رنگ‌های زیبای زمستانی برای لاک ناخن

0

یکی از راه‌هایی که اکثر خانم‌ها نه تنها برای زیبایی بیشتر بلکه برای شاد کردن روحیه خود انجام می‌دهند، لاک زدن است. قطعا انتخاب بهترین رنگ لاک می‌تواند تاثیر بسیاری بر روی آرایش ناخن گذاشت. اما انتخاب رنگ لاک بسته به موقعیت‌ها و مراسم‌های مختلف و حتی فصل‌های گوناگون متفاوت است. اگر می‌خواهید با بهترین انواع لاک زمستانی آشنا شوید این مقاله را از دست ندهید.

 

اهمیت رنگ لاک برای آرایش ناخن چیست؟

شاید به نظر شما آرایش ناخن‌ها چمشگیر نباشد اما این تصور کاملا اشتباه است زیرا نوع آرایش ناخن و حتی رنگ لاکی که برای ناخن‌های خود انتخاب می‌کنید می‌تواند تاثیر بسزایی در استایل شما داشته باشد و بسیاری از نگاه‌ها را به خود جذب کند. معمولا افراد رنگ لاک خود را با لباس خود ست می‌کنند اما ما می‌توانید رنگ لاک‌ها را بر اساس فصل‌های مختلف نیز دسته بندی کنیم. به طور مثال برخی لاک‌ها به لاک زمستانی معروف هستند زیرا رنگ‌های گرم و زیبای آن می‌تواند در این فصل تاثیر بسیار خوبی در ظاهر شما بگذارد.

اهمیت رنگ لاک برای آرایش ناخن چیست؟

معرفی انواع لاک زمستانی

لاک زمستانی خاکستری نیلی

همانطور که می‌دانید خاکستری یک رنگ کاملا خنثی است و برخی از تنالیته‌های روشن آن مانند خاکستری نیلی رنگ سردی است اما می‌توان در فصل زمستان از این لاک زمستانی استفاده کرد. اگر جز دسته افرادی هستید که به طور کلی رنگ‌های سرد را بیشتر از رنگ‌ها دیگر دوست دارید انتخاب لاک خاکستری نیلی می‌تواند مناسب باشد. حال اگر به یک مراسم مهم دعوت شده‌اید و لباس پر زرق و برقی انتخاب کرده‌اید می‌توانید با لاک ساده و خنثی خاکستری تعادل خوبی برای استایل خود به وجود آورید.

لاک زمستانی خاکستری نیلی

لاک زمستانی قرمز درخشان

یکی از محبوب‌ترین رنگ‌ها در میان لاک‌های مختلف قرمز است و معمولا کمتر خانمی وجود دارد که به رنگ قرمز علاقه نداشته باشد. قرمز جز دسته رنگ‌های هیجان انگیز و با نشاط است و چون جزو رنگ‌های گرم است انتخاب یک لاک زمستانی قرمز می‌تواند انتخاب جذابی برای روزهای سرد زمستان باشد. حال اگر می‌خواهید جذابیت ناخن‌های خود را دو چندان کنید پیشنهاد می‌کنیم حتما از یک لاک قرمز درخشان استفاده کنید. رنگ قرمز در کنار رنگ‌هایی مانند طلایی و مشکی جلوه بسیار زیادی دارد.

لاک زمستانی قرمز درخشان

لاک زمستانی مسی

از میان رنگ‌های گرم و بسیار شیک نمی‌توان به سادگی از کنار رنگ با شکوه مسی گذشت. درست است که رنگ مسی جز دسته رنگ‌های متالیک است و ممکن است بسیار خیره کننده نباشد اما برای افرادی که به دنیال یک زیبایی خاص، منحصر به فرد و متین هستند بسیار مناسب است.

لاک زمستانی مسی

لاک زمستانی آبی اکلیل‌دار

اگر می‌خواهید سمبلی از فصل زمستان را در استایل خود داشته باشید چه بهتر از آنکه رنگ دانه‌های آبی برف را انتخاب کنید. انتخاب لاک آبی آسمانی اکلیل‌دار می‌تواند گزینه بسیار شیک و جذابی برای نشان دادن درخشندگی و رنگ آبی ملیح دانه‌های برف را در آرایش ناخن‌هایتان نشان دهد. حتی ما به شما پیشنهاد می‌دهیم برای جلوه بیشتر ناخن‌هایتان از لاک آبی آسمانی با اکلیل‌های درشت استفاده کنید. این مدل لاک زمستانی برای هر فردی، چه آنان که پوست تیره دارند چه روشن، می‌تواند مناسب باشد.

لاک زمستانی آبی اکلیل‌دار

لاک زمستانی سبز کله غازی

اگر به دنبال یک رنگ خاص میان لاک‌های متفاوت برای فصل زمستان هستید ما به شما لاک سبز کله غازی را پیشنهاد می‌دهیم. این رنگ جز دسته رنگ‌های متالیک است و در برخی لاک‌ها طیف نقره‌ای و در برخی دیگر با طیف آبی همراه است. این مدل لاک نوعی درخشندگی هولوگرامی دارد یعنی زمانی که نور بر روی آن منعکس می‌شود ناخن‌هایتان همچون پر ماکیان آبزی می‌درخشد و یک ظاهر کاملا رویایی و زیبا به ناخن‌هایتان می‌بخشد.

لاک زمستانی سبز کله غازی

لاک زمستانی مرجانی

اگر جز دسته خانم‌هایی هستید که با مد روز استایل خود را تغییر می‌دهید وقت آن است که در مورد رنگ لاکی که استفاده می‌کنید نیز تجدید نظر کنید. چرا که در سال ۲۰۱۹ شرکت پنتون رنگ مرجانی را رنگ سال انتخاب کرده است. رنگ مرجانی بین دو رنگ نارنجی روشن و صورتی قرار دارد و جز دسته رنگ‌های ملایم، گرم و فوق‌العاده شیک است که می‌توانید به عنوان لاک زمستانی خود نیز انتخاب کنید. اگر پوست شما رنگ گرمی دارد نیز پیشنهاد می‌دهیم حتما از لاک مرجانی استفاده کنید.

لاک زمستانی مرجانی

لاک زمستانی پوست پیازی

در کنار لاک قرمز، لاک بنفش نیز یکی از محبوب‌ترین انواع لاک میان خانم‌ها است. همانطور که می‌دانید رنگ بنفش از ترکیب دو رنگ قرمز و آبی به دست می‌آید حال اگر میزان رنگ قرمز بیشتر باشد و رنگ بنفش روشن شود، رنگ پوست پیازی به دست می‌آید. این رنگ لاک می‌تواند برای خانم‌هایی که به رنگ صورتی و یا بنفش علاقه‌مند هستند ممناسب باشد. لاک پوست پیازی با هر رنگ پوستی سازگار است و می‌توان به عنوان یک لاک زمستانی زیبا از آن استفاده کرد.

لاک زمستانی پوست پیازی

لاک زمستانی سیاه سفید اکلیل‌دار

انتخاب رنگ مرموزانه و پر از راز مشکی به عنوان لاک برای زمستان یک انتخاب بسیار عالی است. اما بهتر است هیچگاه رنگ مشکی را به تنهایی استفاده نکنید زیرا خسته کننده است بلکه بهتر است آن را با رنگ سفید و اکلیل‌های ریز و درشت درخشان ترکیب کنید تا تبدیل به یک لاک جذاب و شیک برای استفاده در زورهای سرد زمستان شود.

لاک زمستانی سیاه سفید اکلیل‌دار

لاک زمستانی آبی تیره اکلیل‌دار

آیا تاکنون به رنگ آبی تیره زمستان پر ستاره در سب‌های زمستان خیره شده‌اید؟ شما می‌توانید با انتخاب یک لاک آبی تیره به رنگ آبی نیمه شب اکلیل‌دار درخشش آسمان را به استایل خود اضافه کنید و در هر مکانی بدرخشید. این لاک برای افرادی که رنگ سرد و یا تیره می‌پسندند گزینه خوبی است.

لاک زمستانی آبی تیره اکلیل‌دار

لاک زمستانی طلایی

از رنگ نقره‌ای، اکلیل و … که بگذریم به رنگ طلایی می‌رسیم که هیچ‌گاه محبوبیت خود را از دست نداده است. رنگ طلایی یک رنگ کاملا گرم، شیک و لوکس است که شکوه خاصی به ظاهر شما اضافه می‌کند و شما می‌توانید از لاک طلایی برای انواع مراسم‌های مهم و رسمی استفاده کنید. پیشنهاد ما این است که اگر رنگ پوست سردی دارید از رنگ طلایی که میزان زردی کمتری دارد استفاده کنید تا درخشش خود را روی ناخن‌هایتان حفظ کند.

لاک زمستانی طلایی

لاک زمستانی نسکافه‌ای

از نظر بسیاری از افراد رنگ نسکافه‌ای در دسته رنگ‌های خنثی قرار دارد اما برخلاف رنگ‌های خنثی که جلب توجه چندانی ندارند، رنگ نسکافه‌ای بسیار جذاب و شیک است. لاک رنگ نسکافه‌ای برای افرادی که رنگ پوست گرمی دارند یک انتخاب بسیار زیبا است. البته استفاده از طیف‌های روشن این رنگ برای پوست‌هایی که رنگ سرد دارند نیز می‌تواند مناسب باشد.

لاک زمستانی شیر قهوه

انتخاب رنگ لاک اگر بر اساس نوع رنگ پوست، موقعیت و فصلی که در آن قرار دارد، انتخاب شود قطعا می‌تواند آرایش ناخن‌هایتان را جذاب‌تر جلوه دهد و زیبایی ظاهر و استایلتان را زیباتر جلوه دهد.

 

مطالب مرتبط:

۱- چگونه از هایلایتر در آرایش خود استفاده کنیم؟

۲- ۲۵ نکته در مورد نحوه آرایش کردن چشم‌ها

۳- چگونه برس های آرایشی را تمیز کنیم؟

chadmin
نویسنده: chadmin


دیدگاه شما

سارا کشفی در تاریخ 02 مارس 2019

عالی بود
مرسی تکتم عزیزارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :