چند مدل گره شال گردن با تیپ رسمی

0

امسال پاییز بی‌سابقه‌ای را تجربه می‌کنیم و آسمان بارش برف را امسال یک ماه زودتر شروع کرده است و غافلگیرمان کرده. در این هوای سرد یکی از مهمترین اکسسوری‌هایی که می‌تواند باعث شود از شر سرما خوردگی جان سالم به در ببریم شال گردن است. در این مقاله چند مدل گره شال گردن با تیپ رسمی را نشان می‌دهیم. 

۱- آویزان

به راحتی هر چه تمام‌تر شال گردن را گرفته و از میانه آن روی گردن خود آویزان کنید به طوریکه هر طرف آن روی یک طرف سینه شما قرار بگیرد. شاید بهترین راه برای گرم ماندن شما نباشد ولی جلوه بسیار زیبایی خواهد داشت مخصوصا وقتی از زیر یقه اورکت شما نمایان باشد.

چند مدل گره شال گردن با تیپ رسمی

۲- گره پاریسی

اگر کت و شلوار یا بلیزر یا کت اسپرت به تن دارید پیشنهاد ما به شما استفاده از گره پاریسی است. به آسانی شالگردن را از وسط تا کرده و روی پس گردن خود قرار دهید. به محض قرار گرفتن آن می‌توانید سر آزاد آن را داخل سوراخ ایجاد شده در طرف دیگر برده و تا موقعی که به اندازه کافی تنگ شود آن را بکشید ولی حواستان باشد که این کشیدن به اندازه ای نباشد که غیرعادی به نظر برسید.

چند مدل گره شال گردن با تیپ رسمی

۳- حلقه‌ای

یکی دیگر از روش‌های آسان و در عین حال گرم همین روش است. می‌توانید شال گردن را تا حد ممکن دور گردن خود بپیچید و طوری این کار را انجام دهید که مطمئن شوید این گره بزرگ ایجاد شده باز نمی‌شود. سپس طرفین شال گردن را روی سینه خود بیندازید. به همین آسانی شما یک مدل خاص بستن شال روی گردن را اعمال کرده‌اید. این مدل هم زمانی که شما اورکت یا کت بلیزر به تن دارید مناسب خواهد بود.

چند مدل گره شال گردن با تیپ رسمی

مطالب مرتبط:

۱- روش‌های جالب برای بستن شال در زمستان

۲- لباس‌های ضروری زمستانی برای بانوان

۳- چگونه مانند ژوزه مورینیو لباس بپوشیم؟

۴- راز شیک پوشی جیمز باند چیست؟

محمد رضا اهوارکی
نویسنده: محمد رضا اهوارکی
چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :