اشتباهات رایج هنگام خرید لباس عروس

0

خرید لباس عروس یکی از مهم ترین و دشوار ترین تصمیماتی است که هر دختری در آستانه ازدواج باید بگیرد. شرایط احساسی و هیجانی خاصی که در این دوره برای خانم های جوان ایجاد می شود باعث می شود که آن ها در خرید خود اشتباهاتی را مرتکب شوند که کل مراسم مهم آن ها را تحت تاثیر قرار دهد. برای این که به چنین اشتباهاتی دچار نشوید این مطلب را با عنوان اشتباهات رایج هنگام خرید لباس عروس مطالعه کنید.

۱- به بودجه خود توجه نمی کنید

بعضی از خانم های ایرانی به جای خرید لباس عروس اقدام به کرایه آن می کنند که از جهت صرفه جویی در هزینه ها می تواند گزینه مناسبی باشد. اما اگر قصد خرید لباس عروس را دارید قبل از هر چیز باید بودجه خود را در نظر بگیرید. هزینه خرید ساده ترین و ارزان ترین لباس های عروس نیز برای یک زوج جوان می تواند بالا و کمرشکن باشد.

۲- عاشق تصاویر آنلاین می شوید

دنیای اینترنت پر است از تصاویر جذاب و زیبای لباس های عروس بر تن مانکن های خوش اندام که تماشای آن ها برای هر عروس خانمی می تواند رویایی باشد. اما این تصاویر نباید شما را گول بزند، چه مزونی که از آن خرید می کنید صفحه تصاویر آنلاین داشته باشد و چه در صفحه های دیگر این تصاویر را مشاهده کنید باید واقع بین باشید و تصور کنید که با اندام خود شما این لباس چگونه خواهد بود.

اشتباهات رایج هنگام خرید لباس عروس

۳- خیلی زود خرید می کنید

یکی دیگر از اشتباهات رایج هنگام خرید لباس عروس خرید خیلی زود است. آماده بودن به موقع برای مراسم عروسی چیز خوبی است اما خرید لباس عروس باید به موقع باشد. این مساله دو دلیل دارد اول این که ممکن است در زمان بعد از خرید مدل های دیگری ببینید و پشیمان شوید و دلیل دیگر امکان چاق تر یا لاغرتر شدن شما در این دوران است.

۴- بر اساس مد روز خرید می کنید

یکی دیگر از اشتباهات رایج هنگام خرید لباس عروس توجه به مد روز و خرید و انتخاب بر اساس آن است. لباس عروس باید مدل کلاسیک داشته باشد یعنی همیشه مد روز محسوب شود. لباس هایی که مدت کوتاهی مد می شوند گزینه مناسبی برای لباس عروس نیستند. پس مد های روز را فراموش کنید و از میان مدل های کلاسیک و زیبای قدیمی یک مدل را انتخاب کنید.

مطالب مرتبط:

۱- لباس عروس خانم های درشت هیکل

۲- انتخاب لباس عروس بر اساس ماه تولد

۳-  سه اشتباه رایج در انتخاب لباس ساقدوش عروس

۴- نکاتی که قبل از انتخاب لباس عروس دم ماهی باید بدانید

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :