در یک هفته، بدون هزینه زیباتر بشیم

از آنجا که همه ما عجول و کمال طلب هستیم وقتی تو آینه به صورت خودمون نگاه می کنیم، یاد خدا بیامرز محمد علی کلی بعد از مسابقاتش میوفتیم و سوالی هم که مطرحه اینه، چطور در یک هفته، بدون هزینه زیباتر بشیم. احتمالا فکر می کنید دارم الکی میگم. من؟ کی این فکر رو کرد؟ با ادامه مقاله چطور در یک هفته، بدون هزینه زیباتر بشیم سایت چی بپوشم همراه باشید تا بگم دروغگو کیه.

اول از همه بگم الان منظور من این نیست که از قیافه شرک تبدیل میکنمتون به کریس رونالدو. اینجور چیزا فقط با فتوشات انجام میشه که در صورتی متقاضی بودن، از مدیر سایت تقاضا بفرمایید براون انجام میدن و گرنه اون صورت شما که پر چاله چولست، تهش بشه یکم هموارش کرد.

یکی از موضوعاتی که زیاد به صورت مربوط نمیشه ولی خیلی تو ظاهر تاثیر داره چیزی که از اول ابتدایی بهتون گفتن و اونم صاف واستادن هستش که هنوز خیلی ها درست انجام نمیدید. (خود من الان کمرم زاویه ۳۰ درجه با افق داره)

بریم سراغ موارد اصلی اینکه چطور تو یک هفته و بدون هزینه،زیباتر بشیم.

۱- شیرینی نخورید

شروع یا اتمام روز با شیرینی اگه همراه باشه، باعث خفگی یا تشنگی پوست میشه که باعث میشه خیلی پیرتر بنظر بیای، ولی اگه بمدت مناسب این عادت افتضاح رو کنار بگذاری، درست میشی.

تازه کمک میکنه اون حلقه از جنس چربی که دور شکممون انداختیم و به همه نشون میدیم چقدر برای خودمون انرژی ذخیره کردیم هم کم میشه. (تو یک هفته نه ها)

در یک هفته، بدون هزینه زیباتر بشیم

۲- با آب داغ صورتتون رو نشورید

مثلا که چی؟ میخوای بگی با اینکار تمیز شدی الان؟ اون چیزهایی انداختین تو پوست صورتتون به همین راحتی نمیرن. آب داغ باعث میشه پوست صورت سریع خشک بشه و همین هم باعث پیری سریعتر پوست میشه. صورت رو با آب ولرم و سرد بشورید و تعداد دفعات شستشو رو بالا ببرید.

در یک هفته، بدون هزینه زیباتر بشیم

۳- آب بیشتر بنوش

از قدیم گفتن آب روشناییه. اگه آب بیشتری بخورید تغذیه و تهویه پوستتون بهتر صورت میگیره و بافتش جون تازه ای میگیره.

در یک هفته، بدون هزینه زیباتر بشیم

۴- ورزش بیشتر

یک معلمی داشتیم که همیشه می گفت بچه با دوچرخه برید و بیاید، اینطوری هم شاداب تر هستید و هم وسط کلاس عین گاو نمیگیرید نمیخوابید. (کلا یکم عصبی هم بود و آخر خودشم بخاطر تصادف با ماشین فوت کرد. خدا بیامرزدش) او همیشه می گفت که ورزش باعث سلامتی میشه و در عین تاکید بر جنبه سلامتی آوری ورزش، تاکید می کرد که اینکار باعث میشه گردش خونتون سریع باشه (واقعا پروفسوری بود برای خودش) و  در ادامه می افزود که اینکار باعث میشه سم های و چیز های بدی که تو بدنتون هست با تعرق دفع بشه (متخصصین میگن که مجاری پوست باز میشه و همین باعث شادابی بیشتر میشه ولی حرف اون بزرگوار رو هم جدی بگیرید چرا که همیشه از زمان خودش جلو بود، مثلا همیشه میگفت شما آخر شما منو می کشید که اتفاقا راننده اون ماشین که باهاش تصادف کرد، پدر یکی از همین بچه ها بود)

در یک هفته، بدون هزینه زیباتر بشیم

۵- خواب بیشتر

واقعا برای خواب هم دلیل میخواید؟ بگیر بخوابا

مطالب مرتبط:

۱- برنزه کننده های طبیعی برای داشتن پوستی درخشان تر در تابستان

۲- مانیکورهای پوست ماری

۳- پوستی شفاف و زیبا با این ۸ ماده غذایی

۴- چند نکته و روش برای ست کردن کراوات باریک با لباس هادیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :