متولدین هرماه چه مدل کفشی بپوشند؟

0

همه ما برای سرگرمی هم که شده، گاهی در میان صفحات روزنامه و مجلات، به دنبال قسمت طالع بینی می‌گردیم. ممکن است به نظرتان عجیب برسد، اما ماه تولد و نشان مرتبط با آن، فقط نشان دهنده خصوصیات اخلاقی یک فرد و اینکه او با چه کسانی میتواند معاشرت کند نیست! با نگاهی دقیق به ماه تولد و همچنین خصوصیات ظاهری و اخلاقی‌تان، می‌توانید متوجه شوید چه مدل کفشی با استایل شما متناسب یا کفش ماه تولد شما چیست؟ در مقاله امروز، نکات جالبی در این خصوص برایتان نوشته‌ایم. پس با چی بپوشم همراه باشید!

 

کفش ماه تولد فروردین : کتانی‌های سفید

شما اصلا آرام و قرار ندارید. دائم از یک مکان به مکان دیگر می‌روید. همیشه سرتان شلوغ است، و گاهی حتی هم‌زمان، چندین کار را باهم انجام می‌دهید! به همین دلیل به یک کفش راحت نیاز دارید. کفشی که در عین زیبایی، با سبک زندگی سریع و فرز شما سازگار باشد. البته یکی از خصوصیات شخصیتی دیگر شما هم این است که دوست دارید هر لباسی مد می‌شود، سریعا آن را تهیه کنید و جزو اولین نفراتی باشید که آن را می‌پوشید. خبر خوب این است که کفش‌های کتانی یک دست سفید یا کتانی‌های تنیس امسال بسیار مد هستند و با سبک زندگی شما هم بسیار متناسب‌اند. این کفش‌ها را با یک شلوار جین راسته یا یک دامن کمی بلند و گشاد ست کنید و از زندگی لذت ببرید!

کفش ماه تولد فروردین : کتانی‌های سفید

برندهایی که این مدل کفش را دارند: برند گوچی، نایک و ریباک

 

کفش ماه تولد اردیبهشت:  پاشنه بلند رنگ روشن و براق

کیفیت و راحتی در زندگی شما حرف اول را می‌زند. اصلا از شلوغ بودن تیپ و استایل خوشتان نمی‌آید و دوست دارید در عین راحتی، خوشتیپ باشید. همچنین، بسیار دست و دلباز هستید و از خرج کردن پول‌تان برای کفش و لباس اصلا نمی‌ترسید! به همین دلیل، ما به شما یک کفش پاشنه بلند به رنگ روشن (مثلا کرم یا صورتی خیلی روشن) و براق از یک برند معروف (مثلا کریستین لوبوتین) را پیشنهاد می‌کنیم. این مدل کفش هم خانمانه و باوقار است، هم جذاب.

کفش ماه تولد اردیبهشت:  پاشنه بلند رنگ روشن و براق

برندهایی که این مدل کفش را دارند:کریستین لوبوتین و جیانویتو روسی

 

کفش ماه تولد خرداد: نیم بوت کوتاه خزدار

شما یک شخصیت کاملا دوگانه دارید. یعنی فردی هستید که یک بخش از شخصیت‌تان کاملا اجتماعی، و بخش دیگر آن کاملا درونگرا است. حتی می‌توان گفت یک بخش از شخصیت‌تان یک فرد خشک و منطقی است، بخش دیگر، یک دختر شلوغ و اهل میهمانی! پس به کفشی نیاز دارید که با شخصیت‌تان سازگار باشد و تناسبی بین این دو بخش برقرار کند. ما به شما یک نیم بوت چرم جیر مشکی پیشنهاد می‌دهیم، که پشت آن یک منگوله رنگی قرار دارد!

کفش ماه تولد خرداد: نیم بوت کوتاه خزدار

برندهایی که این مدل کفش را دارند: جیمی چو و مایکل کورس 

 

کفش ماه تولد تیر: بوت مخملی

شما فرد آرام و خونسردی هستید. از آن دسته افرادی هستید که دوست دارید همه چیز را با آرامش و صحبت حل کنید! کفشی که با تیپ شخصیتی شما سازگار است، یک نیم بوت مخملی نرم و خوش رنگ است. لطافت جنس این کفش، مثل منش و شخصیت خود شماست! اگر دوست دارید سنگ تمام بگذارید و رنگ کفش‌تان را با رنگ نشان ماه تولدتان ست کنید، پیشنهاد میکنیم یک نیم بوت مخملی آبی رنگ انتخاب کنید.

برندهایی که این مدل کفش را دارند: کریستین لوبوتین

 

کفش ماه تولد مرداد: کفش پاشنه بلند پاپیون‌دار

شما شخصیت بزرگ و مقتدری دارید و هرگز از چیزی خجالت نمی‌کشید. پس به کفشی نیاز دارید توجه دیگران را به خود جلب کند. مثلا یک کفش پاشنه بلند از جنس ابریشم، با یک رنگ جیغ، و یک روبان که دور مچ پایتان پاپیون می‌خورد.

برندهایی که این مدل کفش را دارند: جی کرو

 

کفش ماه تولد شهریور: بوت سفید

شما روی تمیزی وسواس دارید. بهترین پیشنهاد ما برای شما، یک نیم بوت نوک تیز سفید، با استایل دهه ۶۰ است.

 

کفش ماه تولد مهر: صندل پاشنه بلند

تعادل در زندگی شما حرف اول را میزند. عاشق مقایسه و برقراری تعادل هستید! برای روزهایی که دو دل هستید، ما به شما یک صندل پاشنه بلند (و پاشنه کلفت) را پیشنهاد میکنیم. این مدل کفش هم رسمی است، هم رسمی نیست؛ تعادل!

 

کفش ماه تولد آبان: هر مدل کفش پوست ماری!

شما محافظه‌کار و اجتماعی هستید! جسور هستید و از چیزی نمی‌ترسید. ما به شما یک نیم بوت پوست ماری (یا هر مدل کفشی که که طرح آن پوست ماری است) را پیشنهاد می‌کنیم. مطمئن باشید هیچکس به اندازه شما، از پس پوشیدن چنین کفشی برنمی‎آید!

برندهایی که این مدل کفش را دارند: توری برچ، ایزابل مارانت

 

کفش ماه تولد آذر: صندل جلوباز

شما روحی آزاد و رها دارید. همیشه به دنبال ماجراجویی بعدی زندگی‌تان هستید. برای ماجراجویی، یک کفش راحت و دم دستی نیاز دارید! یک صندل چرمی جلوباز، بهترین گزینه برای شماست!

برندهایی که این مدل کفش را دارند:  ولنتینو و تاپ شاپ

 

کفش ماه تولد دی: صندل نوک تیز

شخصیت شما مدیر است، دائم از این جلسه به آن جلسه می‌روید! به همین دلیل کفشی نیاز دارید که هم شیک باشد، هم راحت. ما به شما یک صندل نوک تیز و ترجیحا ورنی (براق) را پیشنهاد می‌کنیم.

کفش ماه تولد بهمن: بوت متالیک!

اگر ماه تولد شما بهمن است، یعنی به سرعت حوصله‌تان سر می‌رود. اصلا تحمل یکنواختی و چیزهای عادی را ندارید، چون حوصله‌تان را سر می‌برند! به همین دلیل، باید کفشی انتخاب کنید که آنقدر خیره کننده باشد، که به این راحتی‌ها علاقه‌تان را نسبت به آن از دست ندهید. همچنین این کفش باید آنقدر عجیب و غریب باشد که با شخصیت بازیگوش شما متناسب باشد. ما به شما یک بوت نوک تیز با یک رنگ براق متالیک، مثلا نقره‌ای، پیشنهاد می‌دهیم! اصلا نترسید، آن را امتحان کنید چون پشیمان نمی‌شوید!

کفش ماه تولد اسفند: کفش پاشنه کوتاه

خلاقیت بی‌پایان شما مانند متولدین هیچ ماه دیگری نیست. متولد عزیز ماه اسفند، شما نیازمند کفشی هستید که دیگران به چشم یک اثر هنری خارق‌العاده به آن نگاه کنند! ما به شما یک کفش پاشنه کوتاه با طرحی زیبا و خاص پیشنهاد می‌کنیم. بدین ترتیب هربار که به کفش‌هایتان را نگاه کنید، از دیدن کفش خارق‌العاده خود غافلگیر می‌شوید! مطمئن باشید دیگران هم از دیدن کفش شما چنین حسی خواهند داشت.

مطالب مرتبط:

۱- نگاهی به کلکسیون کیف های دستی زنانه برند شنل

۲- بهترین کفش های کتانی کلاسیک

۳- کفش مردانه ایتالیایی ؛ چه چیزی این مدل کفش ها را متمایز می کند؟

سوگل پورمهرام
نویسنده: سوگل پورمهرام


دیدگاه شما

ساناز در تاریخ 08 جولای 2018

مرسیارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :