دسته‌بندی مطالب
حنانه باقری در
35,455

۱۲ استایل جذاب و کاربردی با پیراهن چهارخانه برای خانم‌ها؛ سریعا از این استایل‌ها ایده بگیرید!

۱۲ استایل جذاب و کاربردی با پیراهن چهارخانه برای خانم‌ها؛ سریعا از این استایل‌ها ایده بگیرید!

۱. ترکیب پیراهن چهارخانه و شلوار

۱۲ استایل جذاب و کاربردی با پیراهن چهارخانه برای خانم‌ها

در فصل‌های تابستان و بهار ترکیب یک پیراهن نخی چهارخانه‌ی خنک با شلوار جین یا کتان یکی از ترکیب‌های مناسب و کاربردی برای استایل‌های روزمره و کاربردی محسوب می‌شود. همچنین می‌توانید با پوشیدن یک تاپ یا تی‌شرت زیر این پیراهن‌ها، ترکیب‌های جذابی را به وجود بیاورید. یکی از جذاب‌ترین استایل‌ها برای فصل تابستان ترکیب شلوار جین، کفش‌های اسنیکر سفید، پیراهن چهارخانه قرمز و تاپ سفید رنگ است. همچنین ترکیب شلوار جین، پیراهن چهارخانه و کفش‌های کانورس هم‌رنگ با پیراهن چهارخانه هم یکی از استایل‌های جذاب و دوست‌داشتنی روزمره است.

۲. ترکیب پیراهن چهارخانه با دامن

۱۲ استایل جذاب و کاربردی با پیراهن چهارخانه برای خانم‌هاترکیب دامن‌های کوتاه و بلند ساده با پیراهن‌های چهارخانه ترکیب بسیار دوست‌داشتنی و جذابی به نظر می‌رسد که هم برای میهمانی‌ها و هم برای استایل روزمره مناسب است. فقط در انتخاب رنگ دقت کنید و سعی کنید رنگ‌هایی که انتخاب می‌کنید با یکدیگر هارمونی داشته باشند.

اگر قصد شرکت در یک میهمانی شبانه را دارید می‌توانید پیرهن چهارخانه‌تان را با دامن توری و کفش‌های پاشنه‌بلند ست کنید و یک استایل مناسب و شیک برای میهمانی‌ها و مجالس بسازید. اکسسوری‌هایی همچون گردنبندها و گوشواره‌های مرواریدی انتخاب مناسبی برای این نوع استایل است. ترکیب پیراهن چهارخانه قرمز و مشکی، به همراه دامن توری مشکی، کفش پاشنه بلند و یک ست مرواریدی ترکیب بسیار جذابی برای میهمانی‌‌هاست و در عین سادگی جلوه‌ای قابل توجه به استایل‌تان می‌دهد.

برای محل‌کار و قرار‌های رسمی می‌توانید پیراهن‌های چهارخانه را با دامن‌های راسته در انواع رنگ‌ها و نوع‌های مختلف ست کنید. برای استایل روزمره و خیابان، ترکیب دامن‌های جین، دامن‌های کلوش، دامن‌های کوتاه و دامن‌های ماکسی با پیراهن‌ چهارخانه انتخاب مناسبی به نظر می‌رسد. با توجه به رنگ، موقعیت و نوع دامن‌تان اکسوری‌های مناسب را انتخاب کنید و به این نکته دقت کنید که استایل‌تان بیش ازحد پر زرق‌و‌برق به نظر نرسد.

۳. ترکیب پیراهن چهارخانه با جلیقه

ر۱۲ استایل جذاب و کاربردی با پیراهن چهارخانه برای خانم‌ها

در کلیه‌ی فصل‌های سال، به ویژه در بهار و پاییز می‌توانید پیراهن‌های چهارخانه رنگارنگ و زیبای‌تان را با جلیقه‌های مختلف ست کنید و بپوشید. در فصل‌های گرم‌تر سال جلیقه‌های پارچه‌ای و جین و در فصول سرد جلیقه‌های گورتکس، جلیقه‌های خز و بافتنی پیشنهاد می‌شود. نکته‌ی مهم این است که در ترکیب رنگ‌ها با یکدیگر دقت کنید تا هارمونی لازم را با هم داشته باشند. به عنوان مثال ترکیب جلیقه‌ی جین با پیراهن چهارخانه‌ی قرمز ترکیبی جذاب و ترند روز محسوب می‌شود و یا ترکیب پیراهن‌های چهارخانه‌ی آبی رنگ با جلیقه‌های کرم بافتنی ترکیبی کاربردی و جذاب برای فصل پاییز و زمستان است.

۴. پیراهن‌ چهارخانه برای خانم‌های پلاس سایز

۱۲ استایل جذاب و کاربردی با پیراهن چهارخانه برای خانم‌هابرای این گروه ازخانم‌ها پیراهن‌های چهارخانه یکی از بهترین انتخاب‌هاست. مناسب با رنگ موها وچهره‌تان رنگی مناسب را انتخاب کنید و یک استایل جذاب و روزمره بسازید. به عنوان مثال اگر پوستی روشن و موهایی مشکی دارید، یک پیراهن چهارخانه‌ی قرمز مشکی یا سفید مشکی همراه یک رژ لب قرمز شما را بسیار زیباتر خواهد کرد.

۵. ترکیب پیراهن‌های چهارخانه با بلیزرها و کت‌های کوتاه

۱۲ استایل جذاب و کاربردی با پیراهن چهارخانه برای خانم‌هااین ترکیب هم برای استایل روزمره و هم برای قرارهای کاری و رسمی ترکیب مناسبی به نظر می‌رسد. این ترکیب را هم با شلوار و هم با دامن‌های مختلف می‌توانید امتحان کنید.

به عنوان مثال یک کت جین آبی‌رنگ با پیراهن چهارخانه‌ی قرمز ترکیب بسیار جذابی برای استایل خیابان و روزمره محسوب می‌شود و ترکیب یک کت و شلوار خوش‌فرم و خوش‌رنگ با پیراهن چهارخانه ترکیبی عالی و شیک برای محل کار و قرارهای رسمی است.

۶. ترکیب پیراهن‌های چهارخانه با اورکت‌ها و روپوش‌های بلند

۱۲ استایل جذاب و کاربردی با پیراهن چهارخانه برای خانم‌هااین ترکیب شیک برای محل کار و قرارهای رسمی فوق العاده است. یک کت بلند شتر‌ی‌رنگ، یک جین تیره و یک پیراهن قرمز چهارخانه را با کفش‌های پاشنه‌بلند ست کنید و از استایل جذاب‌تان لذت ببرید. همچنین در فصل زمستان و پاییز انواع ژاکت‌های گشاد و بلند، روپوش‌ها و بارانی‌ها را می‌توانید با پیراهن‌های چهارخانه ست کنید. فقط هارمونی رنگ‌ها را هم در نظر بگیرید. کفش‌‌های پاشنه‌بلند و یا بوت‌های بلند بهترین انتخاب برای این استایل هستند.

۷. ترکیب لباس‌های چرمی با پیراهن چهارخانه

۱۲ استایل جذاب و کاربردی با پیراهن چهارخانه برای خانم‌هایکی ازترکیب‌های مد روز و جذاب ترکیب چرم مشکی با پیراهن‌های قرمز و مشکی چهارخانه است. این ترکیب را هم با شلوارها و هم با دامن‌های چرم می‌توانید ست کنید و یک استایل مناسب برای محل کار و قرارهای رسمی به وجود بیاورید. علاوه بر این ترکیب پیراهن‌های قرمز چهارخانه و کت‌های چرم نیز جلوه‌ای متفاوت و جذاب به استایل شما خواهد داد.

۱۲ استایل جذاب و کاربردی با پیراهن چهارخانه برای خانم‌ها

به غیر از رنگ‌های قرمز و مشکی از رنگ‌های دیگر هم می‌توانید در استایل خود استفاده کنید و به خاطرداشته باشید که کفش‌ها و بوت‌های چرمی هم بهترین انتخاب برای این استایل به شمار می‌روند.

۸. لایه بندی پیراهن‌های چهارخانه در فصول سرد سال

پیراهن چهارخانه در فصل زمستانلایه‌بندی راهی عالی برای استایل دادن به پیراهن‌های چهارخانه در فصل زمستان است. پیراهن چهارخانه‌تان را بر‌‌تن کنید و سپس بر روی آن یک پلیور یا بلوز جلو‌ بسته بپوشید. برای روی پلیور از ژاکت، بلیزر، کت بلند یا هر چیز دیگری که دوست دارید می‌توانید استفاده کنید؛ خواهید دید که یقه‌ها و سرآستین‌های چهارخانه‌ای که از زیر پلیور شما بیرون آمده‌اند استایل جذابی را باسایر آیتم‌هایتان تشکیل می‌دهند. این لایه‌بندی استایل زمستانی شما را شیک‌تر کرده و به آن جلوه‌ی زیبایی می‌دهد.

۱۲ استایل جذاب و کاربردی با پیراهن چهارخانه برای خانم‌ها

همچنین می‌توانید بلوز یقه اسکی بپوشید و روی آن یک پیراهن چهارخانه با رنگ متناسب بر تن کنید و سپس روی آن کاپشن، اورکت و یا ژاکت پشمی بپوشید. ترکیب پلیور سفید، شلوار جین آبی روشن و پیراهن چهارخانه‌ی صورتی و یا قرمز یکی از جذاب‌ترین ترکیب‌ها برای استایل زمستانی و پاییزی با پیراهن چهارخانه است.

۹. ترکیب پیراهن‌های بلند چهارخانه با کمربند

۱۲ استایل جذاب و کاربردی با پیراهن چهارخانه برای خانم‌هااین ترکیب هم یکی ازترکیب‌های کژوال و جذاب لباس‌های چهارخانه است. یک پیراهن چهارخانه‌ی گشاد یا با سایز معمولی بپوشید و با کمربند به آن استایل دهید. می‌توانید آن‌ را با شلوارک یا جوراب‌شلواری هم ست کنید. بوت‌های بلند بهترین انتخاب برای این ترکیب هستند.

۱۰. بستن پیراهن‌های چهارخانه به دور کمر

پیراهن چهارخانه دور کمربدون در نظر گرفتن اینکه از چه نوع لباسی استفاده می‌کنید‌، بستن یک پیراهن چهارخانه به دور کمر‌ استایل‌تان را راحت و کاربردی نشان می‌دهد. این ترکیب یکی از بهترین استایل‌ها برای خیابان است. علاوه بر جذابیت ظاهری، این استایل بسیار کاربردی هم است. به عنوان مثال در بهار یا اواخر تابستان که هوا دائم در حال گرم و سرد شدن است، این پیراهن‌های چهارخانه که به دور کمر خود بسته‌اید برای شما بسیار مفید هستند و هر زمان سردتان شد می‌توانید پیراهن‌تان را تن کنید.

۱۱. ترکیب پیراهن‌ چهارخانه با جامپ‌سوت یا سارافون

۱۲ استایل جذاب و کاربردی با پیراهن چهارخانه برای خانم‌هااین ترکیب هم یکی از ترکیب‌های جذاب برای استایل روزمره محسوب می‌شود. می‌توانید یک جامپ‌سوت یا سارافون انتخاب کنید و در زیر آن متناسب با رنگ سارافون یا جامپ‌سوت یک پیراهن چهارخانه بپوشید. پیراهن چهارخانه با رنگ‌بندی‌های جذاب و متنوعش به جامپ‌سوت یا سارافون‌تان جلوه‌ی خاصی می‌بخشد.

۱۲. ترکیب پیراهن‌ ماکسی و پیراهن‌ چهارخانه

۱۲ استایل جذاب و کاربردی با پیراهن چهارخانه برای خانم‌هایکی از ترکیب‌های مناسب و کاربردی برای استایل روزمره در فصل بهار و تابستان ترکیب پیراهن‌های ماکسی و پیراهن‌های چهارخانه است. بهتر است ماکسی را که انتخاب می‌کنید طرح‌دار نباشد و همراه با آن با توجه به رنگ ماکسی پیراهن چهارخانه مناسبی را ست کنید و بپوشید. می‌توانید قسمت پایینی پیراهن چهارخانه‌تان را گره بزنید و یا آن را باز بگذارید.

اگر باردار هستید ترکیب لباس ماکسی و پیراهن چهارخانه از جمله استایل‌هایی است که می‌توانید آن‌ را به عنوان لباس بارداری انتخاب کنید و در موقعیت‌های مختلف بپوشید.

سخن آخر

۱۲ استایل جذاب و کاربردی با پیراهن چهارخانه برای خانم‌ها

به سراغ کمد لباستان بروید و پیراهن‌های چهارخانه‌تان را بیرون بیاورید. حالا با در نظر گرفتن موقعیت، فرم بدن و استایل شخصی‌تان و با توجه به دوازده استایل معرفی شده از بین سایر آیتم های کمد لباس‌تان ترکیب‌هایی زیبا، کاربردی و خوش‌رنگ انتخاب کنید.

در هنگام انتخاب پیراهن‌های چهارخانه به ترکیب رنگ آن با پوست و مو هم دقت کنید. اگر نمی‌خواهید چهارخانه‌ها بدن شما را درشت‌تر از آنچه هست نشان دهند بهتر است از طرح های چهارخانه‌ی ریز‌تری استفاده کنید.

به خاطر داشته باشید که استفاده از اکسسوری‌ها در هر یک از استایل‌های ذکر شده اهمیت زیادی دارد، همچنین در انتخاب اکسسوری‌ها تناسب رنگ را در نظر بگیرید و با توجه به موقعیت، طوری اکسسوری‌هایتان را انتخاب کنید که استایل‌تان بیش از حد شلوغ و یا پر زرق‌و‌برق نباشد.

منبع: دیجی استایل

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :