راهی زیرکانه برای تست کردن رژ لب قبل از خرید

سوال اینجاست که آیا راهی وجود دارد تا رنگ رژ لب را قبل از خریدن و در فروشگاه تست کنیم؟ با کارشناسان چی بپوشم همراه باشید.

ad banner

راهی زیرکانه برای تست کردن رژ لب قبل از خرید

جواب اینست که تقریبا همه ی ما شامل طراحان زیبایی سایه های رژ لب را با مالیدن کمی از آن به بالای دست تست می کنیم. تعدادی رژ لب را برداشته و آنها را به صورت سطری روی دست می مالیم و مقایسه می کنیم و بهترین شان را انتخاب می کنیم. اما مشکل اینست که این راه همیشه جوابگو نیست و دقیقا رنگ آن را روی لب ما مشخص نمی کند. راعی موریس یک آرایشگر سلبریتی می گوید: “این به این خاطر است که تنالیته ی رنگ پوست دست و دهان یکی نیست. به جای این کار آن را روی سر انگشتان تست کنید زیرا که رنگ سرخ آبی آن به رنگ لب شما نزدیک تر است. یک خط بیندازید و اگر خوشتان آمد بخرید. اگر کافی نبود دفعه ی بعد کمی محکمتر بکشید و برای انتخاب بهتر سعی کنید رنگ هایی که یک سایه کمرنگ تر یا پر رنگ تر از رنگ سرانگشتتان است را انتخاب کنید.”

مطالب مرتبط:

۱- سه رژ لبی که هنرمندان هالیوود از آن استفاده می کنند

۲- نکات مهم در انتخاب رژ لب مناسب

۳- همه چیز در مورد رژ لب و مداد لب

۴- ۲۳ طیف از رنگ موی قهوه ای برای انواع رنگ پوست

محمد رضا اهوارکی
نویسنده: محمد رضا اهوارکی
چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :