سها شکری در
0

5 نکته برای تمیز کردن کمد لباس‌ها در تابستان

5 نکته برای تمیز کردن کمد لباس‌ها در تابستان

5 نکته برای تمیز کردن کمد لباس‌ها در تابستان. با شروع فصل تابستان یکی از مهم ترین کار های شما تمیز کردن کمد خود و جا به جا کردن لباس های تابستانی با لباس های بهاره و زمستانی است. تیم”چی بپوشم” در این مقاله به بررسی 5 نکته کارآمد برای شما پرداخته است.

5 نکته برای تمیز کردن کمد لباس‌ها در تابستان

1- لباس های ماکسی خور را نگه دارید

لباس ماکسی جزو لباس های زنانه بلند و یک سره می باشد که هم به عنوان لباس مجلسی هم به عنوان لباس خانگی و ساحلی استفاده می شود.این لباس ها علاوه بر راحتی و خنک بودن گزینه مناسبی برای شب های تابستان است.

2- جوراب شلواری و ساپورت های خود را بیرون بیاورید

استفاده از ساپورت و جوراب شلواری به دلیل نازک بودن برای خانم ها راحت تر است. جوراب شلواری ها و ساپورت های خود را بیرون آورده و در کمد لباس هایتان قرار دهید. اگر ساپورت طرح دار ندارید حتما تهیه کنید.

3- لباس های کلفت را کنار بگذارید

لباس های کلفت و ضخیم را کنار گذاشته این لباس ها برای بهار و پاییز هستند نه تابستان. استفاده از شلوار جین در تابستان توصیه نمی شود اما اگر لاغر هستید استفاده از جین های نازک گزینه خوبی است.


5 نکته برای تمیز کردن کمد لباس‌ها در تابستان

4- کاپشن ها و ژاکت های خود را بیرون بیاورید

کاپشن ها و ژاکت هایی که لازم ندارید را کنار گذاشته و برای خرید لباس های جدید آماده شوید. فصل تابستان زمان خوبی برای خرید کالای زمستانی در حراج است البته به یاد داشته باشید لباس هایی را بخرید که بتوانید در زمستان آینده بپوشید.

5- لباس های رنگی و شاد را اضافه کنید

لباس هایی با رنگ های تابستانی و شاد مانند: نارنجی، قرمز، فیروزه ای، آبی، کرم و … را به کمد خود آورده و مرتب کنید. این لباس ها علاوه بر رنگ شاد تنوع بیشتری نسبت به رنگ های خنثی لباس های زمستانی دارند.

5 نکته برای تمیز کردن کمد لباس‌ها در تابستان

در آخر اگر قصد صرفه جویی و کاهش هزینه های خود در خرید لباس های زمستانی هستید این لباس ها را در فصل تابستان و با دقت بیشتری بخرید. خرید بوت و کاپشن های خز دار بهترین گزینه است.

مطالب مرتبط :

1- اصول لباس پوشیدن در گرمای تابستان

2- نکاتی برای داشتن یک کمد لباس حرفه ای

3- چگونه از شر لباس‌های اضافه کمدتان خلاص شوید؟دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :