روش‌هایی برای پوشیدن شلوار جین تنگ

0

شلوار جین از مدل‌های شلواری بود که تصور می‌شد عمر چندانی نداشته باشد اما چند دهه حضور ثابت این شلوار در لباس‌های ستارگان مد و به دنبال آن افراد دیگر، ثابت کرد که این لباس از لباس‌های کلاسیک است و قرار نیست به این زودی‌ها شاهد حذف آن باشیم. این شلوارها به بیشتر خانم‌ها می‌آیند، پس هر خانمی به یکی از این شلوارها نیاز دارد. این مقاله را بخوانید تا با روش‌هایی برای پوشیدن شلوار جین تنگ آشنا شوید.

شلوار جین تنگ + مانتوی رنگی + کفش راحتی

یک ترکیب راحت برای بهار و تابستان که می‌تواند با کفش‌های تخت راحتی مثل اسپرت یا عروسکی یا کالج همراه شود و استایلی مناسب برای خانم‌های جوان باشد.

شلوار جین تنگ + مانتوی رسمی + کفش پاشنه بلند

اگر به تیپ‌های رسمی و کلاسیک علاقه دارید شلوار جین تنگ را با یک مانتوی رسمی خوش دوخت بپوشید و با کفش پاشنه بلند استایل خود را کامل کنید.

روش‌هایی برای پوشیدن شلوار جین تنگ

شلوار جین تنگ + مانتوی تابستانی + کفش تابستانی

شلوار جین تنگ را در فصل‌های گرم هم می‌توان پوشید. کافی است از یک مانتوی رنگ روشن و نازک و یک جفت کفش تابستانی مناسب استفاده کنید.

روش‌هایی برای پوشیدن شلوار جین تنگ

شلوار جین تنگ + مانتو + کت + پوتین لژدار

شاید یکی از مزایای شلوار جین تنگ این است که با هر کفشی ست می‌شود، پوتین‌های لژدار شما در فصل‌های سرد همراه یک مانتو و کت یا بارانی کوتاه تر روی آن می‌تواند استایل زیبایی بسازد.

روش‌هایی برای پوشیدن شلوار جین تنگ

شلوار جین تنگ + پالتو + بوت ساق کوتاه

پالتوی جلوباز شما همراه با یک مانتوی ساده و پوتین ساق کوتاه به همراه شلوار جین تنگ تیره در فصل زمستان ترکیبی مناسب و شیک برای این فصل خواهد بود.

روش‌هایی برای پوشیدن شلوار جین تنگ

شلوار جین تنگ + بارانی + کفش پاشنه بلند

شلوار جین تنگ و کفش پاشنه بلند همرنگ آن به همراه یک بارانی با رنگی متفاوت یک استایل زیبا برای روزهای پاییزی است که قد شما را نیز بلندتر نشان می‌دهد.

روش‌هایی برای پوشیدن شلوار جین تنگ

مطالب مرتبط:

1- انتخاب شلوار جین زنانه با توجه به تنوع مدل

2- 7 مدل شلوار زنانه ضروری برای شیک پوش ها

3- انواع شلوار زنانه

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :