لوازم آرایشی که نمی‌دانستید نیاز دارید

آرایش صورت تاثیر زیادی در زیبایی و طراوت چهره دارد به خصوص آرایشی که به درستی و ملایم صورت گرفته باشد. لازمه انجام این کار استفاده از لوازم آرایشی است که هر کدام کارکرد خاصی دارند و در مطالب قبلی درباره ابزارهای اصلی آرایشی صحبت کردیم. اما ابزارهایی وجود دارند که ممکن است شما تاکنون نام آن را نشنیده باشید ولی با کمک آن‌ها خواهید توانست آرایشی بهتر و موفق‌تر داشته باشید. لوازم آرایشی که نمی‌دانستید نیاز دارید را در این مقاله بشناسید.

ad banner

برس آرایشی دوطرفه

برس‌های آرایشی باکیفیت قیمت بالایی دارند و شما به تعداد زیادی از آن‌ها برای کامل کردن مجموعه خود نیاز دارید. اما اگر از برس‌های دوطرفه استفاده کنید تعداد برس‌های مورد نیاز شما نصف خواهد شد. این برس‌های دوطرفه های برای برس‌های آرایش صورت و هم آرایش چشم موجودند و می‌توانید آن‌ها را تهیه کنید.

لوازم آرایشی که نمی‌دانستید نیاز دارید

 

چسب کاغذی

زدن سایه و خط چشم کار سختی است و نیاز به مهارت زیادی دارد. اما اگر از چسب کاغذی برای کادربندی اطراف چشم استفاده کنید می‌توانید آرایش چشم را به راحتی و بدون نیاز به مهارت زیاد انجام دهید.

لوازم آرایشی که نمی‌دانستید نیاز دارید

 

سلفون

اگر از شستن اسنفج‌های آرایشی خود خسته شده‌اید می‌توانید هنگام استفاده یک قطعه سلفون بکشید و به راحتی آرایش خود را انجام دهید بدون آنکه اسفنج شما کثیف شود و نیاز به شستن داشته باشد.

 

مداد تراش

مدادهای آرایشی مثل مداد چشم و مداد لب به سرعت به تراش کردن نیاز پیدا می کنند. توصیه اول ما این است که از مدل‌های پیچی که نیاز به تراش ندارند استفاده کنید در غیر این صورت شما به مدادتراش مخصوص آرایش نیاز خواهید داشت که با مدادتراش معمولی تفاوت دارد.

لوازم آرایشی که نمی‌دانستید نیاز دارید

 

اسپری تثبیت کننده آرایش

داشتن پوست چرب و عوامل محیطی باعث کاهش دوام آرایش شما می‌شود اما اگر از اسپری تثبیت کننده آرایش استفاده کنید آرایش شما ساعت‌ها دوام خواهد داشت.

لوازم آرایشی که نمی‌دانستید نیاز دارید

 

مقاله لوازم آرایشی که نمی‌دانستید نیاز دارید مطالعه کردید، اگر سوالی دارید در بخش نظرات منتظر شما هستیم.

مطالب مرتبط:

۱- چگونه چشم‌ها را آرایش کنیم؟

۲- چگونه چشم درشت داشته باشیم؟

۳- چشم‌های پف کرده را چگونه آرایش کنیم؟

۴- همه نکاتی که باید در مورد عمر مفید لوازم آرایشی بدانید

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :