chadmin در
0

بانوان: سرکار چه کفشی بپوشم؟

بانوان: سرکار چه کفشی بپوشم؟

پا یکی از اعضای مهم بدن انسان است. و براساس برخی از تعابیر قلب دوم بدن. انتخاب کفش مناسب برای محل کار یکی از مهم ترین مواردی است که هر خانمی باید به آن توجه داشته باشد. پوشیدن کفش نامناسب در بازه زمانی طولانی علاوه بر این که باعث آسیب به پا و انگشتان تان می شود همچنین خستگی نیز از دیگر پیامدهای کفش نامناسب است. 

بانوان: سرکار چه کفشی بپوشم؟

 1- کفش پاشنه بلند یا کتانی؟

با توجه به اینکه معمولا بیش از 8 ساعت پاهایتان در کفش خواهد بود. بنابراین بهتر است از کفش های راحتر استفاده کنید، حال سوال اساسی مطرح می شود: کفش پاشنه بلند یا کتانی؟ درست است که مدت زمان زیادی پاهایتان در کفش خواهد بود اما قرار نیست با کتانی های رنگی به محل کار برویم. برای حل این مشکل بهتر است از کفش های چرمی و پاشنه دار البته با پاشنه کوتاه استفاده کنید. به عقیده ما ماکزیمم اندازه پاشنه باید 3 سانتی متر باشد. کفش های کتانی رنگی که این روزها نیز بسیار مد شده اند مناسب تفریح و خرید هستند نه محل کار.

بانوان: سرکار چه کفشی بپوشم؟

2- جوراب مناسب انتخاب کنید

توجه داشته باشید که حتما جوراب مناسب بپوشید. اگر کالج زنانه می پوشید بهتر است از جوراب هایی که چند سالی است برای این مدل از کفش ها تولید شده است استفاده کنید. اساسا نپوشیدن جوراب علاوه بر اینکه باعث ایجاد بوی بد در پاهایتان می شود در گرما زیاد تابستان می تواند باعث ایجاد تاول در پاها شود.

CONVERSE -ALL STAR_7500941_1363837190378

مطالب مرتبط:

1- بانوان چگونه با کفش پاشنه بلند راه بروند؟

2- 5 نکته کلیدی در مورد کفش پاشنه بلند

3- تاثیر کفش پاشنه بلند بر روی زانو

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :