کفش های زنانه لوکس با کف قرمز

0

شاید با دیدن این عنوان سریعا به یاد یکی از کفش های خودتان که کفی قرمز رنگ دارد افتاده باشید و شاید هم مدل کفش هایی که در ویترین فروشگاه کفش که آخرین بار برای خرید به آنجا رفته بودید در ذهنتان تداعی شده باشد. به هر حال باید بدانید که نوعی از کفش های با کفی قرمز وجود دارد که در سراسر دنیا پر آوازه می باشند و طرفداران خاص خود را نیز دارا می باشند. از طراحی منحصر به فرد و جذاب این مدل کفش ها همواره طی سال ها به عنوان یک ایده فوق العاده ارزشمند یاد می شود.

با کارشناسان چی بپوشم همراه باشید تا به معرفی کفش های زنانه لوکس با کف قرمز آشنا شوید. 

کفش های زنانه لوکس با کف قرمز

کریستین لوبوتین(Christian Louboutin) در حقیقت خالق ایده کفش های با کفی قرمز رنگ می باشد. او که یک طراح کفش فرانسوی است محصولاتی را طراحی و تولید می کند که شاخصه های منحصر آن صیقلی و براق با کفی های به رنگ قرمز لاکی است و به نوعی رنگ قرمز کفی کفش هایش امضای او نیز می باشد.

لوبوتین در سال های نوجوانی خود شخصیت جالبی داشت و شاید کمتر فردی از اطرافیانش همچین آینده ای را برای وی تصور می نمود. علت این تصور ناممکن را می توان به سه بار اخراج شدنش از مدرسه و بارها فرار کردنش از خانه به دلایل مختلف تا قبل از سن دوازده سالگی و همچنین مشغول به کار شدنش در آشپزخانه یک همبرگر فروشی پس از رها نمودن تحصیلاتش از دانشگاه باشد. ولی با تمام این اوصاف علاقه اصلی او به هنر طراحی بود از این رو زمان های فراغت خود را به پرورش هنر طراحی کفش که از سال های نوجوانی به آن علاقه داشت می پرداخت. لابوتین در سال های جوانی خود آثارش را در گالری نزدیک به محل سکونتش به نمایش می گذاشت.

او بعد ها در یکی از مصاحبه های خود اینطور گفته بود که “من به دنبال مدل کفشی برای خانم ها بودم که آن ها را شیک، مطمئن و متفاوت می نمود”. او پس از گذشت سال ها کسب تجربه در فن طراحی کفش و با مسافرت هایی که به کشور های مختلف جهان جهت مشاهده فرهنگ هایشان می نمود با نیاز های عمومی در میان مردم دنیا بیشتر آشنا شد. او پس از بازگشت دوباره به شهر پاریس مجدد حرفه طراحی را آغاز نمود البته این بار کفش های طراحی شده وی حکم کفش های لوکس را داشت. در این شرایط  نمایشگاه های مد لوکس کفش های طراحی شده توسط  لوبوتین را به نمایش می گذاشت.

منبع: نساجی

مطالب مرتبط:

۱- چه کار کنیم کفش پایمان را نزند؟

۲- خانم ها با پاهای لاغر چه مدل کفشی بپوشند؟

۳- چگونه در زمستان بوت بخریم؟

۴- هر مدل کفش زنانه را با چه لباسی بپوشیم

مدیر سایت
نویسنده: مدیر سایت
کارشناسان معتقدند که ۹۰ درصدِ نظر مردم راجع به شما در ۹۰ ثانیه اول ملاقات شما شکل می گیرد و شما هیچ وقت فرصت دیگری برای تغییر دادنِ تاثیر اولیه به دست نخواهید آورد.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :