chadmin در
0

5 مدل کفش زنانه برای بهار امسال

5 مدل کفش زنانه برای بهار امسال

 آیا شما هم از اون دسته خانم هایی هستید که عشق کفش اند؟ یا از آن دسته  که بیشترین فشار و آسیب رو به پاهایشان می آورند تا زیبا تر دیده شوند؟ در این مقاله به معرفی 5 مدل کفش زنانه برای بهار امسال اشاره خواهیم نمود. با ما همراه باشید. 

کفش صندل زنانه

 1- کفش صندل زنانه

این مدل از کفش های زنانه به علت داشتن مدل های مختلف می تواند انتخابی ناب برای بهار و تابستان باشد. انواع پارچه ای آن برای بهار مناسب است و انواع چرمی آن برای تابستان اما نکته ای که نباید فراموش کنید این است که اگر از انواع چرمی استفاده می کنید مراقب باشید در تابستان پاهایتان تاول نزند. برای رفع این مشکل می توانید از پودر بچه برای جلوگیری از عرق سوز شدن استفاده کنید.

کفش زنانه بهاره

2- کفش زنانه بهاره

به کمک این مدل از کفش های زنانه می توانید تیپ خودتان را ارتقا دهید. این نوع از کفش ها را می توان با یک شلوار جین روشن و یا کتان به راحتی ست نمود. همچنین اگه از طرفداران استفاده از کفش های رنگی هستید، این مدل کفش ها انتخابی فوق العاده برایتان خواهد بود.

کفش پاشنه بلند بند دار

3- کفش پاشنه بلند بند دار

این مدل از کفش ها که معمولا پاشنه و کفی آن از چوب تهیه شده است می تواند یک انتخاب مناسب برای دختر خانم های جوان باشد. توجه داشته باشید این نوع از کفش های زنانه برای تیپ های اسپرت مناسب اند و در مهمانی های رسمی نمی توانید از آن ها استفاده کنید.

کفش زنانه بهاره سوراخ دار

4- کفش زنانه بهاره سوراخ دار

 این کفش ها برای پیاده روی در روزهای گرم و سوزان ساخته شده اند! اصلا انگار یک کولر درون آن ها قرار داده شده است. علاوه بر این یک تیپ اسپرت جذاب برایتان می سازد می تواند مانع از تولید بوی بد پاهایتان در روزهای گرم شود. این مدل از کفش ها را می توانید با  یک دامن ماکسی بلند بپوشید.

کفش بهاره

5- کفش بهاره

 این مدل و مدل شماره دو را می توانید با یک لباس رنگی رنگی و اسپرت به راحتی ست نمایید. مدل شماره 5 در دهه 70 میلادی بسیار مد بوده است و مجددا در بهار 2016 این مدل کفش های زنانه طرفداران خود را پیدا کرده است.

مطالب مرتبط:

1- برترین کفش های پاشنه بلند گره خورده

2- 16 کفش پر طرفدار معرفی شده در 2016

3- 9 مدل کفشی که هر خانومی باید داشته باشد

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :