صندل زنانه را با چه لباس‌هایی ست کنیم؟

خرید یک جفت صندل زنانه برای تابستان خیلی به دردتان خواهد خورد؛ تنوع رنگ و مدل در صندل‌ها به شما انتخاب‌های خیلی زیاد و نیز بهانه‌ای خواهد داد تا همیشه به پاهای خود برسید و ناخن‌هایتان را پدیکور کنید. اما مشکل اینجاست که پوشیدن صندل می‌تواند بسیار گیج‌کننده باشد؛ چون نه تنها باید به فکر راحتی خود باشید، بلکه باید لباس مناسبی برای ست کردن با این صندل زنانه پیدا کنید. چه رنگ‌هایی با هم خوب به نظر می‌رسند؟ آیا لژ صندل من زیادی بلند است؟ پوشیدن صندل، مناسب چه مکان‌هایی است؟ این‌ها سوال‌هایی هستند که ممکن است درباره‌ی صندل از خودتان بپرسید. ما به چند نکته مفید اشاره خواهیم کرد تا بتوانید صندل زنانه مورد نظرتان را انتخاب کنید.

 

مطالب مرتبط:

ویژگی های یک صندل خوب

روش انتخاب و معرفی ۱۲ مدل صندل زنانه مناسب تابستان

۱۲ مدل صندل بهاره و لاک ناخن ست با آن

اصول پوشیدن صندل مردانه

 

انواع مختلف صندل زنانه

وقتی بحث انواع صندل‌های زنانه به میان می‌آید، با استایل‌های خیلی زیادی مواجه هستیم. اگر به استایل بوهمین علاقه دارید دنبال صندل‌های گلادیاتور باشید یا اگر به استایل کنار ساحلی علاقه دارید، دنبال صندل‌های لا انگشتی بروید. در ادامه چند استایل محبوب را بررسی می‌کنیم.

صندل تخت

صندل‌های تخت به درد زمانی می‌خورند که می‌خواهید ظاهری ریلکس و کژوال داشته باشید. بهتر است رنگ این نوع صندل‌ها، رنگی خنثی مانند مشکی یا خرمایی باشد. البته اگر می‌خواهید استایلی سرزنده و شاد داشته باشید، می‌‌توانید از رنگ‌های متالیک نیز برای صندل تخت خود استفاده کنید. انواع مختلفی از صندل‌های تخت از جمله صندل‌های گلادیاتور، لا انگشتی، بنددار و… وجود دارند که هرکدام زیبایی خاص خود را دارند.

همین الان به چالش ۷ کیلو لاغری در یک ماه ملحق شو و مشاوره رایگان بگیر.

صندل تخت را با چی بپوشم؟

بهترین راه پوشیدن این نوع صندل‌ها با جین‌های مام فیت و یا مام استایل است. اگر هیچکدام از این جین‌ها را ندارید، می‌توانید پایین شلوار جین ساده‌ی خود را تا بزنید تا صندل شما بیشتر به چشم بیاد. پوشیدن صندل‌های گلادیاتور با جین‌های زاپ دار، ظاهری جذاب و به‌اصطلاح، گَنگ، به شما خواهد بخشید. استفاده از شلوارهای پارچه‌ای که کمی کوتاه هستند و یا شلوارهای دمپاکش هم ایده‌ی خوبی است. شومیزهای طرحدار خنک برای تابستان و یا ژاکتی ساده برای پاییز و بهار، انتخاب‌های جذابی هستند.

صندل لژدار

صندل‌های لژدار برای بلندتر جلوه دادن قد شما عالی هستند، چون پاشنه‌هایشان زیاد به چشم نمی‌آید. این نوع صندل‌ها برای لباس پوشیدن به سبک رترو(سبک‌های بازگشتی از قدیم) بسیار مناسب هستند. از طرفی قدم زدن با این صندل‌ها برای  خانم‌ها بسیار راحت‌تر از کفش‌های پاشنه‌بلند است و این موضوع به شما اعتمادبه‌نفس بیشتری خواهد داد.

 

صندل لژدار را با چی بپوشم؟

صندل‌های لژدار کاملا مناسب ست کردن با شلوارهای دمپا گشاد هستند. بهتر است یک صندل با رنگی خاص انتخاب کنید تا از زیر دمپای گشاد شلوار پارچه‌ای یا جین شما خودنمایی کند.

صندل‌ پاشنه بلند ظریف

این نوع صندل‌ها بسیار باشکوه هستند. مانند تمام صندل‌های دیگر، صندل‌های پاشنه بلند در طرح و دیزاین تنوع زیادی دارند.

 

صندل پاشنه بلند را با چی بپوشم؟

این نوع صندل‌ها برای ست کردن با پیراهن یا دامن از صندل‌های تخت مناسب‌ترند اما با جین‌های ساده و تنگ‌تر نیز قابل پوشیدن هستند. در کل می‌توان گفت که صندل‌های پاشنه بلند برای ست کردن با هر لباسی، از پیراهن‌های رنگارنگ گرفته تا سرهمی‌های ساده‌ زنانه، مناسب هستند. شما می‌توانید از یک صندل پاشنه بلند کرم رنگ ساده و جلو باز استفاده کنید و یا اگر به مهمانی غیررسمی‌تری می‌روید، صندل‌هایی با طرحی شلوغ‌تر و رنگی جیغ‌تر بپوشید.

شایسته عسگریان
نویسنده: شایسته عسگریان


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :