هفت لباس برای خانم‌های بالای سی سال

دهه بیست زندگی دهه شور و نشاط و امتحان چیزهای تازه است، به خصوص زمانی که صحبت از مد و لباس باشد. اما با گذر زمان باید خود را با شرایط سنی جدید وفق دهید و لباس‌هایی بپوشید که مناسب سن و شخصیت شما باشد. در این مطلب هفت لباس برای خانم های بالای سی سال را  معرفی می‌کنیم تا حتما این مدل لباس را تهیه کرده و در کمد خود داشته باشید و برای دهه چهارم زندگی خود آماده شوید.

ad banner

البته توجه داشته باشید این‌ها تنها لباس‌هایی نیست که قرار است در سی سالگی بپوشید.

1- شلوار دمپاگشاد

اگر علاقمند به شلوارهای جین هستید (که حتما هستید) این نوع از شلوارهای جین بعد از سی سالگی بهترین نوعی است که می‌توانید بپوشید. چون با همه انواع اندام سازگار هستند و شما را متشخص تر نشان می‌دهند.

هفت لباس برای خانم های بالای سی سال

صندل ضربدری

اگر به دنبال کفش هستید که هم از نظر مد و استایل سطح بالا باشد و هم مناسب سی ساله‌ها باشد این نوع کفش زنانه مناسب‌ترین است. این کفش‌ها را می‌توانید در مهمانی‌های خودمانی و محل کار نیز بپوشید.

هفت لباس برای خانم های بالای سی سال

کفش کتانی سفید

احتمالا همین الان هم این کفش را درکمد خود دارید. این کفش‌های محبوب مناسب هر رده سنی هستند. فقط سعی کنید بعد از سی سالگی از نوع تخت و با جزئیات کمتر استفاده کنید.

هفت لباس برای خانم های بالای سی سال

پیراهن دکمه دار

پیراهن‌های زنانه دکمه دار از اجزای اساسی یک استایل زنانه شیک است. همه روزه مدل‌های متنوع‌تر و زیباتری از این پیراهن‌ها وارد بازار می‌شود و وجود حداقل دو یا سه عدد از آنها در کمد لباس‌های شما ضرورت دارد. می‌توانید این پیراهن را با لباس رسمی خود در مهمانی‌ها (به طور مثل کت و شلوار زنانه) بپوشید.

هفت لباس برای خانم های بالای سی سال

گوشواره بلند

در کنار گوشواره‌ها و جواهرات کلاسیک خود می توانید از این مدل‌ها هم استفاده کنید. تغییر قابل توجهی را در استایل خود مشاهده خواهید کرد.

هفت لباس برای خانم های بالای سی سال

کیف دسته دار

سرمایه گذاری برای خرید یک کیف مرغوب برای استفاده روزانه هوشمندانه است. مدل کیف زنانه دسته‌دار استایل شما را مرتب و شکیل تر نمایش می دهد. پس حتما نسبت خرید یک کیف سایز متوسط با دسته در بالا اقدام کنید.

هفت لباس برای خانم های بالای سی سال

دامن پیلی 

یک دامن پیلی با قد زیر زانو برای هر خانم بالای سی ساله ضرورت دارد و در موقعیت‌های مختلف قابل استفاده است.

هفت لباس برای خانم های بالای سی سال

مطالب مرتبط

1- سه پارچه مناسب برای هوای شرجی

2- در مهمانی چگونه جین رنگی بپوشم؟

3- مرغوبیت پارچه را به کمک این 3 روش تشخیص دهید

4- رازهای استایل امبر هرد

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :