chadmin در
0

ظاهری بسیار شیک با کمترین خرج

ظاهری بسیار شیک با کمترین خرج

خیلی از افراد هستند که بسته به شرایط مالی و اجتماعی که دارند نمیتونند زیاد پول خرج لباس های شیک و آنچنانی بکنند تا خیلی شیک و به قول معروف با کلاس به نظر بیاند ولی داشتن یک ظاهر زیبا در عین سادگی رو دوست دارند. به نظر من آدم با یک بودجه کم یا یک کمد کوچیک و کم لباس باز هم میتونه به بهترین شکل ممکن در محیط های مختلف ظاهر بشه و بدرخشه فقظ باید یکم تکنیک های خرید لباس و پوشش رو یاد بگیره.

در همین ابتدا بگم که خیلی از افراد شاید از خرید کردن در فصل ها یا زمان هایی که برندهای مختلف تخفیف میزنند خجالت بکشند ولی به نظر من یکی از بهترین کار ها خرید بهترین جنس با قیمت پایینه پس حتما موقعی که برند های معروف تخفیف میزنند یه سر بزنید.

1- یکی از کارهایی که میشه کرد دست کاری توی لباس هاست به طور مثال شما یک کت ساده دارید که می خواهید بیشتر به چشم بیاد خیلی راحت میتونید با جایگزین کردن چند تا دکمه ارزان قیمت ولی با رنگ دلخواهتون کت تون رو زیبا تر کنید.

2- ممکنه شما پول کافی برای خرید یک کیف خیلی مجلل رو نداشته باشید و یک کیف ساده بخرید. هیچ مشکلی نداره شما میتونید با استفاده از یک سری وسایل چوبی یا پلاستیکی مختلف کیف ساده خودتون رو طوری تزیین منید تا از اون سادگی در بیاد.

flowers-bag-tutorial

3- خرید پوشاک و وسایل چرم طبیعی بسیار گران است، اگر شما علاقه به استفاده از پوشاک یا وسایل چرمی دارید میتونید از نوع چرم مصنوعی آن استفاده کنید که ظاهری کاملا شبیه به چرم طبیعی دارد.

ظاهری بسیار شیک با کمترین خرج

4- حتما یک اتو یا دستگاه بخور لباس در خانه داشته باشید و عادت کنید حتما قبل از خروج از خانه چین و چروک روی لباس های خود را از بین ببرید چون چین و چروک حتی ارزش یک لباس قیمتی را هم پایین میاورد.

5- حتما از یک زیر پیراهنی استفاده کنید که تا روی زانو باشد. چون لباس های ارزان معمولا آستر برای پوشش اندام شما را ندارد برای همین استفاده از زیر پیراهنی هم به لباس شما جلوه میبخشد و هم پوشش مناسبی برای اندام شماست.

6- استفاده از لباس های پارچه ای بسیار مناسب است. لباس هایی از جنس کتان، پشمی و … اگر هم گران نباشند باز هم بسیار شیک به نظر می آیند.

7- اگر در کمد لباس هایتان لباس هایی دارید که خیلی وقته به آن ها دست نزنید چون تنگتان شده بهتر است آن ها را پیش خیاط ببرید تا برایتان درست کند و از آنها استفاده کنید.

ظاهری بسیار شیک با کمترین خرج

8- استفاده از لباس هایی با رنگ مشکی بسیار کلاسیک و زیباست و البته مقرون به صرفه.

9- هیچ گاه از کفش های فرسوده استفاده نکنید، حتی اگر گران قیمت است چون نه تنها ظاهرتان را زیبا نشان نمیدهد بلکه برای سلامت پاهای شما  بسیار مضر هم هست. می توانید کفش های فرسودتان را تعمیر کنید و اگر لازم است پاشنه آن را درست کنید یا کارهای دیگر.

10- سعی نکنید از زیورآلات زیاد استفاده کنید. زیور آلات زیاد نشانه زیبایی یا شیک بودن نیست گاهی تنها با یک گردنبند ساده هم میتوانید ظاهری بسیار زیبا از خود به جای بگذارید.

مطالب مرتبط:

1- مدل موی متناسب با صورت مردان

2- در یک هفته بدون هزینه زیباتر باشیم

3- چگونه مدل ریش خود را درست کنم- قسمت دومدیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :