هفت راز خانم‌های شیک پوش

0

همه ما کسانی را می‌شناسیم که همیشه حتی در باشگاه هم شیک پوش هستند و هرگز نامرتب به نظر نمی‌رسند. اما راز این خانم‌های شیک پوش چیست؟ آن‌ها چطور می‌توانند خود را با همه موقعیت‌ها تطبیق دهند و جذاب به نظر برسند؟  هفت راز خانم‌های شیک پوش را در این مطلب بخوانید.

1- دقت به جزئیات

کوچک ترین چیزها می‌توانند تغییرات بزرگی ایجاد کنند، بدون آن که متوجه آن چیز شویم. در لباس‌ها نیز همین طور است، گاهی یک تغییر کوچک مثل بالا دادن آستین لباس می‌تواند تیپ شما را به شدت تغییر دهد.

هفت راز خانم‌های شیک پوش

2- توجه به اندازه بودن لباس

قانون اول خوش لباسی اندازه بودن است، هر کسی که می‌خواهد خوش تیپ شود باید لباس اندازه خود را تهیه کرده و بپوشد.

3- هماهنگی جنس لباس‌ها

منظور از هماهنگی یکی بودن و ست بودن نیست بلکه توجه به تناسب جننس‌ها با یکدیگر است مثلا ترکیب شلوار جین با مانتوی بافتنی و پوتین جیر بسیار شیک و عالی خواهد بود.

هفت راز خانم‌های شیک پوش

4- توجه به ناخن‌ها

خانم‌های خوش تیپ همیشه توجه ویژه‌ای به ناخن‌های خود دارند، آن‌ها را اندازه و یک دست و مرتب نگه می‌دارند و به زیبایی دست‌ها و ناخن‌ها دقت کافی مبذول می دارند.

5- مراقبت از لباس‌ها

شما قبل از هر چیز باید اصول اولیه مراقبت و نگهداری لباس‌های مختلف را یاد بگیرید، بدانید که هر لباسی را در چه شرایطی باید شست و خشک و نگهداری کرد، یادگیری تعمیرات اولیه مثل دوختن دکمه‌ها نیز ضرورت دارد.

6- توجه به مد روز

خانم‌های خوش تیپ همیشه از مد های جدید روز آگاه هستند اما پیرو بی چون و چرا نیستند بر اساس استایل خود آن ها را عاقلانه انتخاب می‌کنند.

هفت راز خانم‌های شیک پوش

7- راحتی و اعتماد به نفس

همیشه باید لباسی انتخاب کنید که در آن راحت باشید و به آسانی حرکت و فعالیت کنید. اصل مهم دیگر اعتماد به نفس است. شما باید از انتخابی که کردهاید راضی و خوشحال باشید و بدانید که باطن انسان ها مهم تر از ظاهر و لباس آن‌ها است.

مطالب مرتبط:

1- زنان و مردان قد کوتاه چگونه لباس بپوشند؟

2- لباس‌های ضروری در کمد لباس یک خانم فرانسوی

3- 5 نکته برای تمیز کردن کمد لباس‌ها در تابستان

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :