۸ مدل لباس زنانه پاییزه مناسب هر اندام

اگر شما هم برای ست کردن لباس‌ها مشکل دارید و به دنبال ایده‌هایی برای متحول کردن ظاهران می‌گردید به شما توصیه می‌کنیم این مطلب را تا انتها بخوانید. مسئله این است که در انتخاب لباس مناسب فاکتورهای زیادی دخیل هستند. آب و هوا، موقعیت و مراسمی که در آن شرکت خواهیم کرد و غیره. اما نگران نباشید کمی هوشمندی و برنامه ریزی و خلاقیت به کمک شما می‌آید. در این مطلب ۸ مدل لباس زنانه پاییزه مناسب هر اندام را به شما معرفی خواهیم کرد.

۸ مدل لباس زنانه پاییزه مناسب هر اندام

اگر اندام گلابی شکل دارید پیراهن کمردار و کفش پاشنه بلند بپوشید

ایده‌آل‌ترین فرم اندام که همه دوست دارند آن را داشته باشند فرم ساعت شنی است. یعنی اندامی که در بالاتنه و پایین تنه انحنای لازم را داشته و کمر باریکی داشته باشد. پیراهن‌ ساده و تک رنگ خود را با کمربندی به رنگ پیراهن خود تکمیل کنید. کمربند علاوه بر این که قسمت میانی بدن شما را باریک‌تر می‌کند باعث می‌شود که بدن به دو بخش تقسیم شود و حجم این دو بخش بیشتر مشخص باشد. هرچه کمربند عریض‌تر باشد کمر باریک‌تر به نظر خواهد رسید. برای انتخاب کفش‌ها کمی خلاقیت به خرج دهید. شاید یک جفت کفش متالیک برای ست کردن با پیراهن ساده شما مناسب باشد.

اگر ریز نقش هستید بلوز حریر و شلوار جین دمپا گشاد بپوشید

اگر دوست دارید کمی قد بلند به نظر برسید یک شلوار دمپا گشاد خوش دوخت انتخاب کنید. بلندی این شلوارها باید به اندازه‌ای باشد که به زمین نرسد تا کثیف و پاره نشود پس اگر قد کوتاه یا پاهای کوتاهی دارید با این شلوارها کفش پاشنه بلند بپوشید. دقت داشته باشید که پیراهن و شومیزی که برای پوشیدن با این مدل شلوار انتخاب می‌کنید حتما داخل شلوار قرار دهید تا اندام شما را کشیده‌تر نشان دهد.

اگر اندام گلابی شکل دارید بلوز طرح‌دار و دامن میدی پلیسه بپوشید

تاپ و بلوزهای مجلسی با جزئیات و اندازه مناسب می‌تواند به شما در آراسته و خوش‌اندام به نظر رسیدن کمک کند. از رنگ‌های تیره برای انتخاب دامن خود استفاده کنید تا پایین تنه شما لاغرتر به نظر برسد.

اگر اندام سیبی شکل دارید دامن میدی طرح دار و بوت بلند بپوشید

برای اینکه اندام سیبی شکل به بهترین شکل دیده شود، باید توجه را از قسمت بالاتنه دور کنید و لباس‌هایی بپوشید که سایر قسمت‌های اندام‌تان بیشتر جلوه کند. برای رسیدن به این هدف دامن‌های طرح‌دار و بوت بلند کاملا ایده‌آل است.

اگر قد بلند هستید کت و  تی شرت راه راه و شلوار جین بپوشید

اگر لباس‌های خود را خیلی تنگ و چسبان انتخاب کنید، بلندتر دیده می‌شوید. پس با توجه به این که خودتان به میزان کافی بلند هستید، سمت این طور مدل از لباس‌ها نروید. اگر نمی‌خواهید به گونه‌ای نامحدود، بلند به نظر بیایید، سعی کنید تا حد ممکن، از پوشیدن لباس‌هایی که رنگ مشابه دارند، به طور مثال پیراهن و شلوار یک دست سیاه، بپرهیزید. استفاده از رنگ‌های مختلف در تیپ شما، اندام‌تان را خوش فرم‌تر نشان می‌دهد. کت‌ها و ژاکت هایی که آستین‌شان تا مچ دست شما می‌رسد، گزینه‌های ایده‌آلی هستند، تا بدن شما را به دو ناحیه تقسیم کنند. نتیجه این کار طبق مورد‌های قبل، کوتاه‌تر کردن قد شما در دید مردم است.

مطالب مرتبط:

۱- این ۴ مدل کفش زنانه در پاییز ۹۶ مد است

۲- رنگ‌های شال و روسری مناسب برای فصل‌های پاییز و زمستان

۳- معرفی چند مدل کفش زنانه برای پاییز امسال

۴- نکاتی برای خرید و ست کردن مانتو مشکی

ساناز شمس
نویسنده: ساناز شمس


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :