چه پیراهن مردانه ای مناسب چه موقعیتی است؟

0

پیراهن های مردانه مدل های فراوان و جنس های فراوان دارند. جالب تر آن که کاربردهای این پیراهن ها نیز فراوان است. برای مثال شما دلتان نمی آید پیراهن مجلسی سفید را برای استفاده روزمره بپوشید و یا یک پیراهن یقه دیپلمات شطرنجی زرد و آبی را در مجلس رسمی به تن کنید. در این مقاله به شما می گوییم که چه پیراهنی مناسب چه موقعیتی است. با کارشناسان چی بپوشم همراه باشید.

۱- محل کار 

بسته به اینکه شما در چه مکانی کار می کنید برای محل کار شما نیاز به پیرا‌هن مجلسی خواهید داشت. حتی در استارت آپ های کوچک و نوپا نیز پیشنهاد ما به شما این است که هم برای مصاحبه و هم برای قرار ملاقات ها حتما پیرا‌هن های مجلسی استفاده کنید. اگر متخصص هستید این یکی از ملزومات است که در کمد لباستان حداقل چند دست پیراهن مجلسی داشته باشید حتی اگر نیازتان هم نشود. البته مدل های خاصی با لقب “لباس های غیررسمی کاری” وجود دارند که مناسب محل کار هستند و اغلب از جنس های سبک تر مثل پنبه یا کتان ساخته می شوند. وقتی پیرا‌هن محل کار انتخاب می کنید حواستان به رنگ هایی که انتخاب می کنید هم باید باشد که علاوه بر انرژی بخش بودن مناسب محل کار یا قرار ملاقات باشند. یکی از انتخاب هایی که پیش رو دارید و ما نیز آن را پیشنهاد می کنیم پیرا‌هن آبی سفید راه راه است.

چه پیراهنی مناسب چه موقعیتی است؟

۲- دور همی خانوادگی 

در این گونه مراسم و دور همی ها بهترین لباسی که می توانید انتخاب کنید و بپوشید پیراهن شطرنجی مشکی سفید است. این مدل پیراهن به راحتی با شلوار های مختلف و همچنین ژاکت چرمی ست می شود. ضمنا پوشیدن بوت هم با آن مانعی ندارد.

چه پیراهنی مناسب چه موقعیتی است؟

۳- قرار عاشقانه

مطالعات نشان داده است که آقایانی که رنگ مشکی می پوشند باهوش تر، جذاب تر و با اعتماد به نفس بالایی دیده می شوند. اگر این اولین قرار ملاقات عاشقانه شماست پیشنهاد موکد ما برای تحت تاثیر قرار دادن مخاطب خاص پوشیدن پیراهن مشکی است. شاید نارنجی و سبز هم به شما بیایند ولی پوشیدن آن ها در قرار اول کمی ریسک دارد و پوشیدن مشکی می تواند بهترین انتخاب شما باشد. در قرار اول به هچی وجه ریسک نکنید. پیراهن مشکی طرح دار انتخاب کنید که کسل کننده هم نباشد.

چه پیراهنی مناسب چه موقعیتی است؟

۴- عروسی 

با اینکه قوانین عروسی لباس مخصوص عروس خانم را سفید اعلام کرده اند ولی مانعی ندارد اگر شما هم پیراهن سفید برای عروسی بپوشید. پیراهن های سفید مجلسی انتخاب کلاسیک و رسمی ای برای آقایان محسوب می شوند. به راحتی با هر رنگ کراواتی ست می شوند و این یکی دیگر از دلایل خوشتیپ تر شدن شماست. برای اینکه کمی پیراهن سفید را از حالت یکنواختی در بیاورید می توانید به جای پیراهن سفید ساده از پیراهن سفید طرح دار استفاده کنید. مدل های راه راه هم مانند مدل ساده با کراوات رنگی ست می شوند و نشان دهنده ی توان شما در ست کردن رنگ ها و طرح ها با هم هستند.

چه پیراهنی مناسب چه موقعیتی است؟

۵- جشن فارغ التحصیلی یا مراسم عزاداری

برای مراسمی که رسمی هستند ولی به نه به اندازه مراسم عروسی شما می توانید رنگ های پایه و کلاسیک را برای پیراهنتان انتخاب کنید. مدل های شطرنجی کوچک آبی یکی از زیباترین انتخاب های شما خواهند بود. اگر از کسانی هستید که نمی دانید چه رنگی با پوست شما سازگاری دارد امتحان کردن رگه های آبی را به شما پیشنهاد می کنیم.

چه پیراهنی مناسب چه موقعیتی است؟

مطالب مرتبط:

۱- پیر‌اهن و شلوار مردانه مخصوص پاییز

۲- کدام پیرا‌هن مردانه را بپوشم؟

۳- پیر‌اهن شطرنجی انتخاب آقایان خوشتیپ

محمد رضا اهوارکی
نویسنده: محمد رضا اهوارکی
چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :