محمد رضا اهوارکی در
0

روش تمیز کردن حلقه نامزدی

روش تمیز کردن حلقه نامزدی

اگر به تازگی نامزد کرده اید به شما تبریک می گوییم شما صاحب یکی از قیمتی ترین حلقه های جهان شده اید. ولی آیا در مراقبت از آن برای طولانی مدت آماده هستید؟ در مقاله روش تمیز کردن حلقه نامزدی روشی به شما می گوییم که با آن همیشه حلقه ی شما مانند روز اولش تمیز و زیبا خواهد ماند.

single_content ad banner

حلقه های با سنگ الماس آسیب پذیر تر هستند 

الماس ها با اینکه خیلی مقاوم هستند به راحتی هم کثیف می شوند. هر چه بیشتر آن ها را به دست کنید بیشتر به مرز از دست دادن درخشش نزدیک می شوید. از طرفی زیاد شستن آن هم موجب از بین رفتن براقیت آن می شود.

تمیز کردن حلقه نامزدی

از این رو شما باید یا جواهر را نزد جواهر فروش ها ببرید و آن ها زحمت این کار را بکشند. یا اقدام به خرید یک پاک کننده ی جواهرات کنید. پاک کننده های زیادی وجود دارند و  یکی از پاک کننده های معروف جواهرات Baublerella’s Bling Brush است. این پاک کننده با کمترین زحمت بهترین کار را برای شما انجام می دهد. کافیست قسمت پایینی آن را فشار دهید و سپس این پاک کننده ی طبیعی را به روی سنگ جواهر خود بمالید. سپس به آن اجازه دهید کمی هوا بخورد. مشاهده می کنید که جواهر مانند روز اولش می شود. می توانید این پاک کنند ها را همیشه در کیف خود داشته باشید تا هرگاه نیاز شد به تمیز کردن حلقه نامزدی بپردازید.

مطالب مرتبط:

1- با جواهرات خود این کارها را نکنید!

2- راه هایی عملی برای اینکه طلا و جواهراتم به روز اول تبدیل بشه

3- سه روش کاربردی برای تمیز کردن طلا و جواهرات

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :