چیکار کنم کفش پام رو نزنه؟

۳ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۱۱

توسط پانته آ توتونچیان

چیکار کنم کفش پام رو نزنه؟

در این مقاله با وب سایت چی بپوشم همراه شوید تا به شما رازهایی را بگوییم که برای همیشه پا درد ناشی از کفش هایی که پای تان را می زند را فراموش کنید. شک نکنید که بعد از خواندن و امتحان کردن این مقاله، این رازها را با دوستانتان هم در میان خواهید گذاشت.

ترفند شماره ی 1

قبل از اینکه بخواهید کفش پاشنه بلندتان را بپوشید، انگشت سوم و چهارم پای تان را با یک نوار چسب یا یک چسب زخم بهم بچسبانید. ممکن است کمی مسخره و غیر معقول به نظر برسد اما از نظر علمی این دو انگشت با هم یک رشته ی عصبی را به اشتراک می گذارند که اگر مدتی طولانی کشیده شود، می تواند باعث ایجاد خستگی پا و انگشتان شود. چسباندن این دو انگشت بهم، می تواند درد ناشی از این کشیدگی را کاهش دهد.

راه های جالب و ساده برای راحت کردن کفش ها !

ترفند شماره ی 2

کف کفش تان را سمباده بکشید. قسمت هایی که پنجه ی پا و جاهایی که پای تان ببشتر به زمین فشار می آورد را با کاغذ سمباده صاف کنید تا کشش کمتری ایجاد شود.

راه های جالب و ساده برای راحت کردن کفش ها !

ترفند شماره ی 3

برای پیشگیری از زخم و تاول می توانید از چسب های مخصوص پا یا چسب زخم های باریک استفاده کنید. با چسباندن این چسب ها پشت کفش های بندی، دیگر خبری از تاول های دردناک نخواهد بود.

راه های جالب و ساده برای راحت کردن کفش ها !

ترفند شماره ی 4

اگر کفش جدیدتان تنگ است و پای تان را کمی میز ند اصلا نگران نباشید. یک جوراب ضخیم زمستانی بپوشید و مدتی با آن در خانه راه بروید.کفش تان به راحتی کمی گشاد تر و راحت تر می شود.

راه های جالب و ساده برای راحت کردن کفش ها !

ترفند شماره ی 5

10 دقیقه قبل از پوشیدن کفشی که پایتان را اذیت می کند داخل کفش و رویتان پایتان اسپری بی حس کننده بزنید.

ترفند شماره ی 6

برای جلوگیری از لیز خوردن پایتان درون کفش، قبل از پوشیدن آن کمی تافت به پا و کفش تان بزنید.

راه های جالب و ساده برای راحت کردن کفش ها !

مطالب مرتبط:

1- روش تمیز کردن کفش اسپرت چگونه است؟

2- انتخاب کفش پاشنه بلند در سه گام

3- چگونه بدون درد کفش پاشنه بلند بپوشم؟

#
آرایش آرایش صورت آرایش چشم استایل استایل آقایان استایل بازیگران استایل زنانه استایل مردانه اصول انتخاب لباس اصول انتخاب لباس مناسب اصول انتخاب کفش مردانه اصول خوش پوشی اصول درست لباس پوشیدن اصول شیک پوشی اصول لباس پوشیدن افراد مشهور انتخاب رنگ لباس انتخاب ساعت مچی انتخاب شلوار جین انتخاب لباس عروس انتخاب لباس مجلسی انتخاب لباس مردانه انتخاب پیراهن مردانه انتخاب کت و شلوار مردانه اکسسوری برند لاکچری برند مشهور برندهای مشهور برندهای مشهور جهان برندهای مشهور مد بوت زنانه ترفند خوشتیپ شدن تناسب اندام جواهرات خوشتیپ خوش تیپ بودن خوشتیپ بودن خوشتیپ شدن خوشتیپ شدن آقایان خوش پوشی راهنمای خرید رنگ لباس رنگ مو ساعت مچی سلامت پوست شلوار جین شلوار جین زنانه شلوار زنانه طراح لباس طراحی لباس عطر عطر و ادکلن عینک آفتابی لباس لباس زمستانی لباس زنانه لباس شب لباس عروس لباس مجلسی,مدل لباس مجلسی,لباس شب,مدل لباس شب لباس مجلسی زنانه لباس مردانه مانتو,مدل مانتو,مانتو مجلسی,مدل مانتو مجلسی مانتو مجلسی مدل لباس شب مدل لباس مجلسی مدل مانتو مدل مانتو مجلسی مد و فشن مراقبت از مو مراقبت از پوست نکات خوشتیپ شدن پالتوی زنانه چی بپوشیم کت و شلوار کت و شلوار مردانه کفش زنانه کفش مردانه کفش پاشنه بلند کمد لباس کیف زنانه

©چی بپوشم / بازنشر مطالب تنها با کسب اجازه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب و همچنین ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است