بهراد در
0

گران قیمت ترین کیف پول

گران قیمت ترین کیف پول

کیف پول یک لوازم جانبی بسیار مهم برای یک مرد است و اصولا شخصیت او را نشان می دهد. به علاوه، برخی از آنها واقعا شیک هستند و داشتن شان یک مزیت عالی محسوب می شود. من شرط می بندم شما هرگز تصور نکرده اید که گران قیمت ترین کیف پول در جهان چقدر لوکس بوده و چه چیزهایی می تواند انجام دهد. با کارشناسان چی بپوشم همراه باشید تا با هم این کیف پول را بررسی کنیم.

داشتن یک کیف پول چرم زیبا  و سیاه دیگه کافی نیست. Dunhill  یک ایده بزرگ داشته و یک کیف پول بیومتریک ساخته که  استایل و فن آوری را در هم می آمیزد. میدونم تکنولوژی آخرین چیزیه که تو خرید کیف پول بهش فکر می کنید ولی وقتی پای سرقت کیف پول به میون بیاد، تکنولوژی بهترین چیزه.

برای حل این مشکل Dunhill  ایده ای دارد که مسلما از نظر شما هم خیلی عالی خواهد بود.

گران قیمت ترین کیف پول
گران قیمت ترین کیف پول

کیف پول دانهیل از فیبر کربن با یک فضای داخلی چرم ساخته شده، پس سبک بوده ولی با دوام و سخت است. اما مهمترین ویژگی این کیف پول، ایده آن برای تامین امنیت مدارک و سرمایه صاحب آن می باشد. این ویژگی باعث می شود که حتی اگر این کیف به سرقت برود، زمانی برای شما خریده تا تمامی کارت های بانکی را کنسل کرده و رمز های آنلاین خودتان را عوض کنید. این ویژگی حسگر اثر انگشت است.

گران ترین کیف پول: کیف پول بیومتریک Dunhill

دانهیل ادعا می کند که  این کیف “تقریبا غیر قابل خراب کردن” است، آن هم به دلیل مکانیزم قفل آن است که تنها می تواند توسط صاحبش باز شود. شما فقط می توانید آن را از طریق اثر انگشت باز کنید و به کلمه عبور پیچیده و یا وقت گیر هم نیازی ندارید. این کیف همچنین قابلیت این را دارد که با بلوتوث به گوشی شما وصل شود و تا 5 متر زنگ هشدار کیف را فعال کند. قیمت این کیف پول تنها 1،400 دلار است!

مطالب مرتبط:

1- ۱۴ مدل کیف کاری برای آقایان

2- ده برند گرانقیمت کیف دستی زنانه

3- ۷ گام تا انتخاب یک کیف پول زنانه مناسب

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :