اگه شما جزو خانوم هایی هستید که دنبال کفش های پاشه بلند هستید، حتما به محصولات این برند بسیار قابل اطمینان شیکاگویی سر بزنید. همونطور که از دهنم در رفت این کمپانی در شیکاگوی ایالات متحده واقع شده و فکر نکنم نیازی به تعریف داشته باشه. محصولت این برند در حدود 50 دلار هستند که بسیار خوش قیمت و با کیفیت خارق العاده ای وارد بازار میشن.

شماره 3- Kelsi Dagger

برندهای معتبر کفش با قیمت پایین

محصولات این برند بخاطر راحتیشون خیلی مشهور هستند. این برند کفش های پاشنه بلند و چند لایه تولید میکنه، که همین چند لایه بودن پاشنه کفش، باعث نرمی و آرامش خاصی حتی با وجود بلند بودن پاشنه میشه. این کمپانی بعد از شروع دوباره در سال 2014 میلادی، توانست با قیمت کم، کیفیت خوب و ظاهر عالی، برخی از طرفداران برندهای معتبر دنیا رو به سمت خودش بکشونه. کفش های این برند در حدود 140 دلار عرضه می شوند.

شماره 4- Sol Sana

برندهای معتبر کفش با قیمت پایین

این برند استرالیایی بسیاری از کفش های خودش رو با قیمت 150 دلار عرضه میکنه که در برابر ظاهر و دیگر ویژگی های مثبت شون نا چیز به حساب میاد.

شماره 5- Zara

برندهای معتبر کفش با قیمت پایین

این برند تعریف نیاز نداره، چون مطمئن هستم همه شما علاقه مندان به مد حتما با این برند آشنایی دارید. قیمت تقریبی و متوسط کفش های این برند در حدود 100 دلار هست.

شماره 6- Mutma

برندهای معتبر کفش با قیمت پایین

این برند اروگوئه ای توسط سه خانم طراح و کارآفرین تولید شد و در حال حاضر در بسیاری از نقاط دنیا، حتی ایالات متحده، فروش دارند. کفش های این برند هر چند در برخی موارد قیمت پایینی دارند ولی با جستجوی کارشناسان چی بپوشم مشخص شد که قیمت متوسط این برند چیزی در حدود 300 دلار هست.

مطالب مرتبط:

1- ۱۶ کفش پر طرفدار معرفی شده در ۲۰۱۶

2- ۵ مدل کفش زنانه برای بهار امسال

3- کفش های زنانه لوکس با کف قرمزدیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :