بررسی کیفیت کرم پودر بورژوا هلثی میکس + پیشنهاد خرید

کرم پودرها کمک می‌کنند که عیوب پوست صورت برطرف و منافذ باز پوست صورت پوشش داده شود. اما قبل از انتخاب کرم پودر باید به خوبی نوع پوست خود را بشناسید تا کرم پودری که خریداری می‌کنید باعث ماسیدگی آرایش یا خشکی پوست صورت شما نشود. یکی از برندهایی که در تولید کرم پودر‌های با قیمت مناسب و کیفیت خوب تاکنون خوب عمل کرده است، برند فرانسوی بورژوآ است. در این مطلب به بررسی کیفیت کرم پودر بورژوا هلثی میکس خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید. 

درباره برند بورژوآ

وقتی قصد داریم برندهای آرایشی باکیفیت و قیمت مناسب در بازار را بررسی کنیم، امکان ندارد نامی از بورژوآ نبریم. این برند جزو پرفروش‌ ترین برندهای لوازم آرایش در ایران بوده و هست. در سال ۱۸۶۳ میلادی جوزف آلبرت پانسین یک بازیگر تئاتر در خانه خود واقع در پاریس، به تولید عطر و لوازم آرایشی مختلف برای بازیگران تئاتر پرداخت و این شروع راه برند فرانسوی بورژوآ بود. نقطه پیشرفت بورژوآ تولید اولین محصول خود با اسم پودر برنج به بازار بود که به تمام خانم‌ها کمک می‌کرد که پوست لطیف‌تر و زیباتری داشته باشند و این آغاز پر سر و صدای ظهور بورژوآ بعنوان یک برند آرایشی مطمئن در دنیا بود‌.

کرم پودر بورژوا هلثی میکس

با استفاده از کرم پودرهای بورژوا سری هلثی میکس می‌توانید مطمئن باشید یک آرایش جذاب و بی‌عیب و نقص خواهید داشت. آرایشی که مشکلات پوست را برطرف می‌کند و زیبایی طبیعی صورت شما را نمایان‌تر خواهد کرد. بافت نرم این کرم پودر به سادگی روی پوست قرار می‌گیرد و پوشش‌دهی مناسب و یکدستی دارد.

کرم پودر بورژوا هلتی میکس ؛ بررسی کیفیت، طیف رنگ و قیمت این کرم پودر

در فرمول این کرم پودر از عصاره میوه‌ها استفاده شده است که با آثار خستگی روی پوست مقابله می‌کنند. زردآلو برای شفافیت بیشتر پوست، طالبی برای آبرسانی بهتر به پوست و  سیب برای حفظ طراوت و زیبایی پوست. به گفته برند بورژوا ماندگاری این کرم پودر بر روی پوست صورت بالای ۱۶ ساعت است و ماسیدگی ایجاد نمی‌کند. این محصول حاوی چربی است به همین دلیل بیشتر به افرادی که پوست خشک دارند استفاده از این کرم پودر توصیه می‌شود. حجم این سری از کرم پودرهای بورژوا ۳۰ میلی‌لیتر است.

کرم پودرهای بورژوا هلثی میکس در رده قیمتی مناسب و اقتصادی است، چیزی حدود ۱۰۰ الی ۱۲۰ هزار تومان.

 

روش استفاده از کرم پودر بورژوا هلثی میکس

۱- این کرم پودر را با استفاده از انگشتان خود  یا اسفنج‌های آرایشی روی پوست پخش کنید.

۲- مقداری از کرم پودر را روی پوست صورت خود بزنید و به سمت بیرون و بالا کرم پودر را پخش کنید تا صاف و یکدست شود.

 

طیف رنگ کرم پودر بورژوا هلثی میکس

طیف رنگ‌های این کرم پودر برند بورژوا شامل وانیلی روشن، وانیلی، بژ روشن، بژ، بژ تیره، برنز روشن و کاراملی است که با توجه به رنگ پوست خود می‌توانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

کرم پودر بورژوا هلتی میکس ؛ بررسی کیفیت، طیف رنگ و قیمت این کرم پودر

مطالب مرتبط:

۱- روش صحیح حالت دادن و خشک کردن مو با سشوار

۲- برای رشد هرچه سریعتر ناخن‌ها، چه کارهایی باید انجام دهیم؟

۳- پوست چرب را چگونه آرایش کنیم؟

ساناز شمس
نویسنده: ساناز شمس


دیدگاه شما

سارا کشفی در تاریخ 17 جولای 2018

ممنونم خیلی بدرد بخور بود این مطلب تونارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :