مهفام میرزایی در
0

چه چیزهایی را نباید در کیف پولتان بگذارید!

چه چیزهایی را نباید در کیف پولتان بگذارید!

کیف پول یکی از لوازم ضروری است که هر خانمی حتما باید در کیف خود داشته باشد. اما آیا می دانید که چه چیز هایی را نباید در کیف پول خود بگذارید؟ چیزهایی که گذاشتن آن ها در کیف پول خطرناک است یا بی کلاسی است یا قرار دادن آن ها در کیف پولتان موجب به هم ریختگی و اشغال فضای زیاد می شود و در حالی که به آن ها نیازی ندارید؟ پس این مطلب را بخوانید تا بدانید چه چیزهایی را نباید در کیف پولتان بگذارید!

چه چیزهایی را نباید در کیف پولتان بگذارید!

1- کارت ملی
یکی از چیزهایی که نباید در کیف پولتان بگذارید کارت ملی است چون کلاهبردارن با دسترسی به شماره ملی می توان کارهای مختلفی می توانند انجام دهند و اگر کیف پول شما گم شود یا کارت ملی از لای آن بیفتد حتی اگر به دست کلاهبرداران هم نیفتد برای تعویض آن دردسرهای زیادی را متحمل خواهید شد. پس آن را در منزل و کنار شناسنامه و پاسپورت خود نگهداری کنید. البته سعی کنید شماره ملی خود را حفظ کنید چون خیلی جاها آن را لازم خواهید داشت.

2- کوپن ها و تبلیغات خیابانی
هر روز با حجم عظیمی از تبلیغات خیابانی مواجه می شویم که افراد به شما کوپن های تخفیف، برگه های تبلیغ کسب و کار، کلاس زبان، اشانتیون عطر و … عرضه می کنند. شما دو راه دارید یا این تبلیغ ها را نگیرید یا اگر گرفتید پس از مطالعه به سطل زباله بیندازید. اگر هم مورد به درد بخوری در آن ها مشاهده کردید یک راه هوشمندانه گرفتن عکس از آن ها و سپس دور ریختن آنها است.

3- رسید ها
رسید خرید، رسید پرداخت صورتحساب رستوران، رسید خودپرداز و … هر روز ده ها عدد از این رسید ها را دریافت می کنید. توصیه اول این است که از گرفتن رسید خودداری کنید (حداقل برای حفظ محیط زیست و جلوگیری از قطع درختان) توصیه دوم این است که اگر برای حساب و کتاب روزانه رسیدها را لازم دارید از آن ها عکس بگیرید و سپس دور بیندازید.

چه چیزهایی را نباید در کیف پولتان بگذارید

4- کارت ویزیت افراد مختلف
وقتی به هر اداره، شرکت، مطب یا مغازه ای مراجعه می کنند برای تبلیغات و اطلاعات تماس به شما کارت ویزیت می دهند. برای این که جای زیادی در کیف پولتان اشغال نکنید چه باید کرد؟ طبق معمول گرفتن عکس از کارت و دور انداختن آن.

5- پول خرد و سکه
هرگز سکه در کیف پول خود قرار ندهید. حتی اگر کیفتان جای مخصوص سکه هم دارد از آن برای نگهداری اقلام ضروری تر مثل چسب زخم و سنجاق قفلی استفاده کنید. سکه ها را در جیب خود بگذارید و همان روز استفاده کنید چون اگر در جا سکه کیف پولتان قرار دهید قطعا آن ها را فراموش خواهید کرد.

چه چیزهایی را نباید در کیف پولتان بگذارید
مطالب مرتبط

1- لوازم ضروری موجود در کیف خانم های خوش لباس

2- 7 گام تا انتخاب کیف پول زنانه

3- کیف پول شما نشانه شخصیت شماست!

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :