رازهای داشتن یک کمد لباس بی‌نقص

داشتن یک کمد لباس مرتب، کامل و زیبا شرط لازم برای خوش لباسی است. پشت هر زن خوش لباسی یک کمد لباس عالی و بی‌نقص وجود دارد که برای مرتب کردن آن تلاش زیاد و نه لزوما هزینه زیادی صرف شده است. اما رازهای داشتن یک کمد لباس بی‌نقص در چیست؟ با رعایت چند نکته می‌توان به آن دست یافت که این نکات را در مقاله زیر می خوانید.

ad banner

وقتی لباس جدیدی می‌خرید یکی حذف کنید

یک اصل ساده ولی جالب که کمتر به آن توجه می‌شود ثابت نگه داشتن تعداد لباس‌ها است. به این معنی که هر وقت لباس جدیدی می‌خرید یک لباس قدیمی از همان دسته را از کمد لباس خارج کنید. می‌توانید آن را دور بریزید یا به کسی بدهید و یا بفروشید.

رازهای داشتن یک کمد لباس بی‌نقص

از هر سانتی متر فضای کمد استفاده کنید

راز داشتن یک کمد لباس منظم فضا بندی دقیق کمد و استفاده حداکثری از فضاها است. مهم نیست کمد لباس‌ها شما چقدر کوچک باشد در هر حال شما می‌توانید از همه فضا استفاده لازم را کرده و با قفسه بندی درست و استفاده از فضاهای عمودی و دیوارها نیازهای خود را بر طرف کنید.

رازهای داشتن یک کمد لباس بی‌نقص

منظم باشید

افراد خوش لباس همیشه منظم هستند. شما هرگز آن‌ها را در حال پرت کردن لباس‌ها در داخل کمد نمی بینید بلکه آن‌ها هر چیزی را که از کمد بردارند با دقت و منظم و حتی تمیز و اتو شده سر جای خود بر می گردانند. در نتیجه برای استفاده‌های بعدی دچار دردسر کمتری شده و وقت بیشتری برای آماده شدن خواهند داشت.

مطالب مرتبط:

1- قانون 80 20 و داشتن یک کمد لباس کامل

2- لباس‌های ضروری در کمد لباس یک خانم فرانسوی

3- 5 نکته برای تمیز کردن کمد لباس‌ها در تابستان

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :