مهفام میرزایی در
0

12 اکسسوری ضروری برای خانم‌های خوش تیپ

12 اکسسوری ضروری برای خانم‌های خوش تیپ

اکسسوری به لوازمی گفته می‎‌شود که جزو قسمت اصلی لباس‌ها نیستند یعنی هر چیزی به جز بلوز و شلوار و پیراهن و دامن و … که اساس استایل شما هستند. اکسسوری‌ها شامل کیف، کفش، ساعت، عینک، کلیه جواهرات ، کمربند، شال و روسری و … است. به ظاهر اکسسوری‌ها نقش تزئینی دارند اما اهمیت آنها فراتر از این حرف‌ها است. اکسسوری‌های خوب توانایی این را دارند که یک استایل ساده را به استایلی عالی تبدیل کنند. اکسسوری‌ها مهم هستند اما انتخاب صحیح آن‌ها مهم‌تر است. پس ما به چه اکسسوری‌هایی نیاز داریم؟ 12 اکسسوری ضروری برای خانم‌های خوش تیپ کدامند؟

single_content ad banner

 1- عینک آفتابی

عینک آفتابی اکسسوری شماره 1 شماست. عینک آفتابی یک وسیله ضروری هم از جهت کاربردی و هم از جهت استایل است. یک عینک زیبا می‌تواند یک تیپ عادی را به تیپی فوق العاده تبدیل کند. پس هر خانمی حتما به آن نیاز دارد.

12 اکسسوری ضروری برای خانم‌های خوش تیپ

ا2- گوشواره

گوشواره نقش مهمی در ارتقا یک استایل دارد. سعی کنید فرم گوشواره را متناسب با لباس های خود انتخاب کنید و از افراط دوری کنید

12 اکسسوری ضروری برای خانم‌های خوش تیپ

3- گردنبند

اگر گوشواره بزرگ و شلوغی ندارید می توانید در کنار آن گردنبند هم استفاده کنید. یک گلوبند ساده و یا یک مدال کوچک انتخاب مناسبی است.

4- انگشتر بزرگ

در کنار انگشترهایی مثل حلقه ازدواج و … که همیشه در دست دارید استفاده از یک انگشتر بزرگ که هماهنگ با لباس های شما باشد می‌تواند استایل شما را ارتقا دهد.

12 اکسسوری ضروری برای خانم‌های خوش تیپ

5- مانیکور

شاید نتوان مانیکور را جزو اکسسوری دسته بندی کرد ولی داشتن ناخن‌های مرتب و زیبا تاثیر مشابه یک اکسسوری عالی را روی استایل شما خواهد داشت.

6- النگو یا دستبند

این وسیله دستان شما را زیباتر نشان می‌دهد و چه چیزی از این بهتر. النگو و دستبند را از فرم‌های ساده‌تر و شیک‌تر انتخاب کنید.

7- کمربند

یک کمربند به اندام شما فرم ساعت شنی می‌دهد پس قطعا به آن نیاز دارید. کمربند  را بسته به اندام خود می‌توانید در فرم‌ها و رنگ‌های مختلف انتخاب کنید.

12 اکسسوری ضروری برای خانم‌های خوش تیپ

8- ساعت مچی

ساعت مچی یکی از مهم‌ترین و ضروری‌ترین اکسسوری است. از هر کدام از اکسسوری هم که بگذرید از این یکی نباید منصرف شوید.

9- کیف بزرگ

کیف بزرگ برای حمل وسایل مختلف شما ضروری است پس چه بهتر که یک کیف عالی انتخاب کنید تا شما را خوش تیپ‌تر کند. در کیف‌های بزرگ مدل‌های تک رنگ ارجحیت دارند.

12 اکسسوری ضروری برای خانم‌های خوش تیپ

10- کیف کوچک

در هر موقعیتی کیف بزرگ نمی‌تواند چاره ساز باشد گاهی داشتن یک کیف کوچک هم ضروری است مثل میهمانی و …

11- کفش تخت

هر خانمی به یک جفت کفش تخت عالی نیاز دارد. اگر با قدتان مشکل دارید کفش لژدار انتخاب کنید.

12- کفش پاشنه بلند

شاید گفتنش ضرورتی نداشته باشد که هر خانمی برای موقعیت های مختلف به کفش پاشنه بلند نیاز دارد. پس حتما یک مدل کلاسیک را انتخاب کرده و داشته باشید.

مطالب مرتبط:

1- عینک آفتابی یک ضرورت

2- راهنمای خرید کمربند برای خانم ها

3- ترفندهايي براي نو کردن کفش هادیدگاه شما

لیلی در تاریخ 28 اکتبر 2017

ممنون بابت مطلب فوق العادتون. کمک زیادی به من کرد:)

ستاره در تاریخ 03 ژانویه 2020

بسیار عالیارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :