بهراد در
0

اسرار مد از زبان علیرضا نیرومند

اسرار مد از زبان علیرضا نیرومند

ایرانیان زیادی هستند که در خارج از کشور در زمینه های متنوع موفق هستند و به شهرت زیادی هم رسیدند. این بار قصد داریم از زبان آقای علیرضا نیرومند که یکی از افراد موفق در حرفه خودشون هستن و استایل ایشون بارها مورد تشویق قرار گرفته، اسراری که به گفته خودشون از ایران و فرانسه یاد گرفتند رو بازگو کنیم. با چی بپوشم و آقای غلیرضا نیرومند همراه باشید.

ایشون در حال حاضر در رستوران سنت آمبروس کار می کنند که محلی شده برای مردم نیویورکی اهل مد، فشن، هنر و موسیقی. بعد از نقد های مثبتی که درباره پوشش ایشون شد، خیلی ها سعی کردن درباره استایل و نحوه لباس پوشیدن ایشون بیشتر بدونن و برای همین هم این مصاحبه صورت گرفته.

اسرار مد از زبان علیرضا نیرومند

چطور شد که این طور شد؟

علیرضا نیرومند: “من تهران به دنیا اومدم و پدرم مرد خوش تیپی بود که هر روز کت و شلوار می پوشید و خیلی شیک به سر کار می رفت و همین ایده خوشتیپی با من موند و بعد از انقلاب، ما به فرانسه رفتیم و اونجا هم که مهد پوشاک و استایل بود، یاد گرفتم که چطور یک نفر می تونه فقط با انتخاب لباس درست، از کل جمع بطور خوبی متمایز بشه.

تو دبیرستان هم با شخصی به نام لاپو الکان هم کلاسی بودم و اون بهم یاد داد چطور میشه استایل قدیم و جدید، تازه و قدیمی، بالا و پایین و کلا همه چیز رو با هم ترکیب کرد و استایلی جدید و شیک درست کرد. (ما هم تو دبیرستان هامون یاد گرفتیم چطور گچ بریزیم زیر همکلاسی که متوجه نشه ولی رنگش کلا عوض شه. اینقدر تشابه آخه؟)

قوانین شما چیست؟

به نظر من آبی تیره ترین رنگ برای هر مردی هست. کلا مشکی هم نمی پوشم و فقط یک کراوات مشکی داشتم که برای مراسم رسمی بود. کلا کت های دو سینه (شش دکمه) رو ترجیح میدم چون علاوه بر اینکه کت رو پوشیدید، می تونید با باز و بسته کردن دکمه های مختلف، استایل های جالبی درست کنید. از نظر من باز گذاشتن دکمه ها یک ظاهر شلخته ولی شیک به ما مردها میده ولی خیلی ها فکر می کنند این کار شلختگی محضه. ولی در اصل یک نوع انقلابه. خودتون امتحان کنید.

اسرار مد از زبان علیرضا نیرومند

مطالب مرتبط:

1- زندگینامه بیژن پاکزاد طراح مد و فشن

2- زندگینامه مایکل کورس طراح مد و فشن آمریکایی

3- ۴ طراح مد و فشن ایتالیاییدیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :