بررسی استایل آزاده صمدی

0

آزاده صمدی، بازیگر دی ماهی اهل لاهیجان و متولد سال 1357 است. او بازیگری را به صورت آکادمیک با گذراندن کلاس های بازیگری و تحصیل در رشته تئاتر در دانشگاه سوره آموخت. آزاده صمدی همسر سابق هومن سیدی، بازیگر سینما و تلویزیون است 

بررسی استایل آزاده صمدی

آزاده صمدی از جمله بازیگران زن ایرانی‌ای است که تیپ و استایل خاصش در مراسم های هنری و فرش قرمزها همیشه مورد توجه قرار می گیرد. در لباس هایی که آزاده صمدی انتخاب می کند، جسارت و تنوع بی نظیری دیده می شود. درست مانند نقش های به یاد ماندنی اش.

آزاده صمدی خوش تیپ هفته 12

این بازیگر خوش استایل ایرانی اغلب برای بهتر دیده شدن نقش و نگارهای به کار رفته بر روی پالتو و مانتوهایش، از یک شال باریک یا روسری ای که به دور گردن گره زده می شود استفاده می کند. انتخاب این بازیگر برای مراسم های رسمی تر، مانند جشنواره  فیلم فجر یا جشن حافظ، مانتوهایی کلاسیک با پارچه های ضخیم و برش های هنرمندانه است.

آزاده صمدی در جشنواره فیلم فجر

آزاده صمدی در جشنواره فیلم فجر

پوشش آزاده صمدی در عین سادگی، همیشه جزو شیک ترین ها بوده است. یکی از جذاب ترین کت هایی که آزاده صمدی با آن دیده شد، کت سفید رنگ ساده با طرح های هندسی کلاسیک و ساده ی مشکی در آستین‌اش بود که بسیار مورد توجه قرار گرفت. گردنبند مروارید سفید و روسری ابریشم مشکی، بهترین گزینه برای ست کردن با این کت بودند.

بررسی استایل آزاده صمدی

ترکیب سه رنگ قرمز، مشکی و سفید جذابیت بی نظیری به استایل آزاده صمدی داده است. استفاده از شال های چروک، ساده و تیره یکی از ویژگی هایی است که در استایل آزاده صمدی، زیاد دیده می شود. این شال ها بهترین انتخاب برای بهتر دیده شدن نقش و نگار های روی پالتو هستند.

بررسی استایل آزاده صمدی

بررسی استایل آزاده صمدی

گوشواره و گردنبندهای مروارید و گردنبندهای بلند مهره ای از اکسسوری هایی هستند که آزاده صمدی اغلب از آنها استفاده می کند تامکمل تیپ و استایل ساده اش باشند.

بررسی استایل آزاده صمدی

آزاده صمدی یکی از بازیکران زنی ست که در زمینه مدلینگ هم فعالیت دارد.

 

بررسی استایل آزاده صمدی

 

پالتوی قرمز رنگی که آزاده صمدی در جشنواره فیلم فجر پوشید یکی از بهترین لباس های جشنواره بود. نقش و نگارهای اسلیمی روی پارچه ی این پالتو، جلوه بی نظیری به استایل این بازیگر داده بود.

بررسی استایل آزاده صمدی

بررسی استایل آزاده صمدی

بررسی استایل آزاده صمدی

امیدواریم خانم صمدی مثل همیشه در جشنواره ها و فرش قرمزها زیبا ظاهر شوند.

مطالب مرتبط:

1- استایل و تیپ سحر قریشی

2- خانم‌های خوش‌تیپ این کارها را انجام نمی‌دهند

3- با رعایت این نکات خوش تیپ‌ترین باشید

پانته آ توتونچیان
نویسنده: پانته آ توتونچیان
دو ساله که در حوزه سلامت و زیبایی تولید محتوا می کنم. با اینکه رشته تحصیلیم ارتباطی به حوزه مد نداشته ولی مثل خیلی از خانوما از این عاشقه مد و اینام. خیلی اتفاقی با چی بپوشم همکاری مو شروع کردم و امروز از طرفداراشم.


دیدگاه شما



ارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :