این بازیگران ایرانی زیباترین موهای فر را دارند؛ بر گیسویت ای جان کمتر زن شانه!

موی فر را آن‌هایی که دارند یک نوع دردسر می‌دانند و آن‌ها که ندارند یک جور نعمت. اما گذشته از این نارضایی آدم‌ها که به قول شازده کوچولو همیشگی است «آدم‌ها هر جایی (جوری) که هستند را خوش ندارند»؛ چند سالی است موی فر روی بورس آمده است و بازیگرانی که موی فر دارند و تا پیش از این بیشتر وقت‌ها سعی می‌کردند آن‌ها را به هر روشی که شده، صاف جلوه دهند، فرمان را کج کرده‌اند و با عکس‌هایی که از خودشان با موهای فر منتشر می‌کنند بسیاری را به غبطه می‌اندازند.

بازیگران ایرانی مو فرفری

البته این مورد شامل حال خانم هاست و بازیگران مرد را خیلی شامل نمی‌شود. با این توصیف می‌رویم سراغ بازیگرهای فرفری!

بازیگران ایرانی مو فرفری

هوتن:فرفری در جوانی

بازیگران ایرانی مو فرفری

هوتن شکیبا از جمله بازیگرانیست که در سال‌های دانشجویی در مقطع کارشناسی ارشد و سال‌های فعالیتش در تئاتر و اولین سال‌های بازیگری‌اش در سینما با موهای فر دیده می‌شد که اتفاقا در آن زمان هم ظاهری جالب و جذاب داشت. اما بعدها با شمع های تولد موهای اش را هم به باد داد و حالا کمتر کسی آن را به یاد می آورد.

 

مهرداد صدیقیان:نقش های فرفری

یکی از مدل‌های موی تکرار شونده مهرداد صدیقیان برای بازی در یک نقش یا در حالت عادی همین موی فر بوده است. او در چندتایی از فیلم‌های سینمایی مثل «عطر داغ» یا «سهیلا شماره 17» موهای فرش را به کمک نقش آورده است. مهرداد موهای اش را می بندد و حتی بافت آفریقایی هم می زند و گویا حسابی هم با فرم موهای اش خوشحال است.

بازیگران ایرانی مو فرفری

هومن گامنو: فرفری راضی

هومن گامنو بازیگر و خواننده‌ایست که مدتهاست او را در تئاتر و تلویزیون با موهای فر می‌بینیم. به نظر می‌رسد که او از موهایش فر خود حسابی راضی است و کم پیش آمده آنها ببندد یا با کوتاه کردن آنها مهارشان کند.

بازیگران ایرانی مو فرفری

الناز شاکردوست: قدردان فرفری

الناز شاکردوست برای حضور در نقش های مختلف موهایش را به مدل های زیادی در آورده و حتی آنها را زده است اما هر وقت فرصتی دست داده در قاب دوربین های غیر سینمایی فرهای موهای اش را حفظ کرده است.او از  بازیگرانی بود که به مناسبت روز جهانی موی فر در اینستاگرامش عکسی گذاشت و نوشت: روز جهانی ما مو فرفریا مبارک!

بازیگران ایرانی مو فرفری

الناز بیشتر وقت ها شال و روسری های بزرگ  می پوشد که علت آن موهای فرفری اش است. او یکبار هم موهای اش را سبز فانتزی کرده بود و پشت فرمان از این فرفی های سبز عکس گرفته بود.

بازیگران ایرانی مو فرفری

هستی مهدوی: نیمه فر-نیمه صاف

هستی مهدوی هم موهای فر دارد و فرم های زیادی به آنها می دهد. او گاهی با موهای فر به جشنواره ها و مراسم فتوکال فیلم ها می آید و گاهی هم البته موهایش را صاف می‌کند.

بازیگران ایرانی مو فرفری

موهای هستی گاهی ریز و گاهی درشت است که به نظر فرهای درشت ساختگی و دست برده در فرهای ریز است.

بازیگران ایرانی مو فرفری

هستی در روز موفرفری ها دستی در شعر حافظ برد و نوشت: فر می رود ز دستم، صاحب فران خدا را!

هانیه با فرفری های دوست داشتنی

هانیه توسلی چهره‌ای درخشان و خاص دارد. او هم در سینما از جمله بازیگران خانمی است که موهای‌اش را به مدل‌های مختلفی درآورده است. حتی با تیغ هم موهای‌اش را برای فیلم «بن‌بست وثوق» تراشید.

بازیگران ایرانی مو فرفری

اما خودش موهای فرفری را دوست دارد و همیشه در اینستاگرامش عکس‌هایی که منتشر می‌کند، موهایی با فرفری‌های درشت است.

بازیگران ایرانی مو فرفری

کمند متعجب از موهای فر پسرش

«همیشه با تعجب به ایلیا میگفتم تو چطور موهات انقدر فر شده. از مزایای کرونا اینه که فهمیدم به من رفته!»
این کپشن را کمند امیرسلیمانی با عکسی از موهای فر خودش و پسرش در صفحه اینستاگرام گذاشته بود و در عین حال لو داده بود که او در اصل موهای فر دارد و نه موهای صاف که بیشتر وقت‌ها او را با این مدل مو می‌بینیم.

بازیگران ایرانی مو فرفری

در سال پیش رو کمند که وارد ۵۰ سالگی می‌شود عکس‌های زیادی با موی فر از خودش در فضای مجازی منتشر کرده است. او که صورتی به قول معروف بیبی فیس دارد؛ با این مدل حتی جوانتر هم نشان می‌دهد و این مدل مو به قاب صورت او که قلبی است، بسیار بیشتر از مدل‌های دیگر می‌خورد.

بازیگران ایرانی مو فرفری

کمند درباره یکی دیگر از عکس‌های اینستاگرامش که فرفری‌ها را رنگ شرابی زده و به نظر می‌رسد کوتاه‌شان هم کرده بود؛ نوشت: زنهای قدیم همیشه موهاشونو فر میکردن چون معتقد بودن دل عاشق از موهای صاف لیز میخوره میره اما دل توی موی فر گیر میکنه.

بازیگران ایرانی مو فرفری

ترلان، فرفری از کودکی تا جوانی

ترلان پروانه بازیگر جوانی که از کودکی بر صحنه تلویزیون و تیزرهای تبلیغاتی بوده است. او جلوی چشم مخاطبان به نوعی بزرگ شده و جزو دسته موفرفری‌های واقعی است.

بازیگران ایرانی مو فرفری

هرچند می‌شود با نگاهی حدودی به عکس‌هایی که ترلان از خودش منتشر می‌کند و یا از او منتشر می‌شود؛ به این نتیجه رسید که او با موهای صاف راحت‌تر است. موهایی که بیشتر بلند هستند و او آن‌ها فرق وسط و یا کج باز می‌کند.

بازیگران ایرانی مو فرفری

ترلان اما جزو کسانی بود که در روز موفرفری‌ها به خودش و دیگران این روز را از پشت فرمان ماشین با این عکس و کپشن تبریک گفت: «روز فِرفِری‌ها رو به خودم و شما تبریک میگم!»

اشکان خطیبی و فرفری‌های زیر تیغ

اشکان خطیبی از بازیگرانی است که هرچه گذشته، روی تیپ و استایل خودش بیشتر کار کرده است. اشکان که بیشتر با موهای کوتاه او را دیده ایم؛ یکی از فرفری‌ترین بازیگران است.

بازیگران ایرانی مو فرفری

سال گذشته البته عکس‌هایی از او منتشر شد با مدل موهایی که یک طرف آن کوتاه و یک طرف بلند و مجعد بود! اما وقتی عکس‌های چند سال قبل او را ببینید متوجه می‌شوید؛ چطور این همه سال او با کوتاه نگه داشتن موهایش؛ فرفری‌ها را مخفی کرده و به دست قیچی سپرده است.

بازیگران ایرانی مو فرفری

هر چند با دیدن این دو مدل می‌شود به او حق داد و برای داشتن مدل موهای کوتاه که به صورت ریزنقش او بیشتر می‌آید؛ نمره تایید داد.

بازیگران ایرانی مو فرفری

مصی روشن
نویسنده: مصی روشن


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :