بهراد در
0

کیف پول مناسب من، کدام است؟

کیف پول مناسب من، کدام است؟

کیف پول یکی از چیز هایی هست که هر مرد خوش تیپی نیاز داره داشته باشه. حالا چه برای نظم و انضباط باشه و چه برای تحت تاثیر قرار دادن طرف مقابلتون، باید حتما کیف پول مناسب خودتون رو انتخاب کنید، چرا که کیف مناسب ظاهر و استایل خیلی بهتری به شما میده. حالا باید از کجا بفهمیم کیف پول مناسب ما کدوم هست؟ با چی بپوشم همراه باشید.

دوران کیف های پول که جا کار نداشتن خیلی وق گذشته و امروزه خیلی از داد و ستد ها با کارت اعتباری انجام میشه و برای همین بیشتر کیف های پول باید جای کارت داشته باشند. به معرفی مدل های مختلف کیف می پرازیم.

1- کیف دو لت

یکی از سنتی ترین مدل های کیف پول هستش و برای شلوار و ژاکت کارایی خوبی داره. ای کیف های فضای محدودی دارند و برای کسانی که مخصوصا کارت زیادی حمل می کنند به هیچ عنوان مناسب نیستن. البته کسانی که با خودشون سکه دارند شاید هنوز به این مدل متعهد بمونند.

کیف پول مناسب من، کدام است؟

2- کیف کت

ارتفاعی بلند تر نسبت به مدل قبل داشته و فضای بیشتری نسبت به کیف های دو لت دارند و کارت بانکی هم بیشتر در خودشون جا میدن. این کیف های بخاطر ارتفاع بیشتر فقط در بارانی و کت خوب جا می گیرند و کسانی که قصد دارن اون رو تو جیب شلوارشون دارند، دوری کنند خواهشا.

کیف پول مناسب من، کدام است؟

3- کیف سه لت

بیشتر مناسب افرادی هست که قصد دارند با شلوار جین و یا یک ژاکت معمولی فضای بیشتری برای کارتهاشون داشته باشند و در عین حال ارتفاع کیف پول اونها مثل کیف کت نباشه.

کیف پول مناسب من، کدام است؟

4- کیف کارت

از اسمش معلومه برای کارته ولی اینکه برخی افراد سعی دارند توش پول بذارند دیگه از هوش سرشار همون دوستان نشات می گیره.

کیف پول مناسب من، کدام است؟

5- کش پول

به شخصه هیچ دلیلی برای استفاده از این مورد نمی بینم. اگه قصد استفاده از این کش های پول رو دارید، به نظر من همون تو جیب بذارید بهتره.

کیف پول مناسب من، کدام است؟

6- کیف سخت

این مدل های پلاستیکی که معمولا برای نگهداری کارت ازشون اسفاده میشه قابلیت های خاص خودشون رو دارند و مثلا ضد آب هستن و ضد ضربه و ضد آسیب دیدگی کارتها. ولی وقتی این مدل ها رو انتخاب کردید زیاد تو جمع ز جیب بیرون نیارید. چرا که اصلا شیک و استایل  ندارند. مگر برخی مدل ها که شک دارم بتونیم تا آخر عمر بخریم.

کیف پول مناسب من، کدام است؟

مطالب مرتبط:

1- چه چیزهایی را نباید در کیف پولتان بگذارید!

2- کیف پول نسل آینده

3- کیف پول شما نشانه ی شخصیت شماست!

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :