رازهای استایل امبر هرد

0

امبر هرد مدل، بازیگر و چهره مشهور هالیوودی که به دلیل زیبایی و جنجال هایی که به پا کرده است شهرت فراوانی یافته است در شهر آستین، تگزاس متولده شده است و اکنون سی سال دارد. این چهره مطرح در زمینه لباس پوشیدن و مد هم حرفهایی برای گفتن دارد. هر چند ابتدا استایل وی به یک دختر معمولی شباهت داشت اما به تدریج پیشرفت کرد و استایل خود را پیدا کرد و امروز جزو خوش لباس ترین های هالیوود به شمار می رود. در این مقاله می خواهیم رازهای استایل امبر هرد را بررسی کنیم.

بیوگرافی امبر هرد

امبر هرد یا دقیق‌تر بگوییم امبر لارا هرد در سال ۱۹۸۶ در شهر آستین تگزاس متولد شد. او در نوجوانی در تئاتر مدرسه بازی می‌کرد. امبر هرد در ۱۶ سالگی دوست صمیمی خود را در یک تصادف رانندگی از دست داد و بعد از آن مدرسه را ترک کرد و به نیویورک رفت تا مدلینگ را دنبال کند.

استایل او در سال های اولین حضورش در سینما با حال حاضر قابل مقایسه نیست. لباس‌هایی که بدون دقت انتخاب می‌شدند! نمونه آن هم پیراهن قرمزی است که امبر هرد در مراسم فرش قرمز جایزه هالیوود جوان در سال ۲۰۰۸ پوشیده بود است. ولی او این روند را ادامه نداد و در سال ۲۰۱۰ با یک پیراهن ساده سبک دهه ۶۰ میلادی در نمایش فیلم سالت ظاهر شد و روند رو به بهبود را در انتخاب لباس و آرایش و مدل مو دنبال کرد.

رازهای استایل امبر هرد

رازهای استایل امبر هرد

عکس‎های امبر هرد

امبر هرد نخستین فعالیت خود را در سال ۲۰۰۷ با بازی در برنامه تلویزیونی سی دبلیو تلویژن شو آغاز کرده است. پدرش یک پیمانکار است و مادرش یک محقق برای دولت. او در ۱۷ سالگی از مدرسه اخراج شد و به نیویورک رفت و در حرفه مدلینگ فعالیت کرد سپس به لس آنجلس نقل مکان کرد و به بازیگری مشغول شد.

رازهای استایل امبر هرد

رازهای استایل امبر هرد

استایل و سبک لباس پوشیدن امبر هرد

او در جایی بزرگ شده که اسلحه‌های زیادی وجود داشت، و یک مگنوم کالیبر ۳۵۷ دارد. او طرفدار اتومبیل‌های بزرگ است و اتومبیل فورد موستانگ مدل ۱۹۶۸ را می راند.

رازهای استایل امبر هرد

امبر هرد دو سال پیش با ستاره مشهور سینما جانی دپ ازدواج کرد و تنها ۱۵ ماه بعد زمانی که فقط ۲روز از مرگ مادر جانی دپ می گذشت از وی درخواست طلاق کرد. امبر هرد که دلیل جدایی اش را از جانی، اذیت و ازار های وی اعلام کرده بود در دادگاه شکست خورد و مشخص شد که ادعای کتک خوردن وی کذب بوده است و نفقه و خسارت به وی تعلق نمی گیرد.

رازهای استایل امبر هرد

امبر هرد زیبایی ظاهری قابل توجهی دارد و چندی پیش به عنوان زیبا ترین چهره طبیعی جهان شناخه شد. شماری از پژوهشگران با به‌ کارگیری استانداردهای تعیین ‌شده علمی در بررسی چهره افراد مشهور به این نتیجه رسیدند که امبر هرد زیباترین چهره جهان را دارد و در لیست زیباترین زنان جهان قرار می‌گیرد. پزشکان مرکز جراحی پلاستیک لندن با استفاده از تکنولوژی کامپیوتری پرتره ای از یک زن ایده آل ساختند و چهره او ۹۱٫۸۵ درصد با چهره یک زن ایده آل تلاقی دارد.

رازهای استایل امبر هرد

امبر هرد در مراسم فرش قرمز مختلف با لباس هایی چشم گیر و بسیار جذاب ظاهر می شود و همیشه لباس های خاص وی در این مراسم مورد توجه قرار می گیرد.

رازهای استایل امبر هرد

او در این مراسم لباس های طرح دار هم می پوشد که کم تر مرسوم است اما او را جذاب تر می کند.

رازهای استایل امبر هرد

علاوه بر لباس های فرش قرمز تیپ های خیابان این ستاره سینما نیز همیشه مورد توجه است. حتی گاهی با لباس هایی ساده و کلاسیک مثل تیشرت و دامن شلواری هم دیده می شود.

رازهای استایل امبر هرد

و یا یک استایل کلاسیک دیگر مثل بلوز سفید و دامن مشکی

رازهای استایل امبر هرد

و یا کت بلند روی لباس های ساده.

رازهای استایل امبر هرد

رازهای استایل امبر هرد

او در ترکیب طرح ها نیز مهارت دارد.

رازهای استایل امبر هرد

استایل او بیش از آن که امریکایی باشد اروپایی است مثل این ترکیب ساده شلوار جین و کت بافتنی

رازهای استایل امبر هرد

مطالب مرتبط:

۱- رازهای استایل کیت ماس

۲- رازهای استایل آنجلینا جولی

۳- رازهای استایل اولیویا پالرمو

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :