کدام مدل تی شرت زنانه مناسب من است؟

0

هیچگاه یک کمد لباس زنانه بدون داشتن تی شرت مناسب کامل نمی‌شود، با ورود به تابستان و گرم شدن هوا هر خانمی حداقل یک لباس زنانه مناسب برای این فصل نیاز دارد، تی شرت را می‌توانید به راحتی در زیر مانتو بپوشید و جلوی زیاد عرق کردن را بگیرید و یا در مهمانی‌های دوستانه با یک شلوار جین زنانه ست کنید. اما کدام مدل تی شرت زنانه مناسب من است؟ با چی بپوشم  همراه باشید. 

۱- اگر سرشانه‌های باریک دارید، تی شرت زنانه یقه گرد بپوشید

اگر بالاتنه باریک و کوچکی دارید، برای اینکه توجه را از بالاتنه خود دور کنید، بهتر است از این مدل تی شرت زنانه استفاده کنید تا استخوان ترقوه شما دیده نشود.

کدام مدل تی شرت زنانه مناسب من است؟

 

۲- اگر سرشانه‌های پهن دارید، تی شرت زنانه یقه گرد باز بپوشید

برای اینکه ظاهری زنانه به تیپ خود بدهید و از فرم بدنی مردانه خارج شوید، بهتر است تی شرت‌های زنانه یقه گرد باز را انتخاب کنید. این مدل مناسب شماست.

۳- اگر سینه‌هایتان بزرگ است، تی شرت زنانه یقه هفت بپوشید

بهترین مدل تی شرت زنانه برای خانم‌هایی که بالاتنه بزرگی دارند این است که تی شرت یقه V بپوشند، این مدل تی شرت به شما کمک می‌کند تا توجه از بالاتنه به پایین تنه شما جلب شود.

کدام مدل تی شرت زنانه مناسب من است؟

۴- اگر سینه‌هایتان کوچک است، تی شرت زنانه جیب دار بپوشید

اگر بالاتنه شما کوچک است بهتر است تی شرت جیب دار بپوشید، پوشیدن لباس‌هایی که طرح دارند و یا بر روی ‌آن نوشته‌هایی در اطراف سینه وجود دارد بدن شما را قوس دار نشان می‌دهد و مناسب‌تر است.

کدام مدل تی شرت زنانه مناسب من است؟

۵- اگر چاقی شما سیبی شکل است، تی شرت زنانه بلند (Aline)  انتخاب کنید

باتوجه به فرم بدنی شما بهتر است تی شرتی بپوشید که از قسمت کمر گشاد بوده و بلندی آن به حدی باشد که تا روی باسن شما بپوشاند.

۶- اگر اندام‌تان ساعت شنی است، تی شرت زنانه فیت بپوشید

بهترین مدل بدنی که هر شخصی آرزو داشتن آن را دارد. تی شرت‌های جذب را جایگزین انواع گشاد کرده و آن را با شلوار جین خود ست کنید.

۷- اگر اندام شما کوچک است بهتر است تی شرت زنانه با گره بپوشید

فرم بدنی شما به گونه‌ای است که استفاده از پارچه‌های ضخیم باعث ریزتر نشان دادن‌ شما می‌شود لذا استفاده از تی شرت زنانه نازک به همراه یک گره در جلو لباس می‌تواند اندام خود را بزرگتر نشان دهید.

کدام مدل تی شرت زنانه مناسب من است؟

مطالب مرتبط:

۱- راهنمای خرید تونیک زنانه

۲- راهنمای خرید ساعت فسیل

۳- چگونه سایز سینه بند خود را تشخیص دهم؟

۴- ۴ روش تا کردن تی شرت

سارا هنجنی
نویسنده: سارا هنجنی
دوستام به من میگن خوره مد بعضی هام میگن عشق تیپ زدن. لباس پوشیدن از بچگی برام مهم بوده، چند وقتی میشه که با سایت چی بپوشم به عنوان نویسنده همکاری میکنم. خیلی خوبه که آدم کاری انجام بده که دوست داره:)


دیدگاه شما

سارا هنجنی در تاریخ 27 می 2017

عجب تی شرت های زنانه زیبایی

سارا هنجنی در تاریخ 27 می 2017

شک ندارم که شما بهترین سایت مد در ایران هستید

سارا هنجنی در تاریخ 27 می 2017

مجله مد موفق در ایرانارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :